Problém s odosielaním dát do cloud služieb

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Storming74
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 12. Aug, 2013, 20:21

Problém s odosielaním dát do cloud služieb

Príspevok od používateľa Storming74 »

Ahojte,

mám legálnu OEM verziu windows 8 a môj problém je že pri odosielaní väčšieho množstva dát do cloud služieb (väčšie množstvo je poslať viac ako 3 fotky) mi padne internet resp. prebieha identifikácia IP. Cloudom myslím SkyDrive ,GoogleDrive, Mega , Ulož to ... ani k jedným nedokážem odoslať dáta .Som si 100% istý že to robí Win 8 pretože som skúšal z toho istého počítača posielať data cez Linux Ubuntu a v pohode ... nainštaloval som Win 7 a v pohode ... nainštaloval som späť Win 8 a problém sa opakoval teda nemohol som odoslať žiadne dáta ... AV nepoužívam je tam Windows Defender avšak ani po jeho vypnutí som dáta neodoslal ... vypol som aj Firewall aj tak som dáta neodoslal .... takže už neviem dochádzajú mi nápady .... viete mi prosím niekto poradiť čo s tým môže byť ?

Ďakujem ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Problém s odosielaním dát do cloud služieb

Príspevok od používateľa Snake »

možno by som skúsil iný driver na sieťovku.





.
Storming74
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 12. Aug, 2013, 20:21

Re: Problém s odosielaním dát do cloud služieb

Príspevok od používateľa Storming74 »

No to som skúsil ako prvé ... ale nepomohlo to . Sieťovku mám na MB (Gigabite 990XA-UD3) a drivery som dal kompletne všetke najaktuálnejšie aké som u Gigabite na túto MB našiel .... Ten prenos dát sa najprv rozbehne a potom to jednoducho pri takých cca 8 % prenosu zamrzne a je koniec .... Začínam veľmi ľutovať že som si vôbec Win 8 kúpil ....

Návrat na "Operačné Systémy"