Objednávka z eBay :)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
XZKX
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 839
Dátum registrácie: Ne 09. Aug, 2009, 19:42
Bydlisko: Východ - Michalovce

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa XZKX »

Ja sa za ten čas zakuklím do atomového bunkra, aby sa mi nič nestalo, len prosím vás, dakto mi pomožte. Bude to Vianočný darček :cry:
Pioneer. Audio Technica. Sony. Intel. Microsoft.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa Scorp »

Zaaalož si PP účet, nájdi niekoho, kto ho má aj prepojený s bááánkovým účtom, vloooož mu peniažky na úúúčet do baaanky, ooon ti iccch pošleee na tvoj paaaypaaal a taaam s niiimi robíííš čo chceeeeš... aaaani jaaa nemám PP preeepojenýýý s kartoooou, leeebo teeeta v baaaanke jeee <> ... aaaale držíííím siii taaaam peeeniaaažkyyy a plaaatííím niiimiii, onooo too jee akooo úúúúčet v payyypaaal baaaankeee, užžžž cháááápeeeš?
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1889
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa zodiaq »

XZKX napísal:áno, znie to hrozne blbo ale nemám na výber. Risk je tam rovnaký ako keď na dobierku kupuješ napr. Core i7, lenže ja nevidím dôvod, prečo by som to nemal prebrať keď ja sám prosím o vašu pomoc. Peniaze mám, keď treba, tak ich aj odfotím :)
znie to blbo je slabo povedane.

Sprostredkovatel ti to objedna, vyplati a nic nepride. Vysledok sprostredkovatela oj**li o peniaze a ty mu nic nedas lebo nic nedoslo. To by ma zaujimalo kto odola takej uzasnej ponuke.

PS: Co ti brani zalozit ucet v banke? Do 7 dni mas kartu doma.
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C
Používateľov profilový obrázok
Borec
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice (19)

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa Borec »

to scorp:
znie to rozumne len neviem či ťa zaregistruje na paypal bez karty. mne to nejak bez toho nešlo :red:
jo limit je tam potom 100€ na jednu platbu

zodiaq:
asi tak... ja by som nemal problém mu to kúpiť, ale určite nie týmto spôsobom :)
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1889
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa zodiaq »

Ked uz je tu tato tema o platobnych katrach :D Preco mi nechce brat moju (VISA Electron)STEAM?
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3754
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa lezgy »

najskor si ju este neoveril
ten povestny 4miestny kod kvoli ktoremu ludia vypisuju 1000 rovnakych tem na rozne fora :)
by som si tipol

@zakladatel
tazko ti tu veru niekto poradi kedze si viacmenej novy user a suma smiesna veru nieje
co cakas....?
pripadne reklamacie ta nenapadli?
posli hociktoremu doveryhodnemu na ucet prachy a o tyzden mas matros doma ak uz naozaj niesi schpopny zajst do banky a vybavit si bodajaky ucet
moznosti mas haldu
ak si student alebo dochodca alebo hocikto
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa zwARO »

zodiaq napísal:Ked uz je tu tato tema o platobnych katrach :D Preco mi nechce brat moju (VISA Electron)STEAM?
na tej vise musis mat v zadu take 3 cisla aby ti to mohlo overit platnost, na starych to nebolo

zakladatel : ak das niekomu tie peniaze dopredu tak ti to mozno niekto kupi.rozhodne nikto neda svojich 200 usd na tvoj tovar,nebud na smiech :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3911
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa Memnon »

no takymto sposobom to isto neporiesis ze by ti to niekto vzal a az mu to dojde tak ho vypplatis, ty by si sa hral na dobierku a on bere na seba vsetko riziko a v podstate ti poziciava svoje vlastne prachy

ako vidis najde sa zopar userv ktory by ti to asi vzali ale to by si prv musel poslat im peniaze a az potom by ti to pre dobry pocit vybavil
a ked uz s tym narovinu nechces ist za rodicmi tak mi pride ze si daky spekulant :)
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3317
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa beardie »

zodiaq napísal:Ked uz je tu tato tema o platobnych katrach :D Preco mi nechce brat moju (VISA Electron)STEAM?
steam ti presne napise preco ti to nezobral
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3754
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Objednávka z eBay :)

Príspevok od používateľa lezgy »

martino tuna z fora...nepametam nick ale tiez taky zaciatocnik to je, som to nakoniec zobral ja
cena spolu z clom a pod bola daleko cez 300E a nemal problem poslat prachy
urcite sa tu niekto najde kto ti to vybavi ale blbec, co od chlapika ktory je na fore 3dni aj s cestou zobere take riziko sa asi nenajde
alebo trafis naozaj filantropa :)
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s

Návrat na "Debata o všetkom"