Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Borec
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice (19)

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Borec »

osobne som tu nikdy nič nevyhral... takže či budú alebo nie... to je jedno :)
... po takýchto rečiach by som to mal tiež absolútne u paži organizovať nejaké súťaže pre faganov ktorým sa nepáči ani to ako niekto ťuká do klávesnice lebo oni to robia inak...

tí čo to chápu vedia...
tí čo nie, hoďte sa o zem :)
Používateľov profilový obrázok
cthulhu
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Budmerice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa cthulhu »

dakujem organizatorom za kazdu sutaz, v ktorej som sa mohol zucastnit :good:

skoda len, ze kvoli takym "vypatlancom", ktori sa nevedia vpratat do koze, a budu si mliet stale svoje (a prisposobovat si podmienky a vyroky podla potreby) prideme na tomto fore aspon o jednu z moznosti sa niecoho zucastnit.

takze vrela vdaka "neandertalcom" :furious2:
divim sa, ze ich posobenie na fore nebolo ukoncene hned po krivom obvineni organizatorov
He who lies dead but dreaming. He who lies waiting under the waters, ever seeking entrance into the world of the living, so The Ancient Ones may rule the Earth once more.
"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn."
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa RP »

Len jednu vec upresnim, nez padne obvinenie, ze sme kohosi proti komusi postavili.

Bamma_boy nie je na vine zrusenia sutazi, toto je dlhodoby stav veci okolo nich, je len smola, ze bol pri tom ked nam dosla trpezlivost.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa lacika »

zruste ALI G-ho, a sutaze nam nechajte :)

ja som tiez nevyhral, a to som sa do skoro vsetkych sutazi, co som zeragistrovany.
A rozkrikujem sa? NE!
Priatelska rada. Ak vam uz lezie PC na mozog, chodte sa prevetrat.. Lebo pri niektorych, mam pocit, ze nie su zrovna pri zmysloch..
A hadat sa o takej veci JE STRATA CASU. Zorganizovanie sutaze, nie.
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Vidím, že Vás tu viac nie je pri zmysloch, nikto tu ešte nepochopil, že ja o tie ceny nestojím? mne je úplne fuk, či niečo vyhrám alebo nie, išiel som do tej súťaže lebo nemám čo robiť, tak som si išiel spraviť súťaž!...ide mi LEN o to, že sa chyba systému vždy zvalí na užívateľa. Bolo by mi to celé úplne ukradnuté, keby som si nemal priznať chybu JA, keďže všetci vieme, že prihlasovanie bez rozlišovania V a M písmen je normálne a bežné (vid. toto fórum) a kde by sme boli, keby bolo na nick "Bamma_boy" 100 a viac účtov (BaMa_boY, BAMMA_BOY atď..)
Ja si priznávam chybu v tom, že som sa prihlasoval pod iným nickom ale riadil som sa väčšinou, je väčšia časť fór kde toto rozlišovanie NIE JE, keby to tu niekde bolo napísané, tak sa podľa toho riadim a dodržujem to, tak ako pravidlá fóra.

K tomu, že sa kôli mne rušia súťaže sa nevyjadrujem lebo to je ako učiteľka v materskej škôlke, "keď sa Vám nelúbi, nepôjdeme von", lepšie ako opraviť jeden bug v hlasovaní, radšej to všetko zrušíme...

A vyprosím si, aby ma tu niekto nazýval "neadrtálcom" a "vypatlancom"...toto ja fakt nemám za potrebí...
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa RP »

Bamma_boy napísal:K tomu, že sa kôli mne rušia súťaže sa nevyjadrujem lebo to je ako učiteľka v materskej škôlke, "keď sa Vám nelúbi, nepôjdeme von", lepšie ako opraviť jeden bug v hlasovaní, radšej to všetko zrušíme...
Necitas co pisem.

