Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3322
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

nejak to tu nezije, takze aspon nieco aktualne: http://www.tvnoviny.sk/domace/1922167_d ... al-na-zemi
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

beardie napísal: Po 04. Jún, 2018, 20:51 nejak to tu nezije, takze aspon nieco aktualne: http://www.tvnoviny.sk/domace/1922167_d ... al-na-zemi
Tak toto bol mocny koment v tomto kontexte

Ako by Rytmus povedal, si zabil :music:
...
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

beardie napísal: Po 04. Jún, 2018, 20:51 nejak to tu nezije, takze aspon nieco aktualne: http://www.tvnoviny.sk/domace/1922167_d ... al-na-zemi
beardie co to ma spolocne s politikou ? Musim ale povedat, ze je to hrozne. To vymastene hovado, co zabilo toho chalana si nezasluzi nic ine, ako dozivotne zhnit v base. Osobne by som ho poslal spolu s kamerovym zaznamom vrazdy priamo Dutertemu na Filipiny. Tam by mu chlapci v base ukazali co je to stredovek!
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rodrigo_Duterte

Dufam, ze sa z toho nevyvlecie ako kedysi Paskovi synovci.
https://slovensko.hnonline.sk/867334-v- ... avla-pasku

Nieco k Andrewovej kampani :
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... n-pozical/
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3322
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

stalo sa to aj politickou temou, preto som to sem dal
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Niečo málo zo seneckého života

https://dennikn.sk/minuta/1142745/?ref=ampm
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

Par slov od Chmelara k aktualnej situacii v Slovensku a vo svete :
https://www.youtube.com/watch?v=8uObPy_va-c
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

@BOB!:
este som to nevidel, 54 minut je trochu vela, ale nepatri Edo Chmelar by defaul do sekcie Vsetky vtipy,srandicky sem

Na tom chlapovi je najhorsie, ze svojimi zvastami prispieva k podkopavanim zdraveho rozumu a podpore kdejakych konspiracnych medii.
Vid: Slovensko si spoľahlivo rozoberieme sami
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

Tak si to kukni a zhodnot si to, tu necelu hodinku hadam vydrzis. Treba si vypocut kazdy nazor a nie hned nalepkovat konspiracia, ruska, alebo americka propaganda. S Chmelarom osobne suhlasim v tom, ze sa v Slovensku znova pomaly zacina trestat-postihovat za nazor. Skutocne sa chceme vratit do obdobia po roku 1948 ?
Mimochodom myslis si, ze to co nam kazdy den serviruju v mainstreamovych mediach nie je propaganda-konspiracie, alebo mas nazor ako mnoho ludi "...ved to davali na Markize, JOJke, STV, TA3 ..., alebo pisali to v tom a tom denniku, tak to predsa musi byt pravda..." ?
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

Tak som si cast pozrel. V prvom rade, toto nemozes pokladat za objektivnu diskusiu. Moderator a Chmelar zdielaju rovnake presvedcenie a len si nahravaju, ziadna kritika, oponovanie. Nelisi sa to od krcmovej debaty...
S Chmelarom osobne suhlasim v tom, ze sa v Slovensku znova pomaly zacina trestat-postihovat za nazor.
Najvacsia sranda je, ze ludia ktori to tvrdia, nemaju problem zazalovat svojich odporcov za ohovaranie, vid harabin.
Ak tvoj vyrok porusuje platne zakony, tak ma byt trestne postihnuty. A basta. Tak funguju zakony.

To, ci sprave verim sa nezaklada vobec na tom, kde bola publikovana, ale ako. Ak niekto vygrca spravu o zharanicnych agentoch v mimovladkach a nepredlozi ziaden dokaz, ako sa da tomu verit? A pritom niektore nase konspiracne media dokazatelne financuju rusi, pripadne pomahaju s organizaciou protestov proti NATO, EU atd... :facepalm: Len mentalne naruseny clovek moze toto prehliadnut :rolleyes:

Odporucanie na zaver:
Precitaj si 1984 a Zvieracia farma, obe od Orwella :bye:

Este k propagande:
Putin poskytol rozhovor, v ktorom nedostal regulovane, cenzurou schvalene otazky. Moderator ho viackrat pristihol pri klamstve
http://en.kremlin.ru/events/president/news/57675
Takto sa vedie debata, nie to unisono z michaloviec :D
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

