Mimozemšťania

Všetko o nekonečnom vesmíre...
Fanty
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2011, 19:14
Bydlisko: žilina (slotaland),hliny 3

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Fanty »

Trošku musiš byt aj domýšlavy vnutro neskôr zobrali aby sme teraz nenašly :D Ale podstatna vec je že okrem nás existuje aspon jedna cilizácia vo vesmire na ktorú mame dôkazi ako : zachyteny radiový signál z kozmu , piktogramy (neurobyl opity traktorista na zetore ) , Nespočetne dôkazi o UFO (ktoré delíme na pozemské a nepozemské) , utajovanie USA vlády myslite si čo chcete ale vo vesmíre sme sami neni
:) Nemá zmysel teda mna už nebavy sa zaoberat UFO a mimozeme všetko je to tajne taji sa to stále pokial sa nenajde poriadny dôkaz Ludia nebudu verit a budú si stále mysliet že medzi miliardami hviezd a planét sme tu len my
A toto je už asi moj posledný alebo predposledný prispevok na túto tému :bye:
zatial sa comp skladá mam len Tochiba Nb 200
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Rádiové signály? Dobre. UFO? Ešte tiež dobre. Obilie? Možno. Ale tieto bludy s pyramídami a obeliskami? :facepalm: Ja hovorím, som otvorený možnostiam, ale najprv mi vysvetli ako, ja už som ti racionálne argumenty prečo nie vysvetlil. Vysvetli mi, prečo áno racionálnymi argumentmi a možno ma presvedčíš. Očividne ich však nemáš.
Naposledy upravil/-a Ondro1 v Št 20. Okt, 2011, 23:55, upravené celkom 1 krát.
We'll bang, ok?
Fanty
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2011, 19:14
Bydlisko: žilina (slotaland),hliny 3

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Fanty »

čo ty mam ešte vysvestlit alebo presvedčit ta argumenty sú aj na pyramidy (vtom dokumente) :-)
zatial sa comp skladá mam len Tochiba Nb 200
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Ak je to v nejakom dokumente, je to relevantný fakt a prišiel na to niekto dôveryhodný, napísal o tom aspoň jeden článok. O tom tvojom superpresnom meraní a neviem aké "dôkazy" môže ponúknuť ten "dokument". Takže ak sa mne nechce pozerať nejaký nie extra dôveryhodný spopularizovaný a premedializovaný "dokument", pri ktorom by som akurát tak stratil hodinu a pol zo svojho života úplne zbytočne(resp. aspoň hodinu a štvrť, pretože takéto "dokumenty" bývajú 10% informácie a ostatné nerelevantné obkecávanie), dá sa na internete nájsť aspoň jediný relevantný dôveryhodný link.
edit: vieš čo, pozrel som si pár minút, no všetko, čo som videl boli len zostrihy nejakých fotiek a videa z arch nálezísk, ktoré najpravdepodobnejšie neboli ani ich, ale nakúpené, nejaké svedectvá akýchsi ľudí a veľa kecov bez nejakých zdrojov, bez citovania kníh(všimni si, že v každom dobrom dokumente je povedané pri interview vedca aj kniha, v ktorej svoje výskumné závery publikoval). Stále omieľali jedno a to isté, že aké je to nezmyselné, aké je na to treba použiť techniky dnes... Ale pritom vôbec nepovedali, že používať pri takejto vyspelej technológii postupy a materiály, z ktorých stavali na dané účely tak isto nezmyselné.
Už som pár takýchto filmov videl, všetko to sú filmy, ktoré opakujú stále jednu vetu dokola inými slovami a aj majú určitých ľudí, ktorí túto vetu ešte opakujú, potom pridajú nejakú vedľajšiu nedôležitú "teóriu". Všetko sú to filmy určené na vymývanie mozgov, robené tak, aby si tomu nakoniec uveril, pretože 'vedecké fakty očividne neexistujú' ako v takých filmoch radi hovoria. Pritom vedecké fakty veľakrát jestvujú, akurát nie sú dostupné v takýchto 'dokumentoch' a treba prečítať určitú odbornú literatúru alebo sa tieto informácie ťažko hľadajú(celkovo sa akékoľvek vedecké informácie ťažko hľadajú, pretože internet je plný nezmyslov a hľadať takéto informácie, ktoré sú často autorským právom ľudí, ktorí publikovali svoje výskumy, za ktoré sa musí platiť predplatné časopisov alebo kúpou knihy, je ako hľadať ihlu vo veľmi, veľmi veľkej kope sena).

