Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

to neni urazka, to je blbost co pises
odpor voci odporu je uplne ok a je nutny.

odpor od nacka je neopodstaneny, lebo jemu od podstaty vadi vsetko, aj dvaja ludia, ktori nikomu nic zle nezelaju, svojim zivotom nikomu neublizuju a jedine co vyzaduju, je ich rovnopravnost.
tak aky odpor je tu nutny?
to ze to ma nacek v hlave vyfukane, a siri svoje toxicke zvasty medzi ostatnych, ktori to potom len sprosto verklikuju, je uz len domino a festival tuposti.
ale stale je to odpor, voci ktoremu sa treba postavit, a je uplne jedno ci to siri kotleba, uhrik, alebo niekto na fore.
ci ako voci nenavisti sa ma postavit? diskusia?
to sa uz skusalo pred 80r a asi vies ako to dopadlo.
aj tu sam vidis, ako ta diskusia prebehla a kam sa zacinala uberat.

ludia ostali ticho mnohokrat, ze sak ich sa to netyka aj ked im brali suseda.
ked uz zacali brat ich, uz bolo neskoro, lebo uz neostal nik, kto by sa postavil za nich.

ak tomuto rozdielu, niekto nechape.
tak good luck.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 733
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

to snad nechces prirovnavat sucasnost k situacii spred 80 rokov. Nemam pocit, ze by bola vola znovu opakovat minulost. Co si trepe Kotleta je bezpredmetne. Klerofasisticky sen sa opakovat nebude. Je 21 storocie. To mi pride uz paranoidne. Preto kam sa to tu cele zvrtlo som ti poslal SS.
edit
ps. nezamienaj nenavist s nepochopenim a negeneralizuj prosim kazdeho za nacka, kto nezdiela s nadsenim tvoje videnie sveta.

este jeden edit:

prebehol som si teda prava a je to bieda, to musim uznat.
Nieco sa da obist splnomocneniami, ale je to navyse a neriesi gro. Co som sa dopracoval k pozadiu, tak nie nackovia (kotleby) su za to zodpovedni ako tu s oblubou prezentujes (nie ze by nemali podiel, ale nepovazujem to za smerodajne). Drvivu vacsinu popachala alebo blokuje katolibanska konzerva. Ale hej, onalepkovat niekoho nacek je lubivejsie ako bigotny katolik.
Nasi "Nackovia" maju s Narodnym socializmom spolocne akurat tak prve pismenko. Preto som troska alergicky na nalepkovanie nacek, lebo tej bande neandrtalcov potetovanych pravopisnymi chybami sa dava vacsi "kredit" a pozornost nez si zasluzia.

Takze zas len zopakujem, ze na uspesnu aspon ciastocnu dohodu tu bude treba este vela casu. Nech chces akokolvek, spolocnost je este stale nepripravena.
Obavam sa, ze za naseho zivota to nebude.

Prosim povsimni si, ze som adekvatne k tvojemu "ked sa ti to nepacilo mal si ist prec, ci pozeraj sa inam" nepouzil "tak sa odstahuj do krajiny ktora je k pravam ustretovejsia"
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

paranoid nehnevaj sa na mna, ale ty tu rozpravas o nejakej toleranci a ta tvoja je rovnako nulova. Akonahle ma niekto na vec iny nazor, tak hned ho zaskatulujes a oznacis skoro za fasistu. Presne tento pristup nepomoze nicomu.
Debata sa mierne vrtla od odfotenej duhy, ale zacala sa dalsia. Od toho je forum aby sa diskutovalo. Ak idete ale pokracovat v osobnych utokoch, tak diskusia nema vyznam.

