Kinematika - príklad

Virtuálne prednášky formou video záznamu...
snakehead28
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 179
Dátum registrácie: Ut 06. Sep, 2011, 16:37
Bydlisko: Jamnického, Bratislava IV, 841 05, Slovensko

Kinematika - príklad

Príspevok od používateľa snakehead28 »

Ahojte chalani,

vedeli by ste mi pomôct s jednoduchým príkladom s kinematiky ? Viem, že toto fórum neslúži na takéto veci, ale matematické forum, kde som chodil, je už prakticky mŕtve, a nebudem s tým chodit na Birdz a pod. fóra, kde sú samí trupci :D :D

Jedná sa o príklad č.1:
Obrázok

Ja som príklad vyriešil.
Nech sa páči, môj výsledok:
Obrázok



a teda chcel by som vedieť či to mám dobre, a ak nie, tak poradit ako to má byť (alebo najlepšie vyriešiť.).

Vďaka :D
MB: MSI Z77A-GD55, CPU: Intel Core i5 3570K + Enermax ETS-T40-TB, RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, GPU: MSI R7850 Twin Frozr 2GD5/OC, HDD: WESTERN DIGITAL Caviar Green 1500GB 64MB cache, ODD: ASUS DRW-24B5ST/BLK/B/AS čierna, Case:Fractal Design Core 3000, PSU: Corsair TX650M
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Kinematika - príklad

Príspevok od používateľa kovinator »

Ja nie som fyzik, ale zda sa mi to spravne :D respektive ten cas t som si vypocital rovnako a po najdeni vzorca na drahu pri RSP aj drahu vypocitas takymito elementarnymi upravami.
Neviem ako to od vas ziadaju, ale som skor fanusikom co najmensieho poctu vzorcov preto by som tam radsej dal vsade plus a ticho predpokladal zrychlenie a<0.
Mas neake dovodne podozrenie, ze by to nemalo byt spravne ked uz sa pytas?
EDIT: isiel som sa teda kuknut na birdz, ze sa trochu zabavim(to vies prokrastinacia cez skuskove :D ) a toto si asi ty nie? http://birdz.sk/forum/pisanie-bakalarsk ... tema.html/
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Kinematika - príklad

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Nabudúce možno pomôže napísať na http://stackexchange.com/ toto fórum(sekcia) je tiež viac-menej mŕtve.
We'll bang, ok?

Návrat na "Virtuálne prednášky"