Auto do 17 000€

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa Chris »

Citas po sebe? Tu vybavu cca skoro kazde druhe auto, len tuna je to vypisane ako nieco vynimocne .. Ano 114i v socke je nic moc.

Za 17,5k kupis civica 9g 1.8vtec v sport vybave, kde je kusok inde aj cena servisu aj nasledny predaj po par rokoch.
(Cenu viem naisto lb to teraz kupoval kamos)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5772
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa felipe25 »

ked myslis :)) :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa LordKJ »

a nic extra v tej vybave nevidim... jedine, ze je to bmw a zadnokolka :cool:
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5772
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa felipe25 »

5rocny servis zdarma a 3roky hav. poistenia a PZP + 0% navysenie cenu samotneho auta stlacuje niekde na 10tis...
sak samozrejme, nebavime sa tu o X6tke, ale su tam aj ine modely 1dnotky, s inymi motormi, ktore su uz niekde inde :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa LordKJ »

hej len tam potom mame uz sice ine motory, ale aj za ine ceny, kde mas inde trosku slabsi motor ale vo vybave vsetko co si zmyslis
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

filip ale to NIE JE 5rocny servis ZADARMO [cize budu ti servisovat VSETKO ako si naivne myslis] a uz vobec nie v hodnote 3000eur - co si myslis ze oni su na hlavu padnuti ? V cenovke mas maximalne zahrnute vymeny stieracov, jedenkrat [mozno! ak je predpisane vyrobcom] vymenu brzdovej kvapaliny, dvakrat olej lebo ved po 30.000km a podobne sracky co stoja desat eur.

Skus si to prejst, ale tentokrat bez horucej hlavy. A mozno uz taku ponuku ani nemaju, mi to pripomina ako kupovali kamarati akekolvek auto "uz od"...


edit : no vidis to, ani netrvalo dlho a som to nasiel hoci ma to vobec nezaujima :
BMW Service Inclusive predstavuje bezplatný servis na 5 rokov alebo 100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr) ako štandardnú konfiguráciu pre
každé nové BMW, s plným zahrnutím nasledujúcich servisných výkonov:
– výmena oleja a olejového filtra
– oprava/výmena vzduchového filtra, mikrofiltra, zapaľovacích sviečok a brzdovej kvapaliny
– kontrola vozidla v štandardnom rozsahu podľa BMW servisnej knižky v palubnej dokumentácii.



http://www.mdbavaria.sk/index.jsp?docid=288
http://www.bmw.sk/sk/sk/owners/bmw_serv ... nload=true
strana 3... ja som sa vzdycky smial na takychto rozsirenych srackach a neinak to je aj v tomto pripade.


sorry ale toto vidis na 3000 eur ??? Kolko mas rokov, 14 ? A ked tam zavolas, zrejme ta najlacnejsia "jednotka za 15 litrov" uz nebude k dispozicii lebo vcera predali poslednu a ked nahodou ano, zrejme tam nebude za povinnych 1271 eur nieco.

Nebud prosim ta naivny a nemysli si ze béemvé alebo akakolvek ina znacka (kia, 7 rokov zaruka vysvetlena priamo v tejto teme) ti budu za 14.000eur opravovat auto este aj tvojim vnucatam a klanat sa popri tom. Na to v sucasnom ekonomickom svete jednoducho NIE JE PRIESTOR. Pochop to a pripusti si to. Tak ako ludia v 2008 cakali ze srotovne stlaci cenu bmw 760il na 14.000eur nove, tak sa to proste nestalo. Pamatas si aky bol vtedy trh ? Nedalo sa predat ojazdene auto za 5000eur. O rok na to sa to iste auto predavalo za 7000eur a dva roky na to za 9000eur. Zvlastne ale je to tak.

