cervena kontrolka - odpojeny kabel - ale on tam je!

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: cervena kontrolka - odpojeny kabel - ale on tam je!

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ked je reklamovany komponent zapraseny, spinavy tak to mozu odmietnut. Maju to aj v podmienkach reklamacii. No to ze by bol dako DVI output poskodeny ... to asi nie. Neni sanca za normalnych okolnosti nieco take urobit na nom aby nefungoval alebo boli na nom vyditelne znaky poskodenia.

Evidentne sa tu jedna o zamerne neschvalenie RMA aby ti nemuseli vymenit staru grafiku za novu.


Neviem co robit lebo ja osobne som sa s takymto pristupom este nestretol. Ja by som to dal posudit do ineho servisu a ak sprava od nich bude pozitivna, nech vysledok posudku daju na papier, potvrdia a posli to znova na RMA.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
ahoj444
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pi 25. Dec, 2009, 04:11
Bydlisko: Vranov

Re: cervena kontrolka - odpojeny kabel - ale on tam je!

Príspevok od používateľa ahoj444 »

Tak tak vyfukat kompresorikom a odniest na rma inde
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: cervena kontrolka - odpojeny kabel - ale on tam je!

Príspevok od používateľa FEAR »

heej ? ty zvyknes reklamovat tovar aj inde kde si kupil ? (ak nahodou nepochodis) sa tu clovek nedozvie...

Návrat na "Grafické karty"