Ja osobne nemam nic proti gayom a lesbickam. Je to ich rozhodnutie a respektujem ho.Nech si robia co chcu. Ak svojim konanim nikomu neublizuju, tak preco nie. Uznavam aj to, ze v spolocnosti sa na nich divaju cez prsty a je dobre robit istu osvetu aby boli viacej pochopeny, no nemozu sa cudovat, ak niekomu vadi respektive mu nie je prijemny pohlad na vymalovaneho chlapca ako papagaja s botoxom v perach a pohybom ako keby kracala modelka po prehliadkovom mole. Tiez pohlad na dvoch chlapoch alebo zeny, ktore sa verejne bozkavaju. Rozpravas tu o ich toleranci, ale tolerancia musi byt obojstrana.

Co sa tyka prezentacie na pride pochodoch. No bohuzial mam pocit ze skor su na skodu, ako na osoch. Teda aspon v nasej krajine a v krajinach s podobnou historiou. Napriklad cely taky pochod skazi par individuii s holou ritou, ktora ma dalsie individua napriklad na voditku od psa. Pride mi to u nas velmi podobne ako s romami. Par z nich sa chce vymanit z toho sveta, to ze sa na nich vacsinou ludia divaju cez prsty a pritom ich ani nepoznaju. Ale kvoli par individuii z osady co robia bordel vsade, su hned odsudeny vsetci
Naposledy upravil/-a HellAngel v Ne 30. Máj, 2021, 08:11, upravené celkom 1 krát.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa bepetko »

Mne prezentácia ľudí na pride nepríde, že by bojovali za nejaké práva. Skôr to vo mne evokuje, že by sa kľudne nejakých mohli vzdať nakoľko im morálka veľa nevraví. Verím tomu keby prezentácia tých pochodov vyzerala trochu kultivovanejšie, ľudia by v nich skôr nachádzali pochopenie. Oni samotní to stávajú do roviny extrému. To je ako s cirkvou. Máš takých a takých. A veruže ak si mám vybrať dať právo obom rovnako(človeku s morálkou a bez nej) tak im ho radšej nedám ani jednému.
Ja ti neviem. Mám veľa homosexuálnych priateľov ale nemajú vo zvyku sa sťažovať na nedostatok práv alebo nepochopenie.
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

HaDeS napísal: So 29. Máj, 2021, 18:16 ps. nezamienaj nenavist s nepochopenim a negeneralizuj prosim kazdeho za nacka, kto nezdiela s nadsenim tvoje videnie sveta.
a co sa tu deje teraz v tejto diskusi? kazdy jeden tu pluje na lgbti len preto, ze videli niekde niekoho v latexe, alebo sa bozkavat dvoch ludi rovnakeho pohlavia. wtf.
mne si tu dovoli niekto vycitat, aby som toleroval nejaky nazor, ktory sam od seba nie je tolerantny! a pritom jedina netolerancia a nenavist zacala tuto diskusiu na tomto fore :
"pr0pagOv@t dUhOu v sk0lkE bY s@ nePaciLo aN1 mN3" -> wow
"keD uZ lGbT1, t@k aj pEdofili, Aj n3krof1li bUdu chCiet svOje pr@va" -> o.O
ako velmi by si bol tolerantny, po takychto sms?
a len pripominam, vsetok tento hejt pochadza od postaviciek ako su faskovia, klerofasisti, mafosi a rozni ini pomylenci, ktori rozsievaju tuto nenavist medzi ludi, ktorym z toho takto potom prepina.
ano mas pravdu, dalsia svetova z toho nebude, obviously, ale uz toto je riadne cez ciaru.
staci sa pozriet do pl, ako sa z obycajneho krcmoveho hejtu velmi jednoducho stal verejny. ked sa niektore mesta zacali oznacovat ako no-lbti zony.
nastastie, prachy im nesmrdia.