Dávaj si pozor, pretože takýmto filmom môžu podľahnúť slabomyseľní a deti a vyvinúť sa u nich psychické problémy. Súdiac podľa tvojho písaného prejavu si dieťa, teda ti radím nepozerať ich, nezaoberať sa nimi, zaoberať sa nejakým pekným koníčkom, napríklad programuj, nauč sa HTML, zaujímaj sa o astronómiu(dá sa aj voľným okom) alebo hocičo iné.
We'll bang, ok?
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa CageJ »

Nebudem citovat, ale : od Ondro1 v Štv 20. Okt, 2011, 13:41

Ondro si zabil, najlepsie komentare dna :).. Ale v niektorych veciach suhlas v niektorych nie. Lebo podla tych legiend a Bible sa tie veci podobaju..
napr. Gilgames a potopa sveta
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Ondro1 »

CageJ napísal:Ondro si zabil, najlepsie komentare dna :).. Ale v niektorych veciach suhlas v niektorych nie. Lebo podla tych legiend a Bible sa tie veci podobaju..
napr. Gilgames a potopa sveta
Ďakujem. :D
Ja viem, ja osobne som veriaci, som kresťan, evanjelík a aj keď mám o cirkvi a našich posvätných predmetoch niekedy pochybnosti a na prečítanie celej biblie-originálu od slova do slova som si nikdy nenašiel čas(preto to 'možno'), stále verím v Boha aj keď niekedy rozmýšľam nad deizmom alebo panteizmom... No svoju vieru nikde nepresadzujem a nehovorím, že je správna a nikomu ju nevnucujem, je to proste moje rozhodnutie veriť a keď sa pozerám na krásy vesmíru, tak jednoducho mám pocit, že takáto nekonečná nádhera jednoducho musí byť dielom Boha. Taktiež mi dodáva viera nádej.
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

citali ste niekto Piknik pri ceste ?
trochu iny pohlad na temu ET :)
http://www.inzine.sk/article.asp?art=7012
Fanty
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2011, 19:14
Bydlisko: žilina (slotaland),hliny 3

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Fanty »

Ondro ja som sa prestal zaujmat o Ufo lebo je to dezinformacia všetko , a neni treba aby bolo ocenovane ked si uvedomyš na karemere že do extra tvrdého kamena bolo skoro všetko vyobrazené a hrany neobyté a pravom uhle , si predstav niakmym kamenom hrubým že na 1mm presne všetko vybrúsiš do tvrdého kamena tie vyrité symboly boli ako dnešnym laserom presne vytvarované chápeš a hladké keby to robyš kamenom alebo niakym stych ich nastrojoch tiež by bolo presne aj 1mm možno ale boli by drsné raz by bolo +1mm potom -1mm a to neni A už len ked použiješ logiku faraon egyptanom povedal chcem ihlan takto presne ma vypadat a 20rokov stavali a potom chcem ešte dalšie 3 počkam si 60rokov ( je dokazane si nechaj jablko pod pyramidou a v normálnej krabici čo a stane to v pyramide vydrží dlršie a nepokazi sa hned ) ako to mohli vediet Proste teba nepresvedčím , Viem nemusi to byt pravda ale preboha načo by stavali ake velké niečo ved už len taky jeden šuter :D vyniest hore by trebalo 200m dlhe lano a 25mužov (podla mna spoužitym kladkostroja ako cez celu pyramidu lano a s jednej strany by tahaly a na druhéj by bol šuter :good: )
a :D aj to lano by sa trenim roztrhlo a tedy nemaly že take lana silné


A ak sa ti nepozdáva moj genialny nápad tak povedz ako by si tej dobe vyniesol do vyšky 100m 2,5tonovy kamen daj návch :)
zatial sa comp skladá mam len Tochiba Nb 200
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Všetko na základe nejakého pochybného "dokumentu". "Fakty" v ňom, tak, ako v každom UFOlogistickom filme sú prekrútené do extrémov. Mňa by si presvedčil, keby si mi ukázal jedinú vedeckú prácu alebo článok na túto tému alebo odporúčil knihu s výsledkami výskumu. Jedno je isté, že všetko je možné keď sa chce. A to, že niečo je ťažko dosiahnuteľné neznamená, že to majú na svedomí paranormálne a extraterestriálne sily.
Mimochodom, ten mýtus s pyramídami bol "dokázaný" tak isto dôveryhodným zdrojom pre mňa ako bol vyvrátený nedôveryhodným zdrojom pre teba.

