Vianocne darceky - problem (?)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2748
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Vianocne darceky - problem (?)

Príspevok od používateľa Jerry »

Tak vazeni zaujimalo by ma, ci uz ste niekomu kupili nejaky darcek a pripadne mozete aj uviest aj aky ste kupili. :)
Zaujimalo by ma aj hlavne, ake darceky mate v plane pre svoje polovicky ... Aby sme mali nejaku inspiraciu ... :wink:
Lebo mna nic take nenapada, ze cim by som moju polovicku potesil. :cry:
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

kniha + sveter
CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Ako kazdu frajerku nehorazne potesi spodne pradlo. Len musite vediet velkost. Idealne je sa spitat. Pri cipkovanich nohavickach racej pridajte jedno cislo hore :roll: (nie pri tangach tie su dost elasticke).
Babenka bude mat s toho radost, vy budete mat radost.... je to univerzalny darcek s ktorim sa neda nic pokazit, a vsetky kamaratky jej budu zavidiet lebo oni dostali len knihu a sveter :D

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2748
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

No to s tym spodnym pradlom nie je zly napad ... :) Ale zasa to beriem tak, ze je to vlastne darcek pre moje potesenie a nie pre nu :cry: A ten sveter by som si asi nedovolil vybrat ... :lol: Baby maju niekedy zvlastny vkus ... :roll:
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

moja ma rada knisky, tak tam rozmislam nad nejakou peknou, (asi cestopisnou) ale zase niektore baby knihu nezoberu do ruky po celi rok. (kniha tak kniha moze byt problemovy darcek)
Svetrom by som sa vyhol, pretoze nech vyberieta AKYKOLVEK tak sa nebude pacit.
Dobry napad je zohnat napriklad striebornu alebo zlatu retiasku, sperkom u zeny nic nepokazite.
Dobry napad je sa jej priamo spitat co by chcela, ma to len nevyhodu ze povie: ak ma lubis kup mi toto (nejaka strasne draha somarina).
Potom v hypermarketoch maju take "Combo sportove kabelky" naplnene roznou kozmetikou v roznich cenovych hladinach.
alebo nejaky parfem (plati ze cim zvlastnejsia flasticka tym lepsie) ci ini deratizacny prostriedok.

T. :wink:

PS: inak dost by ma zaujmalo preco zeny kupuju take somariny, ako napriklad: nic (povedia ze povianociach s vami pojdu do obchodu a tam vam vyberu sveter) (a zabudnu na to!!!) alebo sviecku, alebo vodu po holeni (nacosu mi 4!!!)
A preco nevenia pochopit ze chlapovi tym radost neurobia!!
Kedy pochopia ce jestvuju aj krajsie darceky ako: oflexovaneIDE kable, UV reaktivne ventilaory, napalovacka, MX series mys, gumene pokrouce na zimu do auta, alebo slub ze sa vam 3 tyzdne neukazu na ociach podobne???? Nemali by sme im ties urobyt osvetu?
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

moja chce, aby som vyskocil s krabice pod stromcekom,, :roll: :roll: cize premyslam, ako zrealizovat,, :P
Používateľov profilový obrázok
beggar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: Št 10. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa beggar »

:lol: tak na tejto teme som sa dobre pobavil, keD som si cital postrehy :lol: Myslim si, ze zenam nic nevyhovie, ale asi naozaj nejaky sperk, ale nie velmi drahy, to moze byt :red:
P.S.: ale tie hrubice/chyby, co tu robite, to je hroza...keby to tak zeny citali :wink: O:)
cpu AMD Ryzen 7 3700X, mb ASUS Crosshair VI Hero, ram ADATA XPG Gammix D10 32GB, gpu GeForce RTX 3060 Ti
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

eeeeej, amateri :D

Príspevok od používateľa andynko »

MY ideme od 25 do 27 meho na Tri studnicky do Tatier :) - samozrejme pozyvam ju aj seba :) plati penazenka...