a vyplakavacky, aby som negeneralizoval vsetkych ale pritom to co vidim nie len na tomto fore, je presne o tom, ze prave to generalizovanie robi kazdy homofob, xenofob, rasista.
jeden rom nieco ukradne, tak uz vsetci romovia by mali zhynut v base
jeden gay sa oblece do latexu, tak uz vsetci su uchylaci
atd. pokracovat hadam neni nutne.
HaDeS napísal: So 29. Máj, 2021, 18:16 Prosim povsimni si, ze som adekvatne k tvojemu "ked sa ti to nepacilo mal si ist prec, ci pozeraj sa inam" nepouzil "tak sa odstahuj do krajiny ktora je k pravam ustretovejsia"
ty ozaj ostanes cumet na heteropar, ked sa zacnu olizovat vedla teba na bare a napises o tom xriadkovy blog a budes si teda mysliet, ze teraz co?
su skazeni vsetci hetero do jedneho?
stale som sa nedockal odpovede od obecenstva, ako su na tom tie karnevaly.
HaDeS napísal: So 29. Máj, 2021, 18:16 spolocnost je este stale nepripravena.
a s takymto pristupom ako je nie len tu, sa ani necudujem, ze tvoje prognozy su take plne optimizmu.

precitaj si este raz co tu bolo popisane, a nemusis chodit ani daleko a staci ti aj toho pekelneho anjela, hned pod tvojim textom.
kde je tu tolerancia k tym ludom?
preco sa potom niekto cuduje, ze sa mu dostane nieco ine ako len nenavist, ked sam produkuje nenavist?

a potom tu mas este dalsich odbornikov, co si myslia, ze ked poznaju zopar ludi z danej komunity, ze ked nemozu mat oni problem, tak nemoze mat nikto iny.
to je uplne nepriestrelny argument.
ale hlavne, ze zasa pouzije plosne svoj filter na vsetkych.
chcel by som vidiet, ako povie tym svojim gay kamosom, ze im chce zobrat aj to malo co maju, lebo videl nejakeho random typka v ruzovom latexe a mysli si o nich ze su tiez uchylaci.
das lol.

chlapci, vy ste kde nechali sebareflexiu.

ale ked vas tie latexove rite tak strasne mataju, tak vam prezradim, ze i niektorym ludom priamo ci uz lgbt, i co ich podporuju sa s tym nejak extra nestotoznuju, presne preto, ze to neni uplne najlepsie svetlo na celu myslienku akcie.
ale nemozu ich odtial vyhodit, pretoze je to verejne podujatie, moze sa tam hocikto pridat, a pokial by porusili nejaky zakon, tak na to su tam policajti.
presne to iste riesili i v ceskom pride, daval som sem linky. ale samozrejme, nikto to necital.
je to proste tolerancia zo strany pride-u., a aj tych ludi okolo. pretoze ta myslienka je o uplne niecom inom, ako o nejakych oblekoch.
ale od toho ma homo sapiens sapiens v hlave ten sval, aby vedel toto spracovat a pochopit.

je mi uplne jasne, ze istej casti slovenska to nedocvakne a budu vidiet stale len tie latexy, aj keby ten pride viedol hamsik s bondrom.
kedysi sa upalovali ludia, lebo povedali, ze zem je gulata a nie je stred vesmiru. tiez na to nebola ista cast populacie pripravena.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Sms co si tu postol su extrem a kazdy normalny clovek ich odsudi. No neporovnavaj to stym, ze sa niekomu nepaci prezentacia LGBTI v latexovych gatiach s holou ritou, alebo stym ze napise ze sa mu nepacia dvaja bozkavajuci muzi/zeny. Kym sa drzia slova v mantineloch a maximalne sa rozpravame o tom co sa paci/vadi je mi prijemne/neprijemne je diskusia v pohode. Akonahle padne slovo ako v tej sms, diskusia konci a ten clovek by bol z mojej strany ignorovany.
Nehadz vsetkych do jedneho vreca, to ze mame iba iny nazor, neznamena ze nieco neakceptujeme alebo netolerujeme
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 733
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

tak ako si sa ty nedockal odpovede na karnevaly, ja som sa tiez nedockal odpovede ci reakcie na deti.