P.S.1:Polovica tvojho príspevku je absolútne nezmyselná a nečitateľná. Prosím, daj si do poriadku myšlienky.
P.S.2:Nejaké 'dokumenty' nie sú dôkazom ničoho. Vieš si predstaviť, že by sa fyzikálne teórie dokazovali tým, že niekto nakrúti film s výpoveďou vedcov, ktorí by hovorili o javoch a o tom, že nie je iné riešenie než že teória je správna? :rolleyes: Preto na dokázanie tvojich tvrdení žiadam reálne dôkazy. Mimochodom, ako vieš, že také laná vtedy nemali? Jednoducho, postavením rampy, ale nie rovnej rampy, ale cik-cak, použitím guľatiny a ťahaním kameňa. Jestvujú výskumy o stavbe, no mne sa ich teraz nechce hľadať.

edit: ešte chcem povedať: v tej teórii sú chyby. Ak tu ET boli, prečo tu nie su(nejaké utajovanie USA je blbosť, pretože by sa to nedalo utajiť ak by do nášho vývoja zasahovali ako predpokladáš, že zasahovali do vývoja starovekých kultúr)? Ak také technológie mali, prečo nie sú niekde vyobrazené a prečo ich nemáme dodnes? Jednoduché vysvetlenie by bolo, že ak aj mali technológie, tak iba jednoduché a iba rozvinuté civilizácie, ako je tá Egyptská, ale stratili sa spolu s Alexandrijskou knižnicou alebo boli zničené po dobytí(myslím ako jednoduché píly, kladkostroje, žeriavy a podobne - na tieto stroje však netreba ET, starí Egypťania či Gréci by ich mohli postaviť aj sami a vôbec by ma to neprekvapovalo), čo pri mimozemských technológiách možné nie je, keďže predpokladáš, že ich používala väčšina starovekých civilizácií.

Je mi to jedno, končím túto diskusiu s tebou.
Naposledy upravil/-a Ondro1 v Pi 21. Okt, 2011, 19:30, upravené celkom 1 krát.
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
16cmfan
VIP
VIP
Príspevky: 3591
Dátum registrácie: Ne 12. Júl, 2009, 09:31
Bydlisko: Bardejov

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa 16cmfan »

Fanty napísal:
A ak sa ti nepozdáva moj genialny nápad tak povedz ako by si tej dobe vyniesol do vyšky 100m 2,5tonovy kamen daj návch :)
Nevieš sa poriadne vyjadrovať a prínos pre fórum nula celá nula, takže si tvoje "geniálne" nápady nechaj radšej pre seba.

Sa divím ostatným, že ho podporujete v tej facepalmovej diskusii. :facepalm: Pekne krásne Ignore list alebo radšej ani nepíšte. Dokiaľ nebude správne formulovať myšlienky, necitujte ho a ani mu neodpovedajte. Sám nemá snahu napraviť svoje vystupovanie.
Mobo Asus PRIME B450 Plus CPU Ryzen 7 5800X3D (Noctua NH-U12S + dual fan Noctua NF-A12) GPU MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X RAM G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK SSD Silicon Power P34A80 CASE Lancool 205 PSU Corsair RM550x case cooling: exhaust 2x Noctua F12, in-take 2x Lian Li 120mm

NB: Dell E7470 Skylake Core i5 + 8GB RAM + FHD IPS Foun: Oppo Reno 5Z
Main server: Asus PRIME A320M-K + Ryzen 5 2600 + GTX 1660Ti + 32GB Ram
NAS: QNAP TS-128 - 2TB Seagate Iron Wolf + MikroTik RB952
Peripherals: Dual monas setup 27" Samsung Odyssey G5 and AOC I2470Sw + Steelseries Apex 5 + Steelseries Rival 3 + QcK + Logitech G435
Fanty
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2011, 19:14
Bydlisko: žilina (slotaland),hliny 3