Je to tvoj nazor, to je uplne v poriadku. Nikto ti ho neberie, ani nevnucuje nieco s cim nesuhlasis. O objektivnej diskusii takisto nemozeme hovorit pri rozhovoroch Branislava Zavoskeho so sudruhom Simeckom. Tiez maju rovnake presvedcenie a len si nahravaju. Je rozdiel ked niekoho zalujes za preukazatelne ohovaranie napr. spominany Harabin vs pani Todova a ina vec je, ked s niecim nesuhlasis, vyjadris odlisny nazor, pohlad na vec a si za to kadrovany trestany.
______________________________________________________________________________________________________________________
Tódová Harabinovi napísala:

Dobrý deň pán Harabin, v roku 2016 ste sa ako rozhodca zúčastnili futbalového zápasu, ktorý organizoval pán majiteľ serveru Netky.sk Vince a bol tam aj pán Bende, viceprimátor Sládkovičova.

http://www.netky.sk/clanok/foto-nas-tim ... skeho-leva

Obaja títo páni boli tento týždeň zadržaní v rámci rozsiahlej akcie, ktorá súvisela s podvodmi na DPH. Rada by som sa Vás opýtala, kto Vás na tento turnaj pozval a či daných pánov poznáte. Takisto sa chcem spýtať, či ako sudca zvažujete účasť na takýchto akciách.

V prípade, že by ste rozhodovali v tejto kauze (ešte je vyšetrovanie len na začiatku), budete namietať svoju zaujatosť?

Ďakujem, budem rada, ak mi odpíšete.

S pozdravom

Monika Tódová, Denník N


Harabinova odpoveď pre Denník N:

Dobrý deň pani Tódová,

je pravda, že som sa spomínaného zápasu zúčastnil a môžem Vás ubezpečiť, že ako už starý futbalista a rozhodca som pískal rovnako férovo a nekompromisne ako keď rozhodujem kauzy v súdnej sieni. To je to, čo mňa zaujíma. Každý mesiac som pozývaný na desiatky podujatí, kde stretávam doslova tisíce ľudí. A nie je možné, aby som si od každého z nich pýtal občiansky preukaz a odpis z registra trestov. Uisťujem Vás, že aj do budúcna prídem na každú zmysluplnú akciu, kam ma moji priaznivci a fanúšikovia pozvú.

Na podujatie ma pozvali páni Oklamčák a legendy slovenského futbalu Dobiáš, Pivarník, Vencel a Vengloš a Vaším pánom (Bende, Vince) som okrem férového rozhodovania benefičného zápasu nevenoval žiadnu zvláštnu pozornosť. Osobne sa nepoznáme preto otázka o námietke je iracionálna.

Zaráža ma však jedna vec; z vašej otázky srší snaha vykresliť ma ako sudcu, ktorý chodí hrávať futbal so zločincami, čiže má vlastne styky s podsvetím. Nebolo by to prvýkrát. Roky trvalo, kým som očistil svoje meno v súvislosti s nikdy nezverejnenou nahrávkou môjho údajného rozhovoru s narkobarónom Sadikim, ktorú zinscenoval Daniel Lipšic a jeho novinárske stádo v spolupráci s Róbertom Kaliňákom, keď videli, že sa nebudem podieľať na ich nezákonnostiach.

Toľko k mojej odpovedi.

Vážená pani redaktorka, iste sa nenahneváte ak túto pracovnú konverzáciu prepošlem aj iným médiám, ktoré vy v Denníku N nenazvete inak ako konšpiračné. Naopak, ja ich považujem na rozdiel od Vášho média ako objektívne – pretože informujú nestranne a v plnom znení, bez politickej objednávky. Čo sa bohužiaľ napr. o Denníku N povedať nedá. A zároveň i generálnemu prokurátorovi ako strážcovi zákonnosti pred trestným činom ohovárania.
_____________________________________________________________________________________________________________________

Skus si este v tom rozhovore s Chmelarom kuknut pasaz od 41.min. Spomina tam pana redaktora Matusa Kostolneho z tvojho oblubeneho dennika.
https://www.youtube.com/watch?v=8uObPy_va-c

JJ Orwella poznam, 1984 vytiahol Boris Koroni v "objektivnej debate" so sudruhmi Simeckom, Dobsinskym a Havranom. Takze Orwell sedi na Rusko a takisto sedi na EU a USA. Je to na kazdom, ako to vnima.