ale dam ti tu moj nazor.
Karneval v Riu zapocal niekedy v zaciatkoch 18(!) storocia . A mal cas sa vyvinut do stavu v akom je dnes. Takze verim tomu, ze sa nikto nad tym dnes nepozastavi.
Takze ak to chces priamo porovnavat, tak sa kludne mozeme stretnut o 200+ rokov a prediskutovat to znova.
Na tuto temu tu koncim, ponuku si dostal aby sme tu nezasierali prekarackami, prekvapujuco zostala ignorovana.


edit co pisal myslim quicky a tak strasne ta popudilo -
Skolka ci celkovo vzdelavacia insitucia by mala byt IMHO apoliticka a sekularna.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

Cely problem tohoto LGBI vidim v propagacii (nasilnej) zo strany mimovladok a posvetenim statu, co horsie EU. V serialy BBC Ludske telo dokazali, ze sa jedna o prenatalnu vyvojovu poruchu, ktora sa vyskytuje nielen u cloveka, ale aj u zvierat. Dobre mame byt tolerantny, ale kde koncia prava jedneho jedinca, zacinaju prava druheho. Neschalujem a nehodlam tolerovat zasah do mojich prav, lebo niekto s LGBI na zaklade hoho, ze je LGBI ma byt zvihodneny. Takto sme tu uz mali, potreba jednotlivca bola mensia ako kolektivu a ty, ktory odmietli sa kolektivizovat, boli triednym nepriatelom. Pokial sa ma tyka priamo chybne rozhodnutie statu (prikladom budis 333 ecok pre deti v hmotnej nudzi = marginalizovane komunity ) tak uz nehodlam drzat hubu a krok, lebo to platim ja a ja nesuhlasim, aby mne zobrali a iny sa mi este rehotal, ze sak ty zarobis a mne daju. Nedriem sa cele dni v robote, aby pridies despoticky sef, ktory jasne Bossuje = porusuje zakon, ale nik s tym nic nespravy lebo je "spravne orientovany". Potom by nas povlacili po vsetkych mediach. To, ze sposobil svojimi nariadeniami smrt cloveka je este bonus. Takze je mi jedno nech si chodia ako chcu, nech sa zuzlaju kde chcu, ale nech na ne zakony platia rovnako.
Ps. : ten clovek porusil aj bansky zakon, za ktory by som ja dostal 5 rokov na tvrdo a on nic. Piece LGBI
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Pietro sk »

Tomasjerry napísal: Ne 30. Máj, 2021, 10:20 Neschalujem a nehodlam tolerovat zasah do mojich prav, lebo niekto s LGBI na zaklade hoho, ze je LGBI ma byt zvihodneny.
pripomina to "povinne" kvoty na zeny vo veducich poziciach/politike...och ta vyspekulovanost...
proste ak "nema to gule" osobnostne crty, darmo tam nasilu tlacit neschopnu osobu cez nejake kvoty.
preco neziadaju rovnost pohlavi aj v menej zarobkovych/fyzicky narocnych pracach??
jasne.. to chlapom nechaju, a budu sa tlacit tam kde to smrdi mocou alebo peniazmi... :hysterical:
typicka "rovnopravnost" ale len tam kde im to vyhovuje. :laugh:
este k tym sportovcom...realne nic nebrani tomu "menit" pohlavie ako sa im zachce, a vyhravat medaily na oboch stranach. :laugh:
zakazat ich nemozu, lebo to by bola diskriminacia jak hovado...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