Ojazdene jednicky sa Xrocne predavali minuly rok blizko k desiatim litrom a ty chces mat novu za desat, lebo je v nej zahrnuty servis za trojku ? Braaaacho ty si kraaaaal. Akurat ze ne. Moj kolega mal zrovna 120i takze viem o com hovorim. A na to aky je to drahy kram... to teda ne. Tej cenovky to nie je hodne ani zdaleka. Jedina vec co to drzi je nalepka bmw, inak... cojaviem... neposeres sa z toho. Ziadny zazrak.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5772
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa felipe25 »

sorry ale toto vidis na 3000 eur ??? Kolko mas rokov, 14 ?
srandista.. vies kolko som platil v autorizaku VW len vymenu oleja? nic ine nerobili, akurat nejaka kontrola??? 280€!!!!!!! Kedze bolo auto v zaruke, muselo mat vymenu tam /inac by padla zaruka - len mi tu prosim nedavaj linky, ze EU to zakazala, pretoze to je jedna vec, neuznanie zaruky pri vymene oleja inde vec stale bezna bohuzial/.

A teraz si zrataj, kolko vymen olej treba tomu autu, brdzovka tiez nieje zadarmo... ano, u kamosa v dolnej hornej za to zaplatis par €, ale liter oleja v autorizaku stoji 40€ a viac /tolko som platil ja za liter u VW autorizaku../, a mi nepovedz, ze za 5rokov by sa celkova cena servisu nevysplhala aspon na 2000€.... - ak by si 5rokov chodil do autorizaku a platil to...Nehovoriac o zvysenej cene auta, kedze bolo servisovane len v autorizak servise.
A pri tejto cene auta, ked BMW 1 stoji 22k a viac, a ty ho kupis za 15k, sa pytam, za 5rokov ho mozno predas aj za 14k... (ak je toto ojedinela akcia..). Sa pozri za kolko predavaju teraz jazdenky BMW 114i... 16k a viac...

Suma sumar 15k + hav. poistenie a PZP zdarma na 3roky= cca 1600€ usetrenie + servis free.. cize 15 - 2 - 1,6 = 11,4€ cena auta...

Kup si cokolvek ine a k cene prirataj 500-600e za poistky rocne, servis 300€-400€ kazdych zhruba 25 000km (v autorizakoch . minimalne pocas zaruky, ktora je dnes aj 4-5rokov, co je dost, ale je to hlavne kvoli donuteniu chodit do autorizaku.... totiz este aj pri navsteve servisu ineho ako autorizovaneho pada este aj 12rocna zaruka proti prehrdzaveniu...)


k tomu ze rad1 uz nebude - mozno je to tak ako pises, lebo ked je ta 1dnotka fakt za 15 000eur s tym co sa pise, tak to by malo ist jak teple rozky... ale ten servis taku hodnotu za 5rokov isto ma... ak clovek chodi do autorizaku, tolko penazi urcite zaplati. jasne, ja si svoje auto viem servisovat aj za par eur, ved olej stoji 9eur liter... a vymenu ked ma clovek dobreho servisaka za 20€ urobi vsetko, ale tu sa bavime o autorizaku, kde za zdvihnutie dveri pri vstupe do servise mas obrazne 20€ na fakture,.,a bohuzial, dnes najdes x ludi co kupuju jazdenky, co su doslova zavisli na razitkach z autorizaku a servisneh historii. ja viem ze autorizak je velakrat horsi jak znamy v garazi, ale x ludi kvoli tomu su ochotni zaplatit par stovak € viac ak nie tisic len kvoli tomu ze o auto sa staraju "profesionali".. cize ten servis nieje len ze usetris na tych ukonoch, ale ked najdes dobru cielovu skupinu o 5-6rokov, tak este aj viac za auto dostanes...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa Wizik »

Felipe nebud zaujaty.

Na tej vybave nie je vobec nic specialne. A to ze si dal hrubym pismom veci ako zadne kotucove brzdy a elektricke okna, to snad nemyslis vazne. :facepalm:

Ma to uplne beznu vybavu aj v porovnani s inymi autami, mozno dake blbosti navyse, ale nic extra.

Co sa tyka pzp a havarijnej, ok, uznavam, cca 500e rocne usetris na tom, ale aj tak by to trebalo hlbsie zistit, ci v tom nie je daky hacik.

