Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3322
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

BOB! napísal: Po 11. Feb, 2019, 08:38 Nebud paranoidny prosim ta. Citat to nemusis. A bavit sa so mnou duplom nemusis.
pozrel som si to video s Blahom a Todovej diplomkou, hned v prvej vete hovori, ze oponent musi mat PhD, to nie je pravda, staci dokoncene sekundarne vysokoskolske studium, cize Mgr./Ing./...

taktiez, tazko argumentovat, ked vypichuje zopar jednotlivych odsekov ci viet, kedze nemam tu pracu pred sebou

ale keby aj bola nizkej kvality, nic to nemeni na tom, ze jeho kolega, toho casu predseda parlamentu, je plagiator, ktory tam nema co robit
skoda, ze sa nevyjadril k nemu, ale zahmlieva cudzimi diplomkami, nejakej nepodstatnej novinarky
taktiez klame, ze je Todova verejne cinna osoba, to sa teda pekne zmylil, na jej plat sa neskladaju obcania pod hrozbou vazby
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

to jeho video bolo len o tom, aby odvratil pozornost od tomtoma. o nic ine neslo imho.
ci cakal by snad niekto, ze by mu vadilo ze 13,5 je ponovom 15 a 84 je 94?
ps: video mastnaka som ani v podstate nevidel, lebo som presne vedel, ze tam budu hentake srajdy.

inak, co hovorite teraz na kociho, ked vyslo najavo, ze ten "nevinny" telefonat sa udial v odbobi, ked mal byt lustrovany Kuciak na prikaz ex policajneho prezidenta?
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v Po 11. Feb, 2019, 11:51, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

paranoid.asian napísal: Po 11. Feb, 2019, 10:35 @bob
co si akoze cakal?
....... prichadzaju opustacky, ze je to iba jeho nazor, ubolavene a upistane reakcie ako ho chcu vsetci zabanovat a mazat, a obmedzit ho na slobode slova, ale uplne mu ubieha pointa, ze uz ten jeho povodny prispevok bol odpierajuci slobodu, neslusny, nenavistny, nepodlozeny faktami, zavadzajuci, klamlivy paskvil.
Vitaj na slovenskom internete - ani nevies aku mas pravdu. Nielen ze uz sa neoplati s nimi diskutovať, ja som to už dávnejšie úplne vzdal pretože tamtá neomarxisticka - fasisticka ci aka formulka je všade, absolútne nerozumiem čo to akože je, prečo ma, a z akého titulu ma takto niekto označuje, načo to vlastne dotyčný zdiela vo verejnom vlákne ak očakáva že zostane bez reakcie? Vôbec to nedávam a tak som sa na takých už vyrezignoval :-) ved ty vole to je kultúra ala malé deti. Hrozne veľa diskusných fór či skupín na iných platformách som opustil len skrz toho správanie v diskusii. Vytratila sa akákoľvek slušnosť, ĺudí vôbec nezaujíma validita informácie s ktorou pracujú.... veď načo aj, je to na internete = musí to byť pravda nie?

Kauza 13,5 = 15 - velmi zaujimave no uplne neprekvapilo. Kto si myslel ze to bude inak zije asi mimo slovenska :) Som len strasne zvedavý či by mu toto prešlo aj mimo SR.

SMER SD spraví absolútne čokoľvek preto, aby sa RF stal ústavným sudcom. A možno ho bude aj leadovať. Včera to Remisova (nemusim ju moc, vela rozprava a malokedy pusti daco relevatne z úst) však pekne povedala v jednej diskusnej relácii, opozícia z tejto pozície ktorú momentálne má môže akurát tak fajčiť handry, nemajú proste mandát na to hlasovať proti koalícii v hocičom. čiže koalícia si môže odhlasovať čokoľvek a zvoliť akýkoľvek mechanizmus k tomu, aby sa pán RF dostal tam kde má čo by v praxi znamenalo beztrestnosť pre všetkých čo vyvádzali za vlád RF. Veď to predsa vyhovuje všetkým nie? :)

Vražda novinára bola skvelá šanca na wake up call pre ostatných, čo si stále myslia že vláda RF to s nami myslí dobre a ze vlastne sa tu ani nemáme tak zle (co je pravda, dovolím si tvrdiť dokonca že pre väčšinu je to pravda. Ak je človek šikovný a vie sa odtieniť od verejného záujmu vie si tu žiť jak prasa v žite). Problémom je že by sme sa mohli mať podstatne lepšie, ale to na slovensku nie je dôležité. Nie je dôležité aby si sa mal ty lepšie, dôležité predsa je len jedno a to mať sa lepšie ako môj sused...
:rep:

Koci je výsledok vlády RF - najkrajší najživší príklad toho, čo všetko si môže rádový podnikateľ dovoliť pri korumpovanej vláde :) Ako vidíte hranice neexistujú
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

materik, paranoid.asian nazyvate sa liberalmi, ale chovate sa presne ako bolsevici v 50. rokoch a Musoliniho fasisti v Taliansku. Keby ste mohli, tak kazdeho, kto nevelebi vas nazor pozatvarate do gulagov-koncentrakov. K tomu Zomri, to prave oni na cele s Solteszom vulgarne a nechutne urazaju ludi a este do svojich triciek obliekaju male deti. Inak Soltesz zvykne telefonovat do vecernych relacii infovojny, takze som rad, ze ich pocuva.
Vzdy som hovoril, ze treba diskutovat. Som rad, ze vas moje prispevky vyrusuju. Aspon vo svojich rozculenych reakciach odkryvate svoje "slusne liberalne" karty. Kludne ma presunte do osobitneho karantenneho vlakna v ramci "slusnosti" po ktorej stale volate.
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale ved ty ani len nediskutujes iba hadzes linky
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

kebyze sa tak chovam ako popisujes, tak by som uz davno volal adminkom po tvojom bane. este som tak nikdy nespravil, ani tu ani nikde inde.
dokonca som proti takemuto spravaniu.
aj ked, nedavno som videl zo SME.sk tetusku hovorit o tom, ako to s nackami a nositelmmi alternativnych pravd nema naozaj ziadny zmysel, a len hruba ignoracia na nich. co vlastne je postoj, ktory tu mal byt uz od zaciatku a ktory napr zastava aj nas aktualny prezident. len ta liberalna cast to dovoluje, avsak, keby to tu bolo ako v tych tvojich vysnivanych 50tych, tak si ani neskrtnes s tou zumpou co sem neustale davas.
mna vyrusuju len tvoje nazdielane linky z domeny ktoru vlastni pokrytec ktory zacal svoju "karieru" v slobodnom vysielaci (aj ten nazov, si museli ukradnut, lebo ta ich jednobunkova kreativita im nedovoluje naviac) ktory tvrdi (okrem ineho) ako je to v tom anglicku strasne zle, a hrozne kvoli multikulture a pritom tam posle studovat svoje dve vlastne deti. https://dennikn.sk/blog/66617/norbert-l ... vysielaca/
ta davka surealizmu a pokrytectva v jednom clanku.
ak sa rozhodnes mi napisat, ze v tom clanku su nepravdy, ocakavam teda fakty ktore to potvrdia.

ale inak klasicky, zasa fnukacky, ako ti kazdy ublizuje a odopiera tvoje prava.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

paranoid.asian
A co mal deti priviazat o stlp? Ked chceli, tak nech isli do Anglicka. Poviem ti pikosku, Noro Lichtner ide kandidovat s Radacovskym do Europarlamentu a myslim si, ze sa tam aj dostanu. Tak a teraz mozete zacat hon na lisku. Chapem, ze infovojna ma coraz viac posluchacov, narozdiel od umelo dotovaneho dennikaN. Davam nepohodlnne linky na infovojnu ako to zvyknete "slusne" nazyvat bobove praUdy, plky atd. Ak to nie je zo CNN, Reuters, Ringier Axel Springer, tak je to samozrejme konspiracia vsak. K tomu neobolsevizmu, ja som este komunizmus zazil. Bol som par rokov nasilu aj pionier. Prave preto viem, ze tento vas udajny liberalizmus zacina coraz viac pripominat bolsevizmus-neomarxizmus. Mimochodom aj pani Lajcak, Kukan, Lesko a pod. boli sudruhovia. Dokonca ocko butorovej bábky bol vysoky stranik, ktory kadroval ucitelov za ich nepohodlnne nazory v Poprade. A vas guru Stefunko bol clenom post komunistickej SDL. To vam nevadi? To je ok?
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6715
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

ja som tiez raz volil prochazku a nemyslim si ze teraz uz by som nemal mat volebne pravo lebo raz som sa pomylil. a tiez som doma nasiel fotku kde moj foter recni na pulte v pozadi s napisom "proletari vsech zemi spojte se" a nemam pocit ze pre to nemozem mat vlastny nazor.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ved nech tam studuju, ale preco potom siri o tej krajine bludy?
ofc, ze chlapcom nesmrdia eurosekely. tebe nevadi to pokrytectvo?

umelo dotovany dennik N? vysvetli.