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Fanty »

:cool: Presne tak už my dalej nepíšte ked ste v presvedčení a stale chcete tomu verit že to tak neni a dokazali to postavit tak vtom zostannete , A ked niečo zámerne nechcete priznat tak vtom zostanete..........
Ten ktorý si povie že neklikne na tento odkaz a bude vtom silno presvedčený tak nan neklikne ale ak bude v pluse že chce kliknut tak to preváži, rozhodnutie je na vás ....
http://www.youtube.com/watch?v=_WRFoDSSiHM
zatial sa comp skladá mam len Tochiba Nb 200
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Ty si tu jediný, kto si tu nechce niečo pripustiť a chce niečomu veriť. Sorry, ale ja tu s tebou pokúšam viesť normálnu diskusiu, pýtam sa ťa na racionálne reálne a relevantné fakty a ty si len melieš svoje nezmyselné vety, ktoré sa nedajú čítať. Drž sa od takýchto vecí ďalej, lebo skončíš zle, ver mi. Teda pokiaľ už pre teba nie je neskoro.
We'll bang, ok?
Fanty
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2011, 19:14
Bydlisko: žilina (slotaland),hliny 3

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Fanty »

Ok povedal som že už sa tym nezaoberam , ale ja ty aj predkladam fakty to ty ich prepišeš že sú nezmysli :D
už sa my tu nechce dohadovat kto ma pravdu a ma to už ani nebavy ty si tiež meleš svoje chceš aby všetko bolo ocenené Uznavam môžeš mat pravdu ale aj keby je ten dokument na vymivanie mozgov tak je s relevantnými dôkazmy a to je hlavné že su tam Dôkazi ,a nie že sa budem divat je ocenované ? aa neni ocenené takže tam niesu dôkazi a je to klamstvo
Nechcem tu ohovárat ale tak ako výborne viete fyziku na Ufo už nie jeden tu hladá gramatickú chybu ktoru zosmiešni :laugh: a zdruhym sa hadame kto ma pravdu :rolleyes: = :facepalm:
Ale nie fakt už my je zle :wallbash:
Ale vymislím mojú tému ktorá je zaujmavejšia a fascinujúca ale nebude to na temu fyziky yahooo
zatial sa comp skladá mam len Tochiba Nb 200
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Ono zas netreba mu tak dávať, ja som si to pozrel, aj keď nie úplne celé, a znelo to celkom presvedčivo. Avšak o pár hodín som už mal niekoľko odpovedí na tie veci z filmu. Nejaké spomeniem:

1) Ako je možné, že sú pyramídy v tak odlišných kultúrach a dokonca aj na iných kontinentoch?
- Odpovedal tu už Ondro1...lebo kôpka hliny má tvar podobný pyramíde a to tvar ihlana. A zároveň najjednoduchší spôsob, ako postaviť vysokú budovu je postaviť pyramídu.

2) Ako je možné, že ich vôbec dokázali postaviť bez dnešnej techniky a s takou presnosťou?
- oni vôbec taký krepý neboli, ako si možno dnes myslíme, ale neboli ani taký múdry, ako si myslia vo videu :) Vtedy mali proste iné technológie alternatívne ku niektorým dnešným. Poznali páku, kladku, valivé trenie - obrovské kamenné bloky presúvali na guľatinách(holé kmene stromov), zdvíhali ich žeriavami - kladky, mali veľa pracovnej sily, jednoducho to uložili presne, dali si záležať a vedeli merať.

3) Ako je možné, že mramorový dekel(vrchnák) zo sarkofágu má drsnosť 0,005 mm???
- Tu si nie som istý, ale teoreticky viem, ako by sa to dalo dosiahnuť. Predstavte si, že máte dve drsné kamenné "laty", ktoré chcete rovnomerne vyhladiť. Takže najprv ich začnete trieť o seba tak dlho, že sa vyhladia veľké nerovnosti. Potom si zoberiete pilník, ktorý svojou čepeľou prečnieva cez latu, dáte na oba konce čepeľe rovnaké závažia, položíte ju na latu tak, že na oboch bokoch laty bude pretŕčať rovnaká dĺžka a začnete pohybovať pozdĺž laty. Tak sa to vybrúsi rovnomerne na istú presnosť pozdĺž celého povrchu. Kvalita vybrúsenia závisí od kvality prevedenia nástroja a samotného brúsenia. Takto nejako si to ja predstavujem.