Servis ? Necital som uplne celu debatu, ale ak sa bavime stale o aute pre pani z prveho postu, tak najazdi asi 7000km rocne, ale nech nezeriem, nech najazdi 10K rocne. To za tych 5 rokov stihne ledva dve vymeny oleja, lebo BMW ma predpisane tusim 25 000km na vymenu.

Naco si silou mocou kupovat premiovu triedu, ked je to to uplne najslabsie a najmenej vybavene co sa da kupit? Jednoznacne ako pise Chris, radsej by som isiel do civicu 9g alebo mazdy 3.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

filipe, ked ti VW servis nafakturuje 280eur za servisne cokolvek, tak uz by som tu znacku viac proste nekupil. To je zderstvo - za vymenu oleja a filtra absolutne rozhodne. Naco ich podporujes ?

Dalej, jedna vec je co tebe nafakturuje autorizak a druha uplne ina vec je co su ich naklady. Ja proste tvrdim, a nejako nemozem zmenit pohlad na vec, ze tri vymeny oleja (pri 30.000km, pri 60.000km a pri 90.000km), ziadna alebo maximalne jedna vymena brzdovej kvapaliny (neviem kolko je PREDPISANA vymena podla bmw, predpokladam ze pod 100.000km to nebude a ak nahodou bude, tak MAXIMALNE jedenkrat) a spolu s olejmi aj vymena filtrov proste 3000eur nestoja.

Olej : 5 litrov longlife = 30eur maloobchod barskde na trhu, tomu kur ze autorizak co kupuje sudy ma trosicku inu sumu. Do 114i nejde viac ako 5 litrov oleja.
Filter : 10eur. Original neviem kolko ma nakupnu cenu, BMW si ajtak tie filtre nevyraba samo takze ich od niekoho kupuje.

toto cele 3x = 120eur (3x (30+10)). Robota k tomu ? No, ti ludia su tam zamestnani ajtak, cize je to viacmenej fuk, ale dobre - vymena oleja na zdvihaku je robota na 10 minut aj s filtrom a vobec sa nebavme ze neni. Lebo je. Takze pol eura nakladov na pracu.

Vyborne, zabudol som zapalovacie sviecky. Osem euro kus, su tam styri, pocas 100.000km ich vymenia maximalne raz. Cize dalsich tridsat euro.

Kde som od tritisic ?

Priznam ti pravdu ze si neviem predstavit keby mne za tri vymeny oleja nafakturoval WV bezmala tisic eur... 3x 280eur. A samozrejme pri tych velmi dokladnych prehliadkach, kde sa neobtazuju pripojit auto na diagnostiku, ti najdu nejake dalsie veci velmi nutne na vymenu, takze upsell jak hovado a pri 280eurach rozhodne neskoncime. 900eur som nedal so servisu mojho 10rocneho auta co som kupil pred siestimi rokmi a uz ma nagulanych 190.000km. Za celych sest rokov. Proste sa tam nekazia veci a nebolo treba (vymena spojkoveho loziska pri 150.000km za 80eur a 100eur robota, vymena brzd, ostatne veci by som rovnako minul na kazdom aute - pneumatiky atd ; vsimni si ze brzdy som zaratal ako servis, co by som na inom aute takisto minul jo a tie brzdy co tam mam namerali 4.45kN brzdny tlak na STK - skus pozret kolko ma tvoj Passat alebo co mas od Folcgagenu. Dva cela kolko ?).