1. spodne pradlo, ale len to najvyberanejsie a nie z dakeho shopu v meste, objednavam cez www.intimvisit.com

2. nekupujte zlato ani striebro ani diamanty... vyslo z kurzu

3. plysove hracky niesu zle, len to neprehnat (moc male alebo velke, alebo gycove)

4. Dobre vino, Chateau, alebo nieco podobne... ak ma holka zmysel pre francuzsku romantiku, tak bude velmi rada :)

5. Vianocna Pariz a Eifelovka je najsuper darcek... co tak dve letenky? hm? My sme boli minuly rok... odporucam. Radsej si nekupim novy pc a stravim s nou par dni tam...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4577
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

[quote="toman"]
Dobry napad je zohnat napriklad striebornu alebo zlatu retiasku, sperkom u zeny nic nepokazite.
quote]

:D kamos kupil frajerke na narodeniny retiazku z bieleho zlata a taky chutny maly kaktus,aby sa oneho starala podobne ako o ich vztah...ked ju obdaroval,ona mu na to povedala,ze ona biele zlato nema rada a,ze na co jej bude blby kaktus...
ked mi to vravel,skoro sa mi dva dni nezavrela sanka.samozrejme uz spolu nie su.a aj ten kaktus je uz asi v nebi.
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

Spodne pradielko som ja svojej drahej polovicke kupil minuly rok a myslim ze sa velmi potesila (a aj ja). Ono to myslim zvysuje aj jej sebavedomie ked sa v niecom takom vidi aj sama a aka je v tom sexica :wink:
Ja som od nej dostal PARKER pero a super peracnik (nie ten 3poschodovy ako na zakladkach) a este taku somarinu na pruzinke, cize ziadne somariny na stastie (okrem tej veci na pruzinke) :) No tento rok mi povedala ze by chcela nieco co som vyrobil vlastnymi rukami, aby som jej nieco spravil a tak teraz vazne neviem prist co by to mohlo byt.
- vylet je super vec, len na to bohuzial nemam $$ :(
A kvet som dostal tiez, ale na narozky, taky velmi pekny a staram sa on ako najlepsie viem no on nie a nie nove listy vyrasit (je to nejaka tropicka rastlina s listami ako kapradie)
- sperky nie su zle ale treba vyberat opatrne a vediet co ma rada, ci striebro a ci zlato, ci ten druh sperku nosi a ci si na to vlastne potrpi...
- oblecenie by som jej tiez kupil, ale len take ktore si sama vyberie (okrem spodneho pradla)
- ale kozmetiku maju baby velmi radi, s niecim od VICHY ju nemozete sklamat!!
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

nemam priatelku, nemam taketo problemy :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

papa

Príspevok od používateľa andynko »

Scorp napísal:nemam priatelku, nemam taketo problemy :)

Ale mas... a vola sa Asus :) keby si sa menej venoval Asuske, mozno si najdes nejaku Susie :) alebo inu...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

suhlas so scorpom..holka sa na mna vysrala mesiac dozadu..apson usetrim za darceky :lol: aj tak som nevedel co kupit na vianoce :D
Používateľov profilový obrázok
ellinor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Trnava/Galanta

Príspevok od používateľa ellinor »

...mimo inych darcekov kup klasicke puta a hodvabnu satku (prip. dve), pekne naaranzuj (zabal tam ruzu alebo nieco podobne), zabal do peknej skatule...a cajka snad nie je blba a bude vediet co s nimi :wink: :lol: ...takto som si uzil vianoce pred par rockami...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: papa

Príspevok od používateľa Scorp »

andynko napísal:
Scorp napísal:nemam priatelku, nemam taketo problemy :)

Ale mas... a vola sa Asus :) keby si sa menej venoval Asuske, mozno si najdes nejaku Susie :) alebo inu...
zabudol si na absinthku :blind:
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"