Detailing

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Ajri
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 599
Dátum registrácie: So 12. Sep, 2009, 12:28
Bydlisko: Hájske

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Ajri »

Folie, racerdipy a vseobecne rat look sedi skor na stare hrdzave hajtry. Kvalitny lak bude stale top :)
Ideapad 3 14IIL05 - i3-1005G1 1.2Ghz | 12GB ram | 128GB ssd
Xbox Series S
Hexaris

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Hexaris »

OT: Ja som zil v tom, ze auto ma sluzit mne a nie opacne ... :?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Snake »

Lukas Matula napísal:OT: Ja som zil v tom, ze auto ma sluzit mne a nie opacne ... :?
Nemýl si hobby a slúženie, niekto sa chodi v piatok opiť až tak že prespí sobotu, druhí zase rád skúma, hrá sa s lakom a podobne. Neboj, tiež firemnú fabču nebulíkujem každý týždeň, nemám na to čas, a je to otrok, s Audinou je to iný prípad, ale že by som sa ja cítil jak jej otrok? Ani nie...





.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12221
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Detailing

Príspevok od používateľa mp3turbo »

presne tak, kto nepozna ten fenomenalny pocit z dobre vykonanej roboty... co ma bavi to mam rad.

A nedajboh este za sebou vidis aj seriozne vysledky, tak to je proste parada. Slovaci su VSEOBECNE gadzovia co sa tyka aut, zato taki anglicania su uplne ini pedanti. Nehovorim ze tam sa nenajde skarede spustnute auto, hovorim ze co u nas sa povie ze detailing tak si kazdy zmysli ze rucna umyvaren v Tesku za 6 eur a povysavat, a ked sa povie detailing v Anglicku tak narod vseobecne vie ze 400 libier neznamena prilis moc. A ocakava za to prislusny vysledok.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Hexaris

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Hexaris »

Pocit pozname, len to nieje zrovna tento konicek. Panove, pre mna by toto bolo aplikovatelne u 60s charger R/T, pontiac GTO. Ja som konzerva, ziadne nove auto ma na toto nepresvedci (kvalita spracovania - zivotnost). Samozrejme stale sa bavime o hobby a to su veci ktore chapem a berte moje brblanie ako nazor :)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Chris »

Ajri napísal:Folie, racerdipy a vseobecne rat look sedi skor na stare hrdzave hajtry. Kvalitny lak bude stale top :)
tak sa prestan pozerat na staru hrdzavu hajtru a chod si pozret kvalitnu foliu a potom rozpravaj basnicky. Spomianala sa folia ako ochrana laku, nie ako nahrada laku, aj ked to vie viac nez dobre. S Racerdipom mozes ist tak frajerovat na dedinsku diskoteku. :hysterical:
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Poznate nejake detailingove studio v BB ?
anonym_a8

Re: Detailing

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Ja sa pridam s otazkou, mam starucku V70, chcem ju nechat poriadne umyt, navoskovat, osetrit kozu a tak podobne, poradite nieco v TT/BA a okoli? Taka rocna udrzba, nech to trochu vyzera. Auto je velmi zachovale a udrziavane, tak si zasluzi :)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Chris »

Skuste sa sami seba spytat ci ste ochotny za to nechat 100-200-300e a viac eur ? Ak nie , tak studuj a kupuj vyrobky a sprav si sam, aj s neistym vysledkom.
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 733
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Detailing

Príspevok od používateľa HaDeS »

300 aj hej, ale zalezi co za to dostanem. Mam tichy pocit ze nic extra, ale mozem sa mylit a musim povedat, ze by som sa mylil rad

Le frog - ja davam 3x rocne pucovat interier priamo v Zahorskej bystrici a zatial spokojnost
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: Detailing

Príspevok od používateľa DC9-32 »

nr-detailing robi do 100€ a nieje to zle. Prostriedky maju od Chemical Guys tuším
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12221
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Detailing

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to su take tie rychlonatieracske veci - ukrutne viac ako za 100eur ta stoji len "naklad na pracu" ked nieco robis poriadne. Skutocne poriadne.

"Za stovku vam spravime auto" su rychlokvasene veci kde povysavaju auto, umyju, nacapu vosk, za den stihne desat aut jeden clovek.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3689
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ahoj, ja mam blbu otazku, dufam, ze patri do tejto sekcie.
Co poviete na nanotechnologie - ochrana laku ? Napr. http://www.rwbrno.cz/keramizujte , popripadne https://www.pikatec.cz/ ?

Dakujem vopred,

Brko
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11463
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Andre »

ze cokolvek s nano posobi menej doveryhodne nez bez :)
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Detailing

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ozivim to tu, niektoskusenosti s firmou "nanolex" ?

Mam teraz na dielni swifta, dal som lakovat 3 diely kde bola trochu hrdzicka od kamienkov a suchancov a reku uz kompletka, cistenie voskovanie a presvedcil ma typek na nano ochranu laku, pouziva hore spomenute prostriedky.

Auta co robi sa veru lesknu krasne, hovori lze tu ochranu budem mat na 4 roky s tym, ze raz do roka treba "aktivovat" u neho a mal by som mat pokoj a umyvat iba vodou vsetko stecie. Som zvedavy, hlavne na ciernom aute v nasich rozkopanych zaprasenych kosiciach kolko to vydrzi.

Mimochodom, tuna je swistik teraz.

https://www.facebook.com/lesteniekosice ... CH&fref=nf

Chcel som ho dat urobit nie len koli odreninam z kamienkov ale povodne boli na nom tie "sportove" polepy a tie ked sli dolu tak ostali mierne pasiky a to by som sa ja neodvazil suchat dolu, som zvedavy ako to zvladnu v Domibi.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"