HaDeS napísal: Ne 30. Máj, 2021, 08:27 ...
edit co pisal myslim quicky a tak strasne ta popudilo -
Skolka ci celkovo vzdelavacia insitucia by mala byt IMHO apoliticka a sekularna.
Naco zasa vytahujes tie skolky ked v ziadnej skolke sa neriesi politika ani nejake LGBTI? :?
Pietro sk napísal: Ne 30. Máj, 2021, 12:32 pripomina to "povinne" kvoty na zeny vo veducich poziciach/politike...och ta vyspekulovanost...
proste ak "nema to gule" osobnostne crty, darmo tam nasilu tlacit neschopnu osobu cez nejake kvoty.
...
Prepac, ale mas skusenosti s procesom vyberu zamestnanca na nejaku poziciu? Velakrat sa riesi, ci zena ma dieta (bude musiet s nim casto zostat doma, ked bude chore ...), alebo este nema dieta a ma muza (zrejme pojde na matersku, ...). A prave tieto kriteria nemaju nic spolocne s tym ci niekto ma "na to gule" alebo nie, co zrovna nie jerovnopravne.

Na druhu stranu v poslednych dvoch poziciach som mal zenu sefku na vysokej pozicii, takze ...
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 733
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

@Blackhawk

ja som so skolkami nezacal, to mala byt reakcia na
" a pritom jedina netolerancia a nenavist zacala tuto diskusiu na tomto fore :
"pr0pagOv@t dUhOu v sk0lkE bY s@ nePaciLo aN1 mN3" -> wow"
co mi prislo mimo a snad uz paranoidne hladanie hejtov aj tam, kde nie su.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

akoze nie su? ved ta skolka sa musela ustupit sprostym homofobnym rodicom a este sa aj ospravedlnit
ved to je zaciatok celej tejto diskusie
a mna netrigerla ta hlaska ako taka, ako som pisal, ocakaval som, ze na toto forum chodi dost pricetnych ludi, ale nasledne sa ukazalo.
ze ani moc nie teda.
mna seru primitivni homofobi, xenofobi, rasisti a hlupi ludia by default.
len akosi, ked uz sme dospeli do takeho stadia, ked skolka musi ustupovat degesom, a tak to zacina vyzerat ze mame naozaj kvalitne nasliapnute na polsku ci madarsku cestu.
klerofasisticke kridlo z olajno nic ine nerobi, len sa snazi stazit zenam a lgbti ludom situaciu na sk od kedy sa dostali do parlamentu.
a nemaju problem hlasovat s fasistami, ani mafosmi, ked sa im to hodi.
HaDeS napísal: Ne 30. Máj, 2021, 08:27 Takze ak to chces priamo porovnavat, tak sa kludne mozeme stretnut o 200+ rokov a prediskutovat to znova.
dohodnute, o 200r ti pisem.
ani islamu nebude trvat kym sa prisposobi modernemu svetu tolko co krestanstvu. imho.
HaDeS napísal: Ne 30. Máj, 2021, 08:27 ponuku si dostal aby sme tu nezasierali prekarackami, prekvapujuco zostala ignorovana.
ak ta nieco konkretne zaujima, pytaj sa do posty.
HellAngel napísal: Ne 30. Máj, 2021, 07:54 Nehadz vsetkych do jedneho vreca,
a ja som niekde napisal, ze take sms pise kazdy kto nesuhlasi s lgbt?
toto je len demo toho co si zazivaju tyto ludia. a chalan co dostal tuto sms ani nie je priamo lgbti, len ich podporuje. je verejne exponovana osoba, chodi do diskusii, atd, a ludom takto prepina.
Tomasjerry napísal: Ne 30. Máj, 2021, 10:20 ze je LGBI ma byt zvihodneny.
ake zvyhodnenia?

btw, nevidim nic zle na rovnocennom zastupeni zien.
je ich 52% na sk
Obrázok
src
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v Ne 30. Máj, 2021, 16:46, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5222
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

no co idem spravit este jedne pukance?
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Cele sa mi to nechce citat, iba prihodim - pohlavie nema a nemoze rozhodovat o zastupeni danej pozicie, je to opak rovnosti a ked je niekde 100% muzov/zien tak je to prirodzenym vyberom a tlacit to cez kvoty je absurdna hlupost.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

samozrejme, urcite sa jedna o pozicie na vykopove prace
Spoiler: ukázať
::: ...

Návrat na "Debata o všetkom"