Na druhu stranu, neviem co places :) neber to v zlom ale ked kupis novy W V Prassat za 28.000eur a to zdaleka neni nejake prehnane cislo, skor taka beznejsia vybava a po styroch rokoch mas to auto problem predat za 12.000eur (kukaj inzeraty), tak potom nemas co plakat ze si minul 961eur na autorizovanom servise. Jednak si na hodnote tragaču stratil 16.000eur len tak fikne, jednak si na poistkach zaplatil dalsich 2000eur, aj nejake tie pneumatiky si asi zodral za 120.000 az 150.000 co tieto auta bezne najazdia za styri roky a tie pneu tiez stoja okolo 400eur za sadu... a to sa ti este ani turbo nepokazilo, cize...

ked na aute zahodis za styri roky vlastnictva od novoty radovo 20.000eur, potazmo aj 25.000eur, nemas co plakat nad stratou 3x 280eur za tri vymeny oleja. Bohuzial tak to chodi. Kto sa chce vozit v novom a vonavom, musi si prichystat dukaty. Tak to vzdy bolo a aj bude. Celkovy obraz tych ~900eur za oleje uz prilis moc nezmeni.

Spravne ?

Tetuska este nekupila 2008 ? Chyba. Na druhu stranu, cokolvek si kupi, bola by uplne sprosta keby po mesiaci povedala ze "jeeeezis ja truba co som to za kravinu kupila". Inymi slovami : cokolvek si kupi, bude najstastnejsia na svete.

A tak to ma byt.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa Chris »

lol, jazdene 114i sa predavaju od 15k, ale jaky dement by si kupil 114i v socke ?
Tu sice predavaju skoro nove za 19k, ale v inej vybave http://bmw-rad-1.autobazar.eu/114i-id5135185.html

ale to PREDAVAJU, nenznamena to, ze to aj niekto kupi.

Nepoviem ak by to bolo 123D, 125D, 130i, 135i ale 114i ? :facepalm:
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6625
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa hawkeye »

tu vybavu BMW ma snad kazde auto v strednej triede...
a dat boldom elektricke okna + zadne kotucove je joke ci? :)

btw to co si tam uviedol ma aj moj lancer v zaklade...okrem 6st prevodovky a stop and go systemu a zopar blbosti co ani nevyuzijes...a za nove som dal 11.500k a ma o 40k viac.
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nielen to, ale hrubym bolo este aj osvetlenie batozinoveho priestoru.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5772
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa felipe25 »

ta vybava tucnym bola reakcia na chrisove slova:
"Kupit bmw v socke = radsej pozret inde"

x aut v zaklade nema toto, co ma to bmw v zaklade...

a ked sa bavime o tom BMW, kludne sa tam da pridat vybava za 2000€, aj za 3000€, potom vyjde na 18 000€, no znova - prve tri roky len na poisteni dole zruba 1500€. Takze ak chce niekto auto do 17k, a ma dopredu viac, da 18,5k, a tak ci tak poistky neplati, co pri aute za 17k plati. Za 3,5k sa to BMW dostane do uplne ineho konfigu, a splni aj podmienky z prvej strany. Aj ked si odmyslime servis free a budeme ratat ze ma hodnotu 0€ (co je ale nezmysel..)

Chris, k tomu linku BMW 114i za 19k.. kus vedla.. to je 3dv.... 5dv stoji +2200€.(preto tamto stoji iba 19k..). to uz mas ihned cenu 21,2k. A ta vybava? Akoze tie 3-4 veci navyse? Ved ten zvysok co povazujes za inu vybavu ma ta 114i v zaklade za 15k..sa pozri co stoja navyse veci v cenniku, max. par stovak..
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa Chris »

par stovak ? zrazu z tvojej 114i sa stane z 15k 20k :facepalm:

A dalsia vec, kto by si kupil 1.4 a dal za nu 20 litrov bez vybavy ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5772
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Auto do 17 000€

Príspevok od používateľa felipe25 »

ako sorry, ale uplne vazne myslite niektori, ze ked niekto uvazuje o pole za cca 17 000, a a ma moznost ma BMW co je auto uplne inej triedy, ze si ma vziat polo? napr, ked BMW tak odcudzujete? to akoze seriozne? to od srdca hovorite, ze keby ste mali 17k a uvazovali o Pole /bez poisteni, bez servisu akehokolvek.../ a prisla by moznost mat BMW, tak by ste vzali Polo? Sorry, ale neverim...