Nejde o jeden bug, ide o mnoho pripadov. Opravi sa toto, a bude nieco ine. A ak nic nebude tak sa vymysli nieco ine hoc aj uplne nezmyselne (vid. predchadzajuce sutaze).
Používateľov profilový obrázok
BUGS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 181
Dátum registrácie: Ne 11. Máj, 2008, 14:00

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa BUGS »

ach do rici....ja chcem aby sutaze ostali !!! aj ked som v noch nemal stastie ale tak aspon su
THANKS organizatorom za sutaz. :good:
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa lacika »

Bamma_boy napísal:Vidím, že Vás tu viac nie je pri zmysloch, nikto tu ešte nepochopil, že ja o tie ceny nestojím? mne je úplne fuk, či niečo vyhrám alebo nie,
no.. vsetci sme debili, len ty si lietadlo.. ak ti to zastoji za to, tak maj dobry pocit na srdci, ze chces zlepsit kvalitu zdrojaku a tym to hasne... nemam rad, ked sa ludia opakuju a ty si jak pokazena platna..
Používateľov profilový obrázok
cthulhu
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Budmerice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa cthulhu »

Bamma_boy napísal:Som slepý alebo sa tam nevidím? Kto to spisoval? Alebo tam nie sú všetci ktorí odpovedali aspoň na 7 správne?
Správnych odpovedí mám 8
a o co ti vlastne ide? evidentne o vyhru, inak to povedat neviem
Bamma_boy napísal:Tak ako? prizná si tu niekto chybu, alebo mi povie, kde som spravil chybu ja? :furious2: Či radej budeme všetci ticho? :?
co dodat :?
RP napísal:Lebo raz si bol prihlaseny ako Bammba_boy a raz ako bammba_boy.
Preto si nebol zapocitany.

A nekric tu na nas. Ked s nami niekto nerozprava slusne, stracame chut s nim komunikovat.
EDIT: A pokial spravne vidim, si jediny z 327 sutaziacich ktory sa takto prihlasil.
jediny, ktory sa prihlasuje ako sa mu zachce? a potom tu ide obvinovat organizatorov?

btw, menoval som v mnoznom cisle, tak sa tu nerozkrikuj, tvoj nick ani nebol spomenuty
dalej nesledujem, naco aj
He who lies dead but dreaming. He who lies waiting under the waters, ever seeking entrance into the world of the living, so The Ancient Ones may rule the Earth once more.
"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn."
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Aha, pardon prehliadol, som.. ;)
Ja chápem, že vždy sa niečo vyskytne, ale treba to vyriešiť. Veď predsa nie je ťažké spraviť to aby to tú veľkosť písmen nefiltrovalo. A nie z toho obviniť užívateľa a zo seba spraviť chudákov ktorí robia súťaže a každý im len nadáva. Treba sa zmieriť s tým, že takéto chyby (neviem aké boli tie predchádzajúce ale táto sa mi zdá úplne banálna) sú aj budú.
A treba povedať "áno, pardon, stala sa chyba v hlasovacom rozhraní, opravíme, súťaže sa nezúčastníte", a ja nič nepoviem a budem ticho! Keď by mi prišla SS, s tým, že som z toho a toho dôvodu nebol zaradený a opraví sa to, ale nie čakať s tým "že šak on sa raz ozve a potom mu povieme, že sa nevie prihlasovať".
Ak sa pri každej takejto chybe vytočíte do nepríčetnosti, tak potom jasné, že Vám už došla trpezlivosť ale zároveň chápem, že keď Vás niekto začne obviňovať a ťahať na Vás trestné oznámenia atď. tak to vytočí aj mňa. ALE ja som nič také nespravil. To, že som si to teraz odniesol ja, je si myslím trošku nespravodlivé, zato, že napr. po minulé roky sa niekto sťažoval, je to zmanipulované alebo ja neviem čo...
Takže to už nechajme tak, porýpte trošku do systému nech sa to už nestane, alebo to napíšte do pravidiel, snáď toho tak moc nechem, a na rok, alebo neviem kedy bude ďalšia, spravte súťaž a všetko bude ok. Ja sa budem prihlasovať tak ako mám a bude napísané v pravidlách. :bier:

Nikdy som toto nechcel viesť k hádke, rušeniu súťaží atď...
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa RP »