Ja ti zas odporucim kuknut si osem dielny serial Spiaci Agenti o CIA, FSB, informacnych hrach a propagande z jednej aj druhej strany :
https://www.youtube.com/results?search_ ... aci+agenti
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5822
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Henten list je ohováranie? Slušne sa spýtala pár otázok, Harabin slušne a rozumne odpovedal (kde by normálny človek aj skončil) ale on to zaklincoval žalobou. To sa už nikto nikoho nemôže na nič citlivé spýtať lebo môže byť obvinený z ohovárania? Obvinila ho snáď z niečoho? Rovnakým metrom by boli ohováranie aj všetky tie otázky na korupciu súčasnej koalície, lebo však nikto nebol zatiaľ odsúdený :facepalm:
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6715
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

a hlavne sam si moze za svoju povest, druzne rozhovory o bakim sadikim o ktorom tvrdi ze sa nikdy nestal ale uz 25 rokov su v spisoch policie, udelovanie si odmien, dlhodobe obohacovanie sa na zalobach na poskodenie dobreho mena (lol, min. od roku 98 odkedy ho ja evidujem ziadne nemal), prepustanie zlocincov na slobodu a este k tomu arogantne vystupovanie vsade kde chodi. nechapem ako taky clovek dokaze v niekom vyvolat co i len stipku sympatie. ten clovek bol kkt uz pred 20 rokmi, ked jeho dnesny fanklub ani netusil kto to je. rozdiel je v tom ze vtedy sa mu tak aj hovorilo, dnes uz je protisystemovy bojovnik a hrdina. chapes, protisystemovy bojovnik, pricom bol 10 rokov predsedom najvyssieho sudu a 4 roky ministrom spravodlivosti. ked v robote robis svoju pracu napichu tak ta vyyebu, ked to robis ako politik stavas sa hrdinom prosteho ludu.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

@BOB!:
Vysvetlim ti, preco ma vsetky tieto veci ohladom rusov/USA, imigrantov, romov atd. rozculuju.
Podme pekne po poriadku, zacnime situaciou takou, aka je:
- SMER a jemu blizky ludia rozkradaju zdravotnictvo a polnohospodarstvo a zarabaju na tom strannici
- rovnako ako predrazene IT tendre vyhravaju smeracky kamarati a produkuju hnoj ako napr. slovensko.sk
- zaroven kazdy problem smerackych ludi sa zehli, odprace zo stola a skutok sa nestal
- SNS rozkrada armadu, dohadzuje zakazky sponzorom
- SNS aj SMER sa snazia obmedzovat slobodu sloba (citanie listov v parlamente, zaloby na novinarov, STV)
- ludia blizky LSNS casto stoja za fyzickymi utokmi na ludi v tejto krajine

Potom pride nejaky drulo, ktory povazuje hlavnespravy a zem a vek za nestranne - pravdive medium a povie, ze:
- za problemy slovenska mozu zidia, Soros, USA...
- romovia stoja statny rozpocet vela penazi
- imigranti ohrozuju nase bezpecie
- zahranicny agenti a treti sektor chcu rozvratit nas stat

Sranda, nie? Co ale nuti ludi takto rozmyslat? Nas narod je nedovzdelany a zjazveny komunizmom, lebo:
- komunizmus neucil ludi kriticky mysliet, len papkat sracky, co mu boli hodene
- politik bol rovny bohu a plebs ho mal velebit, nie kritizovat
- inteligencia bola likvidovana a vzdelanie znamenalo lenivost a neprispievat k budovaniu socializmu
- problemy statu boli pricinou zleho, imperialistickeho zapadu
- kradez a korupcia boli tolerovane

Takze ak si vezmes situaciu aka je, zmiesas to s mentalitou jednoduchsich ludi tak z toho dostanes output vhodny
pre konspiracne media. Ja osobne sa na verejnosti hrdo a hlasne prezentujem nazorom, ze konspiracne media su
pre hlupakov.

K Chmelarovi a jeho diskusii nema zmysel sa vyjadrovat... A ak tu niekto ide trestat za nazor, tak je to harabin a jemu
blizka banda. Todovej otazka je legitimna a z nicoho ho neobvinuje.
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

S nazorom na kleptomanov s nazvom SMER-SD a SNS (s narodnym citenim to nema nic spolocne, je to len nazov podobne ako KDH) s tebou suhlasim.
S druhym odstavcom s tebou nesuhlasim.
S tretim odstavcom ciastocne suhlasim.

Takisto nesuhlasim s tvojim nazorom, ze ludia, ktori nepapkaju krmivo z tvojich oblubenych medii su hlupaci.
Je to tvoj nazor, vyjadril si ho, nikto ta zan netresta, ani nezosmiesnuje, tak to ma byt.

Britsky institut Reuters zverejnil prieskum o mediach v Slovensku, nikde tam nevidim Dennik N, tu su vysledky :
https://medialne.etrend.sk/internet/zme ... ieste.html

Znova sa opakuje scenar s porusovanim volebneho zakona nezakonnymi bilboardmi Robertom Mistrikom na styl Andreja Kisku :
http://www.infovojna.sk/article/otvoren ... -republiky
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /

Návrat na "Debata o všetkom"