4) Ako je možné, že Machhu Picchu vôbec existuje, že to tam vyvliekli, a že múry vypadajú ako kus kameňa, že na (už nepamätám akom) ostrove sú strašne presné obrazce v niekoľko-tonových kameňoch, že hrany sú tak presne urobené, že sa porežete?
- za prvé, všetci boli perfektní a veľmi usilovní kamenári. Za druhé - aj s meďou sa dajú robiť divy, demonštrovali to aj vo videu, dá sa ňou opracovať aj žula. Múry pri Macchu Picchu vyzerajú ako napr. hradný múr - akoby kamene pozliepané cementom, lenže nie sú. Reliéf je ten istý, lenže je to akoby jeden a ten istý kus kameňa. Ako keby to bolo zlievané, ako napr. železo. Lenže na tavenie kameňa používa kamenár z Fanty-ho videa kyslíkový plameň 3000°C. Nuž, aj oni mohli taviť kameň, vlastne to ani nie je zložité - .
A oni zrkadlá poznali, takže žiadne reči, ostatné sa dá dosiahnuť aj metódou pokus-omyl. Takže kamene jednoducho vyniesli po jednom do tých hôr a tam to stavili. To takisto dokáže vysvetliť aj tie ostré hrany na tých obrazcoch na tom ostrove, stačí trochu predstavivosti.

Pozeral som kúsok aj o tých vtákoch, ale nie celé, takže tu sa vyjadrovať veľmi nechcem...len v krátkosti. Áno, mohli mať egypťania čosi ako dnešný vetroň, ale je dosť málo pravdepodobné, že by zaleteli až do Južnej Ameriky. Motory určite nemali.

A odporúčam si to video pozrieť, podľa mňa to bol dobrý podnet na diskusiu. Len bola príliš unáhlená :)
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6633
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Mimozemšťania

Príspevok od používateľa M1ch4l »

ja som to video pozeral cele...a potom este aj nejaku druhu cast (ono ich je este viac)

ich argumenty boli naozaj dobre.

S pyramidami je to pravda...najjednoduchsie ako postavit nieco vysoke je urobit kopu...ale potom zasa preco robili pyramidu a nie kopu? :D Ale jasne, kopa by nevyzerala tak dobre.

By som asi bol proti tomu prenasaniu kamenov...tie gulatiny sa mi velmi nepozdavaju, dreva v Egypte kto vie, kolko mali, ale asi nerastlo na kazdom rohu..a po piesku by im to s tymi gulatinami islo tiez dost zle. Ale jasne, gulatiny nemuseli byt z dreva...skor by som sa ale priklonil k transportu po vode ako pisal Ondro...len uplne si neviem predstavit ako by to na tu lod nalozili a ako by to ta lod sakra udrzala.

Presnost kamena...nejako to proste brusili, tvoj napad je zaujimavy. Urcite by to tak slo a ak by ten pilnik bol zo spravneho materialu, tak no problem...ale dalo by im to sakra vela roboty, no oni na tom mali cas.

Co sa tyka ostrych hran...ak by to liali do foriem, tak by museli mat taktiez sakra presnu formu, ktoru by museli nejako vyrobit, a potom by to museli z tej formy este dostat von. Skor to robili podla mna nejakym brusenim.

Videjko paradne...ale mali take dobre zrkadla? Ich zrkadla boli pravdepodobne z nejakeho kovu...ale asi by to slo aj tak


inak taketo videa a programy casto spadaju pod taky "koncept", snazia sa na cloveka zaposobit sokom. Teda poskytnu nejake sokujuce informacie, hoc aj slabo podlozene a s nejakymi ass-umptions. Pri dobrom prednese a dabingu to clovek uplne nepostrehne a niekedy je to tazke. typicky priklad: http://www.youtube.com/watch?v=Se12y9hSOM0 aj ked nehovoria uplne nezmysly, ale po prvom pozreti si z toho paf.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball

Návrat na "Vesmír"