Bamma_boy napísal:Nikdy som toto nechcel viesť k hádke ...
V tom je cely problem, ze si to k hadke napriek tomu viedol. Ze si od zaciatku krical, a neriesil vec v pokoji a slusne (vid. prirovnania ze tu nie su ludia pri zmysloch a skolka naposledy). Je pravda ze sa potom ovladnes, dokonca si sa ospravedlnil, ale zas Ti rupli nervy - porovnaj to s nami, kde sme potrebovali mnoho vaznejsich zarypnuti/obvineni aby sme sutaze zrusili, tak nam nevrav, ze sa hned vytocime :)

A ked uz hovoris co a ako mame robit atd.. Nik Ti nebrani zorganizovat vlastne sutaze a robit ich tak aby bol kazdy spokojny.
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

presne!
teraz čakám už len nato, kedy zorgnizuješ súťaže ty
uvidíme, ako sa ti bude pozdávať, keď na teba bude niekto "hulákať", že si nedokázal odpovedať v minúte na jeho trápnosti
...áno, trápnosti, lebo ak niekto dokáže v jednej vete ofrflávať a zároveň písať, že aj tak mu je to jedno, že mu o to nejde, tak je to trápnosť - tá najtrápnejšia
nedokázať si priznať, že ide len a len o materiálne veci, keď o ne viditeľne ide je absolútne detinské
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa RP »

Ale, objektivne, musim priznat ze Bamma_boy naozaj nie je na vine zruseniu sutazi (ako som uz povedal). Naozaj by nebolo spravodlive ak by to padlo nan.

Neviem, uz nejde o podstatu veci, uz sa len hadame, ja sa uz nebudem vyjadrovat v tomto threade, nezamykam ho, nech sa kazdy kto chce vyjadri (nech to nevyzera ze chcem mat posledne slovo) - ja sa uz nebudem vyjadrovat nech hadka dalej nepokracuje.
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Brandoo »

Este raz by som chcel uprimne podakovat sponzorom a najme usporiadatelom sutaze, ze si nasli cas a pripravili pre nas skvelu sutaz. Vzdy sa tesim, na sutaze a toto je jedina stranka/forum pc.sk/pretaktovanie.sk na ktoru/re rad chodim. Pretoze su tu naozaj skvely ludia, ktory radi pomozu a nic za to nechcu. Pre mna su vyhercovia usporiadatelia sutaze a bol by som velmi nerad, keby ma sklamali v dalsej sutazi.

Samozrejme prajem skutocnym vyhercom, aby si uzili na max. svoje pekne ceny :)
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa GABO »

On to nezorganizuje žiaľ - ako sa vraví "nemá na to gule". Nechcem byť vulgárny, ani sa nechcem vyťahovať, ale myslím, že za tých XX rokov čo to robíme máme skúsenosti a užívateľov s plnou pusou "veľkých plánov, dodatkov a riešení" tu bolo neúrekom, ako prišli "podebatovali" a potom sa krásne vytratili do zatratenia.

Je len pár stránok a projektov, ktoré makali a makajú ako my a kdesi to aj dotiahli, a dotiahli to len vďaka vlastnej iniciatíve, venovaniu vlastného času na projekt - žiaľ na SK zvyknú ľudia len revať, mrnčať a zarobiť bez toho aby robili, čakajú že úspech príde hneď, všetko chcú hneď zaraz, bez chyby, úplne na jedničku...takýto prípad neexistuje ak do Vás niekto nevleje na začiatok tak aspoň 100 000 €.

Všetko čo tu vidíš (Bamma_boy) a tu kde sme je snaha, kopec vlastného času ... čo nás teší je to, že niekde postupujeme, že sa projekt vyvíja, že môžeme riešiť pre Vás Lan Party dobrej kvality, že môžú byť súťaže. Potom sa ale naozaj zle počúva ak sa niekto rozkrikuje, potom je dosť problém niečo pre Vás v rámci voľného času robiť. Lebo ak si niekto myslí, že každý deň obedujeme steaky, že z PC.sk žijeme a platíme si nájmy tak je naozaj na veľkom omyle...ale občas mávame pocit, že niektorí si to tak myslia.

Takže toľko k tvojmu (Bamma_boy) prečo také reakcie. Súťaže teda skončili.....
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555

Návrat na "Debata o všetkom"