Nenačíta video

Všetko o digitálnych videách, kodekoch, kamerách, programoch na strih, a problémoch s nimi...
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Nenačíta video

Príspevok od používateľa Reinok »

Zdravím mám problém v Mozille v. 3 mi z dňa na deň prestalo prehrávať videá na mojevideo.sk? v IE to ide...ale keď si chcem pustiť v mozille tak len krúžok že sa načítava obraz, ale pritom sa dole neplní ten buffering či čo to je....neviete v čom by mohol byť problém, odinštaloval som z FF aj adblock aj autopager a stále to nejde...hovorím z dňa na deň ...
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Nenačíta video

Príspevok od používateľa Gudas »

Skús vymazať cache. Ak nepomôže, zazálohuj si nastavenia a bookmarky cez Mozbackup, odinštaluj Firefox a vymaž po ňom aj všetky súbory a priečinky (v Program Files, Users\Meno\AppData\Local, atď.)
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Nenačíta video

Príspevok od používateľa Reinok »

updatol som flash player a už to ide...všetky videá...ale mám jednu druhú otázku, sekajú mi flash animácie vo FF...proste ak mám nejakú flash animáciu hru tak to seká...dá sa to nejako vyriešiť, niečo nastaviť alebo je to internetom (Turbo 2)
Moto: Yamaha FZ8 Fazer

Návrat na "Digitálne Video"