Stefunko, dokonca aj volil smer. Celi teraz pruseru, ktori dost neuspokojivo (priam velmi zle) vysvetluje co vobec nehadze dobre svetlo na cele PS ktore sa k tomu tiez nejako razne a transparentne este nevyjadrilo afaik. Co je horsie, ze to moze dost poskodit kandidaturu prezidentky ktoru podporuje PS.
pokial ho neodstrania z predsedu PS rsp uplne nedaju prec, tak to bude (nie len imho) pre mna problem.

tiez som bol skoro pionier. co si tym chcel akoze povedat? ako spomina molnart, kazdy ma pravo na napravu i druhu sancu. aj nacek ci komunista, ktoreho osvietilo. aj ked nechapem co do toho tahas seba ci ostatnych mladych ludi, ktori si asi dobrovolne nevybrali tu cervenu.

zasa vytahujes tieto blahoviny. co to ma spolocne s tym, ze tu ty mozes verejne bez nasledkov sirit mlzive a lzive informacie, nicim nepodlozene, a ked tak, len podchytene pochybnymi zdrojmi? o co ide? ci chces tu len tak nechat bez povsimnutia pohodene taketo informacie, ako bait pre nejakeho neznaleho userka co pojde okolo?
alebo dufas, ze sem pride nejaka autorita, ktora rozhodne, ze bude tu len jedna jedina mozna pravda povolena, a tajne dufas, ze to bude prave ta tvoja ktora bude vyvolena?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6715
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

paranoid.asian napísal: Po 11. Feb, 2019, 14:07 Stefunko, dokonca aj volil smer. Celi teraz pruseru, ktori dost neuspokojivo (priam velmi zle) vysvetluje co vobec nehadze dobre svetlo na cele PS ktore sa k tomu tiez nejako razne a transparentne este nevyjadrilo afaik. Co je horsie, ze to moze dost poskodit kandidaturu prezidentky ktoru podporuje PS.
pokial ho neodstrania z predsedu PS rsp uplne nedaju prec, tak to bude (nie len imho) pre mna problem.
no neviem, to video kde na nejakom smerackom sneme spred 10 rokov vykrikuje na blahu ze volil smer ale sklamali ho na celej ciere mi prislo celkom uspokojive a nemal som pocit ze to chce dalsie vysvetlenie.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

paranoid.asian
Ako hovoril Pavol Forisch v tej relacii z 30.11.2018 co som tu podlateba nechal ako "bit" pre ovecky. SME a dennikN su dve, resp. jedna strana tej istej mince platena Pentou. Je to len okakavka na ludi.
Pytas sa v co dufam. Tak ja hlavne dufam, ze sa niekedy dozijem dochodku a nevytuneluju mi 2. a 3. pilier, ako kedysi ludi okakali nebankovky. :D
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6715
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

a mas tam aj nejake dokazy, alebo len niekto to povedal? tych niekolko sudnych sporov penta vs dennikn su tiez len okakavka pre ludi, ci ako?
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

Forisch sa vyjadril, ze chce polozit na lopatky Kocnera a Hascaka a medzi inymi vecami tam spomenul aj SME a N. Spominaju tam aj Basternaka, pentacku firmu Mecom a rozne ine pentacke svinstva. Skuste si to vypocut, ale je to infovojna, tak asi nebudete chciet.
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6715
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

nemam cas pocuvat dvojhodinove zvasty a vseobecne radsej citam ako pocuvam, ked tak daj sem konkretnu pasaz kde to riesi.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

molnart, ten pruser samozrejme, nebolo to ze volil smer. ospravedlnujem sa, som to zle naformuloval.
hovorim o tomto https://www.aktuality.sk/clanok/653229/ ... om-tendri/
tu je jeho vyjadrenie https://www.aktuality.sk/clanok/664390/ ... -podnikani

problem teda (pre mna) je, ze ten podiel doteraz nepredal.
ako dlho trva predat taky podiel?

@bob, k tomu financovaniu dennika N stale nic? chcelo by to aj nejaky zdroj z ktoreho chalanko vychadza. inak su to len standard plky.

a inak vsimaj, ako tie zle zle aktuality pisu o "vlastnych radoch". leda zeby, teda by neboli.
na druhej strane, vobec si nepamatam, kedy tie tvoje zdroje niekedy kritizovali napr. financovanie harabina, jeho kamosov, ci aktualne ficove 13.5 ci 84 od sns, aktualnu vladnu koaliciu, nic. len hnoj. nepocul som nackov, ze by ich nejak vyrusovalo aktualne dianie v koalicii. vobec nic.
Spoiler: ukázať
::: ...

Návrat na "Debata o všetkom"