WMP obmedzenie multimed. tlacidiel

Všetko o digitálnych videách, kodekoch, kamerách, programoch na strih, a problémoch s nimi...
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2252
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

WMP obmedzenie multimed. tlacidiel

Príspevok od používateľa materik »

neviete niekto ako by som obmedzil/resp. zakazal Windows Media Player-u pouzivat multimedialne klavesy?
Totiz pod LCD na notase mam klavesy na ovladanie prehravacov a WMP tam robi dost velky bordel!

Ked som mal na notase XP, tak som nimi brutalne ovladal Winamp a nerobilo to kolizie s inymi programmi.
Fungovalo to aj vtedy, ak bol Winamp minimalizovany, resp. nebol ani zapnuty a tlacidlami som ho zapol.

Teraz ma se7en, a ten debilny WMP sa do toho neustale serie. Rozumej: Winamp je minimalizovany a po "stlaceni"
multimed. tlacidla (hocakeho play, stop....) sa zapne WMP. :E

Verzia WMP je zakladna aku se7en ponuka, teda aspon myslim...
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Re: WMP obmedzenie multimed. tlacidiel

Príspevok od používateľa Marek »

Presne tento problem som mal pod XP ale pod 7 s tym problem nie je a ziaden WMP sa nezapina. Skus nastavit winamp ako defaultny prehravac multimedii (Control panel-Default programs), mozno to pomoze. Niekde na forach som sa docital ze to riesili odstranenim WMP z Win, ale to by asi nesli niekore videa na web strankach tak som to nikdy neskusal.

Mozno ze sa WMP u mna nezapina lebo som ho od nainstalovania winu nemal ani raz zapnuty.
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2252
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: WMP obmedzenie multimed. tlacidiel

Príspevok od používateľa materik »

no, uz mi to nerobi... povypinal som WMP prehravanie urcitych formatov na ktore bol nastaveny ako defaultny a prestal to robit.
Tak dufam, ze mu to aj vydrzi... :-)
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77

Návrat na "Digitálne Video"