Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9984
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa stiv »

Chod do roboty ty obcianske zdruzenie. :hysterical:
https://youtu.be/uWerAnih0hc
.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4575
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

:facepalm: ze ten clovek ako advokat nema tolko rozumu, aby si nerobil takuto reklamu
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

https://www.bratislavskenoviny.sk/samos ... katnu-mapu
ak by niekto chcel v infantilnej avsak rovnako presnej a ucel plniacej podobe https://kgalici.sk/
pevne verim, ze nackovia su no go aj na tomto fore.
Spoiler: ukázať
::: ...
chatpall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 315
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 09:43
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa chatpall »

nepaci sa mi ako sa z kotlebovych volicov robi prdel. chapem ze v tomto bananistane nie je vela moznosti ako sa mozu frustrovany obcania vyjadrit na adresu chlapcov z holymi hlavami. ale to je demokracia. kotlebov volic je vysledkom meciarizmu a ficizmu poslednych par desatroci. stav je ale podobny=rovnaky vsade v europe. europske politiky a vzdelavaci system vytvoril volica, ktory nerad kriticky uvazuje, konzumuje hociaky zdroj informacie, chce zit v hmotnom bohatstve a byt pri prerozdelovani hodnot aj ked nedava do systemu vela. ma pocit ze do systemu dava viacej ako druhi a na system hladi ako na skorumpovany, nemoralny. ma pocit ze on by to riadil lepsie. ma moznost sa vyjadrit ku veciam verejnym ale vie to urobit iba anonymne na internete, lenze nema argumentacne schopnosti a preto siaha k radikalnemu jazyku a vyjadreniam. momentalne nam chcu takyto ludia vladnut. a dari sa im to. vratim sa ale k tomu ze sa mi nepaci ze sa z nich robi prdel. to ludi iba utvrdzuje v tom ze idu spravnym smerom a ze celej spolocnosti ukazu ako to ma byt! nevidim nikde riesenie. podla mna ani neexistuje. moznost dostavat sa k hociakym informaciam znamena presne takyto stav. ludia co budu radsej verit v chemtrails a doma na zahrade budu v sude od oleja palit plasty ako keby mali radsej tie plasty hodit do komunalneho a vidiet sa pasmi na oblohe kondenzacne ciary.
Všetko o materiáloch

MB: MSI Z97 Gaming 5, CPU: i7 4970K,GPU:Nvidia gtx750ti, RAM: Kingston Hyper X Savage 1600 Mhz, Cooler: NOCTUA NH-U12P SE2, HDD: Crucial Mx100, BEDŇA: NZXT SOURCE 340 Midi-Tower, ZDROJ: Seasonic S12G, RT 80+ Gold Monitor: Dell H2214Hb, OS:Ubuntu 14.04
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

suhlasim
mne tiez nevyhovuje ta infantilna zvieratkovska forma a uz vobec sa mi nepaci ked sa robi sranda z recovej vady. on za to nemoze.
za co moze, je ze je to fasisticky kkt a to je to na co treba poukazovat a robit si pripadne z toho aj posmech.
prvy link je uhladny, normalny. to druhe som dal len na doplnenie.
tu sa vyjadruje Smatana k tomu kGaliciemu vebu (inak, schvalne hovori kGalici, aby to nevyznelo ako vysmech)

k tomu co si napisal, mne je jasne. ze nie kazdy je scitany. kotleba vyuziva strach a nenavist ludi a posiela ich proti sebe a zneuziva chaos vo svoj prospech.
A asi uz vsetci zabudli na tri Svatoplukove pruty.
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v Po 30. Okt, 2017, 17:38, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

killswitch napísal: So 28. Okt, 2017, 10:09 :facepalm: ze ten clovek ako advokat nema tolko rozumu, aby si nerobil takuto reklamu
Podla toho akych ma on klientov, tak tym to moze byt suma fuk, este ho za to potlapkaju po pleci.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3318
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

ani slovo k volbam?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

mozem konecne povedat, ze som volil tych co vyhrali :D
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6694
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

mna dost prekvapil neuspech poslancov LSNS, typoval som ze kedze sa do vuc volia jednotlivi kandidati a nie strany tak sa presadia viac, ale zasa nechce sa mi verit ze ludia by sa prebrali.
dost ma sklamal droba v bratislave, na internetovych komunitach posledne dni bolo vidno ze nabera na sile, ale podla prvych vyjadreni to tak vyzera ze on sa cudoval najviac ze vyhral. k prvym krokom sa absolutne nevedel vyjadrit, nema ani expertov, chce na zupu tahat ludi od psychopata galka, budem zvedavy co z neho nakoniec vyjde..
a ukazalo sa ze jednokolova volba zupana nakoniec nebol vobec taky zly napad ;)
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Kotleba mal volicov s fakt vyssim vzdelanim VS pred 4rokmi, ked chceli ludia odstavit Manku a SMER. Pride mi to podobne, ako teraz v KE vyhral 33rocny Trnka (lebo ina alternativa nebola?). Ale dali mu sancu, lebo nevideli inu alternativu. A co dokazal? Podla mna sa prejavoval este horsie, ako Manka pred nim...

Kotleba svoju sancu mal, mohol ukazat, ze to co dristal realne urobi.. a neurobil. a bohuzial, jeho volici v tychto volbach ostali fakt len ti vyholeni, bez realneho zmyslania dosledkov, ktore tam sposobil. odrezat kraj od EU fondov v state, ktory je sucastou EU a EU plati love ktore sa v podobe EU fondov vracaju do krajov /nijak inac!/, to moze len korunovany ..... . Hlasat, ze dokazeme byt sebestacny, ked su stovky polnohospod. druzstiev znicene, zapadnute prachom, alebo so zariadeniami davno po zivotnosti moze taktiez len clovek, ktory si takto chce nahnat volicov.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Slovo k volbam: Nasrat :D ale nie ved dobre, podla ocakavani, nie sme este uplne ze v hovnach , iba tak po krk..
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3318
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

z dovodu?
ved nikto ani v najsmelsich snoch necakal, ze Smer pride o 4 kraje a este aj Lunter vyhral
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

jop smer tiez zhorel pekne,
ale vobec ma netesi Zilina. to "vyhrala" asi najviac.
henta prepata co je za azr, som zvedavy co tam narobia.
asi skor kostoly ako cesty budu riesit.
katoliban.
Spoiler: ukázať
::: ...
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nvm ja som to ocakaval - ich komunikacia na tieto volby bola uplne ze chaba - bolo jasne ze sa nieco stane. To ze to bude mat az taky rozsah je zaujimave to priznavam, ale presne toto sa dalo ocakavat.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6694
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

sranda u susedov https://zpravy.idnes.cz/volba-mistopred ... domaci_kop
fakt som rad ze zijem na slovensku
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)

Návrat na "Debata o všetkom"