digi kamera panasonic HDC HS9

Všetko o digitálnych videách, kodekoch, kamerách, programoch na strih, a problémoch s nimi...
Agent0019
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 230
Dátum registrácie: Po 01. Jan, 2007, 02:00
Bydlisko: Stupava

digi kamera panasonic HDC HS9

Príspevok od používateľa Agent0019 »

Mam zaujem o tuto kameru, len neviem ako je to s formatom nahravania. Ked si nieco nahram tak v akom formate sa mi to ulozi a ked to budem chciet stiahnut do pocitaca tak ci to nebudem musiet konvertovat do niakeho ineho formatu. Bude to AVI alebo MPEG alebo daco ineho? Ma to byt ako darcek tatkovy k 50tke. A este jedna otazka, mate s nou niekdo skusenosti?

Dakujem.
Spoiler: ukázať
MB: ASUS P5Q PRO CPU: Intel Core 2 duo E8400 3,00Ghz@3,71Ghz FAN: AC Freezer 7 PRO RAM: 4x1GB DDRAM2 Cosiar 800Mhz VGA: ASUS EAH6850 790Mhz 1GB HDD: samsung 640GB OS: WIN 7 PROFFESIONAL SP1
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: digi kamera panasonic HDC HS9

Príspevok od používateľa Papek »

zaznam je AVCHD, cize na SDkartu, neviem, ako tieto lacne komercne kamery, ale profi robia 21 Mbit, je to celkom slusne uz, akurat je tam velka kompresia a treba silny stroj na to... co sa tyka podpory programov, tak Pinacle 12 (mozno aj nizsie), Edius Neo (pribaluje sa k HMC41 a 151), Premiere Pro, tusim aj FinalCut si s tym poradi, co sa tyka prehravacov, tak Xtreamer, Popcor aj lacny WD TV to prehraju, takisto aj Panasonic plazmy podporuju prehravanie AVCHD priamo z SD karty (neviem ako je to s najnovsimi, ale drahsie modely toto podporovali, u NeoPDP by to mali podporovat vsetky (nemam aktualne prehlad, ale dva roky stara, sice najvyssia rada, to prehra)

co sa tyka cipu, tak je to 1/6" 3CCD snimac, z mojho pohladu nepouzitelna vec v interieri, ale ono v komercnej kamere sa cakat nieco lepsie asi ani neda, to si radsej pobehaj recenzie, tam to zhodnotia objektivnejsie a hlavne s cenovo porovnatelnou konkurenciou
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2

Návrat na "Digitálne Video"