náhrada za občiansky preukaz

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: náhrada za občiansky preukaz

Príspevok od používateľa killswitch »

tyler91 napísal: Ut 15. Jan, 2019, 18:09 takže si platil ako za poškodený 16,5€ ? a nie ako zmenu údajov 4,5€ ?
Ak áno,tak to je choré,úplne proti logike a je to legálne okrádanie,lebo to tak majú v cenníku.
ano, uz som mal aj pripraveny kolok. poslala ma pre dalsi a drahsi, ze tento mi preplatia na poste asi 20 metrov oproti na klientskom centre. tam odomna ziadali OP, ktory som prave odovzdal tejto prijemnej pani :) nastastie veduca na poste uz z dialky videla, ze prave do mna vstupilo 220V, tak mi to vyplatili aj bez obcianskeho.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3308
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: náhrada za občiansky preukaz

Príspevok od používateľa beardie »

Ivko napísal: Ut 15. Jan, 2019, 19:09Reálna skúsenosť iného človeka - po troch rokoch štúdia v CZ získal titul Bc.
Na zápis do OP je treba úradné potvrdenie, ktoré musí odklepnúť ministerstvo školstva (tuším), za to úradné tlačivo si účtovali mám dojem 150€ a stále nemal človek istotu že mu bude uznaný titul, pretože na uznanie titulu musia byť uzatvorené nejaké dohody danej školy s naším ministerstvom
to platilo v minulosti, teraz sa uz zapis ceskych titulov riadi rovnakymi pravidlami ako zapis slovenskych

Návrat na "Debata o všetkom"