Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

S teroristami sa nevyjednava (Sulik). Ustupi mu teraz a nabuduce ho bude vydierat s niecim inym. Treba sa toho hnusneho tunnelara vlad zbavit raz a navzdy :dance: :bye:
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Och preco ste zmazali negativnu karmu? Tato tema by bola cervensia ako zodpovedna zmena.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12191
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

IVNAtor napísal: So 27. Mar, 2021, 09:18 S teroristami sa nevyjednava (Sulik). Ustupi mu teraz a nabuduce ho bude vydierat s niecim inym. Treba sa toho hnusneho tunnelara vlad zbavit raz a navzdy :dance: :bye:
Vsak nech sa zbavia. Ak je problemom len on, nie je problem :D

So psychopatmi sa nevyjednava rovnako. Treba urychlene dostat toho cloveka do liecebne :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 746
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

vole, nekrm to !
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Jednoduska napísal: So 27. Mar, 2021, 10:03 Och preco ste zmazali negativnu karmu? Tato tema by bola cervensia ako zodpovedna zmena.
Sak ich davaj do ignoru ako ja Hadesa :D Ten si tiez ide solo spanilu jazdu furt do iste. Je to politika a vsetko co tu je su dristy :D :good:
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15047
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Vsak Igor ma bez SaS, so SME Rodina a Za Ludi 80 poslancov, SaS na vladu nepotrebuje. Teda mozno. Pokym sa Za ludi nerozpadne a zrazu bude mat Igor menej nez 75 poslancov. Cena za pripadny navrat SaS by uz potom bola omnoho vyssia nez 3 ministerske kresla a zrusenie Matovicovej trafiky.
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Myslim ze u Sulika je jedno s kym by bol v vlade. On by podkopal aj vlastnu matku keby zbadal ze ma v prvom prieskume viacej. Raz darmo to egoisticke prasa mysli len na jedno na SEBA :rofl: Urobil raz urobil to druhy raz urobi to treti raz :hysterical: Niekto sa rodi ako opozicny politik a nikdy nebude vediet drzat hubu a drzat s vlastnymi v koalicii :D
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15047
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

"Mysli len na seba". Ano, preto sa zasekli rokovania na trafike pre Igora.
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Ja tiez bezne ked kupim 0,000000001 % v firme tak tam nabehnem ako velka voda a nadiktujem predstavenstvu moje podmienky :rofl: Lebo to sa oplati VASA BILLA :rofl: A ked im ich nesplnia tak to tam aspon zo svojej pozicie vytunelujem aby sa nepovedalo a idem dalej yahooo
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3308
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

HaDeS napísal: So 27. Mar, 2021, 08:58A ked sa Matovic nechce vzdat stolicky (len presadne na inu), rovnako to chce aj Sulik. A to je cely kamen urazu.
nemyslim si, ze by to bol kamen urazu, je to naopak ochrana stability vlady

Matovic nemoze byt jej sucastou, lebo by ju nadalej rozbijal
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Pietro sk »

IVNAtor napísal: So 27. Mar, 2021, 09:18 S teroristami sa nevyjednava (Sulik). Ustupi mu teraz a nabuduce ho bude vydierat s niecim inym. Treba sa toho hnusneho tunnelara vlad zbavit raz a navzdy :dance: :bye:
IVNAtor napísal: So 27. Mar, 2021, 11:16 Ja tiez bezne ked kupim 0,000000001 % v firme tak tam nabehnem ako velka voda a nadiktujem predstavenstvu moje podmienky :rofl: Lebo to sa oplati VASA BILLA :rofl: A ked im ich nesplnia tak to tam aspon zo svojej pozicie vytunelujem aby sa nepovedalo a idem dalej yahooo
ty si doteraz asi bol v kome ked pises sprostosti. :facepalm:
je uplne jasne ze ten mentalne nedorasteny trnavsky pubertiak, je maximalne nesposobily na funkciu premiera. :!:
jedine na co je dobry, je jeho opozicny kabaret na temu zli oligarchovia.. ale inak je slabucky jak cajik..

o toto tu ide cely cas, nacase sa spamatat a prenechat kreslo schopnejsiemu :!: (heger?)
a prestan tu pisat bludy ze sulik ho chce nahradit. :!: nikto toto nepovedal, iba dezolati z olajno vymyslaju rozpravky starej matere odtrhnute od reality...
Naposledy upravil/-a Pietro sk v So 27. Mar, 2021, 13:41, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1634
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa werwest »

Preco nanho reagujete? Feedujte dalej trolla :rolleyes:
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Tu ide o to ze Blaznovic nepatri za premiera a Sulik nepatri za koalicneho partnera k nikomu a ta politicka zdochlina podrazi aj vlastnu matku len aby sa dostala k moci :-D
Pridam celkom aktualne video ✌😂 https://fb.watch/4v5G2C3Xn9/ (Nejde editovat post)
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 746
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

beardie napísal: So 27. Mar, 2021, 11:18nemyslim si, ze by to bol kamen urazu, je to naopak ochrana stability vlady

Matovic nemoze byt jej sucastou, lebo by ju nadalej rozbijal
dovolim nesuhlasit.
imho cely spor na ktorom to stoji je pejorativne povedane Matovicova trafika, lebo sa mu z akehokolvek dovodu nechce odist do parlamentu. Tu si postavil hlavu, ze on ostane ale Sulik musi ist. Chapem, ze nebolo v plane Sas a zaludov. Matovic prisiel s kreativnym riesenim, ktore nikto necakal. (kedze sa nechal pocut ze ak nebude premierom odxhadza z politiky).

Ked Sulik pouzil rovnake "kreativne" myslenie narazila kosa na kamen a teraz to vyzera, ze Matovic ide vsadit kartu na nerozapdnutie sa Za ludi.

Beriem co si napisal, v podstste s tym suhlasim, ale spor trva a myslim si, ze je to o tom co som vyssie pisal.

edit : ked to tak spatne citam, moze to vyzniet ako Sofranko ze " mam svoj nazor, ale neauhlasim s nim.

co som ale chcel tym litanim povedat ze teraz je to o dvoch akteroch Matovic vs Sulik (tym som myslel tie emocie), uz nie o tom pamflete- ci uz podvrh alebo validny.
p.s. prosim nekrmte trolla. Tiez mi to chvilku trvalo upustit od Werichovskeho
Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12191
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Sulik ustupil, ze ak Matovic odide z vlady a po rekonstrukcii sa nebude uchadzat o ziadny post, bude len radovym poslancom, on sa tiez nebude uchadzat o ziadne ministerstvo.
NB: Asus ROG Zephyrus G14

Návrat na "Debata o všetkom"