nasa mila slovenska posta

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa icefire »

Minuly tyzden som poslal 16 balikov a vsetko prislo nacas. Tento tyzden maju urcite peklo.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4081
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa castelL »

Roky je to tak, že v decembri pred sviatkami je problém, tak s tým počítajte.. v podstate nie jeden obchod nevie už garantovať cez kuriéra (DPD, atď) a nie to cez SL poštu. Mne mešká viacero zásielok, s čím som oboznámil každého jedného.. a konečne ako som už raz spomenul, nemusím riešiť hotovosť a len ťuknem kartou a je to vybavené.
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa geroswen »

Tak v mojom pripade to 3 zo 4 balikov zvladli na D+4 a jeden zjavne dorucit nestihnu...

Este vacsia haluz je SDS, ktora mala dorucovat balik smerom ku mne. V utorok ho zobrali na rozvoz. Ked som si pytal kontakt na kuriera, tak napisali, ze sa stratil a budu informovat odosielata. Ten mi chcel poslat objednany tovar v novej zasielke ale este predtym ho informovali, ze nasli povodnu zasielku a budu mi ju dorucovat. Je piatok a stale nic... podla zmluvy im pritom garantuju D+1 :-)
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Leon »

Vypisovať takéto veci, akí sú zlí a že mi negarantovali D+1 atď, ako keby to robili celý rok, pritom je to furt jedno a to isté na Vianoce. Ja sa Vám čudujem, že sa ešte čudujete. 
.
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

pozri, seriozne kurierske spolocnosti to zvladaju aj cez vianoce
mozno nie s uplne lowcost tarifou ale s tou drahsou uplne vpohode

Next Business Day dorucenie vramci EU, nie len slovenska
vecer sa prevezmu baliky zo skladu napriklad v NL, cez noc letia do cielovych krajin a rano su pripravene na rozvoz kurierom

sam som bol na poste prevziat list ktory bol prilis velky na dorucenie [podla dorucovatela] ale zaroven nie dost velky aby bol balikom a prisiel kurierom
a na poste milion ludi ze trebalo cakat 30+ minut s tym ich listkovym systemom
...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Leon »

hej len tu sa nebavíme v téme "nasa mila holandska posta" :D
.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3643
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa fobos »

no ja mám doručené z 10 balíkov tento týždeň našťastie 9, jeden nestihli, takže celkom ok :)
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9986
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa stiv »

Jop, UPS express zvlada Holandsko, Rakusko, Nemecko, Bratislava za jeden den (konkretne vcera). Posta na D+4 po Slovensku. :D

Preto sa posielali pozdravy uz pred tyzdnom (100+ks). Komu ale nedojdu darceky tak... 😥
.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15049
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa faugusztin »

Darceky cez internet sa nakupuju najneskor koncom novembra. December je vzdy cista loteria.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa icefire »

Prisiel mi vianocny email spam od SR posty. Dakujem im tiez.

Inak uz mi volali na reklamaciu ohladom znicenej schranky, o ktorej som tu pisal. Chceli mi zaplatit kompenzaciu (financnu), kedze z videozaznamu sa nevyvlecu, ale tak som im povedal, ze ked mi pisomne slubia, ze mi uz 3x neznicia schranku, tak bude vsetko OK z mojej strany. Tak som teda zvedavy.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5356
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa kllr007 »

No zasa ani zahraničné není všetko ružové.
DHL v Nemecku mi v rámci DE doručuje balík už od 18teho. Takže tiež tam majú fofre a nestíhajú.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5816
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa wingo »

Potvrdzujem, v UK som mal s kuriérom len zlé skúsenosti, aj keď objednával som tam iba raz, takže 1 zlá z 1 :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Papek »

Ja zase mozem pochvalit postu. V utorok mi poslali balik postovym kurierom na adresu, vo stvrtok mi klopal na dvere. Najprv som bol skepticky, lebo vacsinou iba dostanem zlty listok ze ma nezastihli na adrese.
Uplne opacne fungovala UPS, kde nam isli baliky z Nemecka, ktore mali dorucenie NBD. V pondelok 17.12. som si nasiel v trackingu ze som nebol dostupny na dorucenie, v utorok poznamka ze som nebol zastihnuty. V stredu pre istotu nic. Vo stvrtok som sa im nevedel dovolat ale v trackingu pisalo ze bude prebiehat pokus o posledne dorucenie. Tak som aspon poslal mail nech mi daju kontakt na kuriera, ze by som vedel aspon priblizny cas kedy ma cestu okolo. O dve hodiny prisla odpoved, ze balik zostal v depe a nebude sa dorucovat. Tak po to zbehol kolega
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Leon »

Čiže kvôli tebe niekto nedostal balík čo posielal z pondelka hej? lebo v utorok zobrali tvoj :D
.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa CageJ »

Tak dnes som podal 1× elektronicky. Celkom rychlovka.

Návrat na "Debata o všetkom"