Vy tu poniektori pri autach, mp3turbo aj pri PC radite uplne uplne sposobom, ktory je totalne nefunkcny. Ked chce clovek PC na grafiku, pride turbo a radi 32GB RAM. uplne nezmyselne, aj ked clovek napise svoj strop, tak mu niekto ide hovorit, ze co tam po +-100eur, ale vyuzijes to. Ked raz clovek napise svoju cenovu predstavu, neplanuje ju navysit. Niekto chce auto do 17k, ja napisem BMW za 15k s vyhodami, za ktore clovek pri akomkolvek inom aute zaplkati par tisic k navyse, a niekto mi tu ide pisat ze nejake ine auto sa da kupit skvele: "za 17,5k kupis civica 9g 1.8vtec v sport vybave,"

potom ma o par riadkov dalsi zdrbe, ze ci som normalny ked pani co ma zaujem o auto a ma najazd do 10t km rocne radim auto so servisom zdarma na 5r ktory pri tom najazde realne vyuzije mozno raz alebo dva krat, ale chvilu predtym mi to niekto ide argumentovat civica s 1,8vtec motorom v sport vybave?? Pre pani co ma najazd do 10t km rocne? To akoze vazne?

To vzdy pisete tak, ako Vam najviac vyhovuje?

Ta sa dohodnime rovno, ze ked niekto napsie ze chce nejake auto, tak rovno napiste ze nevadi ze ty mas strop 18t €, odporucam ti skvele 4x4 Ferrari FF, sak to nevadi ze stoji len 280t € je to pre Teba pecka bomba.. Poniektori radite auta podla seba, totalne nie podla poziadaviek ktore su tam napisane. Ked ja prestrelim so servisom, ze by mal cenu 3000€ a kedze ho pani pri takom najazde nevyuzije tym padom nemam pravdu, tak idete argumentovat s tym, ze akoze radite nech si kupi civic 1,8vtec so sport motorom? seriously? :wallbash: to akoze vazne?
nieje to tak nahodou rada pre Vas samych? ze Vy chcete take auto keby ste tolko € mali? objektivna rada to nieje urcite, nie podla poziadaviek...

Fakt mi neda... Vy radite sami sebe v niektorych prispevkoch, nie tomu co kupuje, ale sami sebe. To ze Vy povazujete 180k auto za schopne jazdit je Vasa vec .- poniektori pri Vasich prispevkoch, tie poziadavky hore splna BMW 114i +-viac menej vsetky.

Pri najazde 8t km rocne si sportoveho Civica s 1,8vtec kupi fakt len blazon... To uz skor si zvoli to BMW 114i.
Zacnite kus objektivne odpovedat, a nie tak jak Vam vyhovuje...

a len skopcim pasaz z prveho prispevku:
Pozerali sme aj novú toyotu Yaris ale ona sama povedala že yaris už nechce a tento nový nieje vôbec pekný. Autá typu Audi A1, BMW 1, Ačkový mercedes sú už mimo cenovky. F

Mojim prispevkom som vylucil moznost mimo cenovky. Podla tohto o BMW1 skutocne dana osobna uvazovala, ale kvoli cene 24 000€ neuvazuje. Ale za 15 000€ vratane istych benefitov, nemoze clovek zvolit Polo /lowend automobilky, s pouzitymi suciastkami tymi najlacnejsimi ake su - sam to vidim na mojom Pole, ako odchadza pomaly vsetko co odist moze, pretoze ako servisak povedal, v tom aute su pouzite uplne ine diely ako v takej octavii - prave kvoli nizkej cene Pola, setria pri vyberovych konaniach a objednavaju do Pola veci ktore su o cene.. nie o kvalite.../ ked moze mat BMW 114i.

A len opat napisem, ze na zaklade poziadaviek v prvom threade nechapem, ako si tu moze niekto dovolit napisat nieco ako Civic 1,8vtec.. To je ako ked napisem ze poradte mi auto som instruktor v autoskole a napisete mi vezmi min 300konove nizsie nechod.. :facepalm:
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"