Aký darček pre ženu ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa Snake »

tak nech si to rozdelia tí dvaja čo sú spomentí :D

diZZy: ty keď sa naučíš aspoň písať po slovensky, potom budem brať tvoje názory vážne. Ženy poteší veľa vecí :)





.
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa diZZy »

ja sa nemam s tebou o com bavit moj krasny len v tom je rozidel medzi nami ze ked tebe napisem nejake krasne pomenovanie tak uz mam ban a ty mozes urazat bez priciny ja za to nemozem ked obdarujes zenu niecim v hodnote jednej ruze... ked niekto nema peniaze to uz jeho problem
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa _Mato_ »

A ty si myslis, ze skutocna hodnota darceka je to, kolko si zan zaplatil penazi? Tak to si na tom skutocne velmi zle... :facepalm:
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa diZZy »

ty ked nevies tak nepis mne ide iba o to ze ako keby na tom daco bolo ked som frajerke kupil tablet uz pre to musim byt oznacovany za dilina kazdy ma svoj nazor napisat co si mysli bud jej kupim cokoladu alebo tablet alebo porsche to je moja vec
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa Snake »

diZZy napísal:ja sa nemam s tebou o com bavit moj krasny len v tom je rozidel medzi nami ze ked tebe napisem nejake krasne pomenovanie tak uz mam ban a ty mozes urazat bez priciny ja za to nemozem ked obdarujes zenu niecim v hodnote jednej ruze... ked niekto nema peniaze to uz jeho problem
Ty máš fakt dosť :rolleyes:





.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa _Mato_ »

diZZy napísal:ty ked nevies tak nepis mne ide iba o to ze ako keby na tom daco bolo ked som frajerke kupil tablet uz pre to musim byt oznacovany za dilina kazdy ma svoj nazor napisat co si mysli bud jej kupim cokoladu alebo tablet alebo porsche to je moja vec
Jediny, kto tu o tom stale pise si ty. Takze nechapem o com "tocis". Namiesto vypisovania si skus zobrat do ruk ucebnicu gramatiky a nastuduj si interpunkcne znamienka a ich pouzivanie.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa avixe »

tabletom si uz podla mna zenu kupujes...

a spravny chlap si ju nekupuje.. spravny chlap si zenu prenajima... ruza je ok :D
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa insomniac »

musím súhlasiť s dizzym. teda nie s tým tabletom, ale s jeho názorom na "Snake" to vystihol.
tento pseudoadministrátor je hanba zvrchovanosti tohto fóra. minule sa do mňa začal navážať v inej
téme, taktiež ma nepekne nazval alebo sa ma minimálne pokúsil uraziť a tu rozdáva "pomenovania"
dilino jedna radosť. toto by si nemal dovoľovať nikto, a už vôbec nie niekto z vedenia fóra :facepalm:

a takýto používateľ potom má byť vzorom pre iných používateľov a vizitkou fóra? geniálne!

a dizzy aj ty si dostal ban za to, že si sa po urážke bránil? aj ja do nákupnej poradne :laugh:

snake sorry ale práve si dokázal že si úbožiak. fakt si tu riešiš nejaké komplexy. neznesieš kritiku, pritom
sám iných kritizuješ, dokocna im nadávaš a keď sa ti niekto postaví, tak rozdávaš akože opodstatnené BANy :rolleyes:

takže drahý pseudoadministrátor Snake, nemôžeš sa proste navážať do iných, nadávať im a keď sa začnú
brániť, tak ideš banovať? to je ako dať pod nos drogovo závislému herák, nanútiť mu ho a potom zavolať na neho fízlov

čiže dvoma slovami maximálna úbohosť. a keď v tom mieniš pokračovať a kompetentní keď sú pri zmysloch tak
by ťa tvojho pseudotitulu "Administrátor", no hlavne tvojich právomocí, ktoré takto zneužívaš, mali jednoznačne zbaviť

(som zvedavý ako dlho tu tento môj príspevok pobudne ... a čo za tento svoj názor zase dostanem)

// a "_Mato_", myslím, že nemáš právo nikomu hovoriť, aby si naštudoval pravidlá interpunkcie, keďže ju sám neovládaš
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4575
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa killswitch »

inak o chvilku mam narodeniny. ak by ste mi niekto z vas kupili tablet, tak by som s vami siel aj na rande :good:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa Snake »

Zaujimave ako sa urazena cast vie hned ozyvat a poukazovat na status. :D Bany do np ti boli dane po prejednani s adminmi, a neviem za co dostal ban dizzy, ak vobec nejaky dostal, ale ak ho dostal, tak tiez to bolo po debate s niekolkymi clenmi vedenia. Takze urazeni a uplakani previnilci, eaze up a klidek, osobny nazor si mozem vyjadrit, na to nemusim byt admin, a ci nim som alebo ne, vyjadril by som sa rovnako. Plus, ak ma niekto so mnou nejaky problem, je tu na toto ina sekcia, takze vsetkych plackov poprosim aby tieto vylevy smerovali tam kam maju, a nie do temy, lebo opat zacnem rozdavat body za OT. A to sa vam zas nebude pacit





.
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa insomniac »

[admin]Viackrat to opakovat nebudem, warn za OT[/admin]
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa diZZy »

avixe: ja si ju kupovat nepotrebujem my uz mame spolu dieta... je to daco ine ako ked chces babu dostat do postele na jednu noc
insomniac : plne s tebou suhlasim a kaslime uz na to lebo nas zabanuju :D
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa GABO »

OT: Poprosil by som tých, ktorí si stále myslia, že jeden admin si niečo sám zmyslí a koná = myslíte si to zle. Už som to písal X krát BANy a všetky dôležité veci sa rozhodujú v kruhu adminov a hlasuje sa, každý podľa daného problému vyjadrí svoj názor. Teda by som poprosil pohodu a kľud. XX užívateľov by bolo na iných fórach za ich chovanie a rady dávno mimo s kompletným ban-om.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa koco11 »

insomniac napísal:bla bla
nepaci sa ti ako sa chova snake alebo iny admin? nuti ta sem niekto chodit alebo citat co pisu? nie....zijes v "demokratickom" state mozes sa sam rozhodnut...bud budes suhlasit s podmienkami alebo si najdi ine forum...


a aby som nebol az tak ot
myslim ze vacsinu zien potesi ked si na nu vobec spomenies dakym kvetom a peknou vecerov....takze vobec to nemusi byt nakladne...
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Aký darček pre ženu ?

Príspevok od používateľa Krutibrko »

A ešte jej zatancuj gangnam style, budeš mať istotu, že na tieto narodeniny nezabudne. :D
Ja by som svoju napr na strelnicu zobral. Stále chce zbrane...

Návrat na "Debata o všetkom"