Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

Karieristka Monique a STB minulost jej rodicov :
http://www.idemvolit.sk/998-kauza/monik ... -slovakov/
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Treba pripomenúť jej podporu imigrácie, LGBTI, islamizácie.
no to su mi teda diskreditijuce skutocnosti :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6696
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

a naco sem postujes nicim nezaujimave a nic nehovoriace spravy a nic neznamenajucich ludoch, z ktory si sam cital pravdepdobne iba nadpisy?
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

to ,ze je pani ..... aka je vie asi kazdy normalny clovek, na to netreba clanky...

viete k comu som prisiel,ze cim menej sa zaujimam o dianie mimo mna (rozumej politiku, ktoru nijako neovplyvnim) tym som stastnejsi...pecene holuby padat nebudu (aspon nie zadarmo zo statu), cim dalej viac byrokracie a poplatkov / nakladov na zivot, rovnost medzi ludmi neexistuje ani existovat nebude ( a to myslim aj po stranke socialnych vyhod - rozvadzat to nemusim, lebo este budem za extremistu ako to uz byva zvykom...)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

no a toto je prave to pasivne spravanie obcanov, ktora si zela kazda vlada.
mali sme to 40r v komunizme (lebo naozaj nebola ina moznost, a pri kazdej snahe ist inak, proti koncili ludia velmi zle)
a teraz dalsich 27r po jeho pade, pretoze ludia si na tu pasivitu nejak zvykli a system, ze sak nejak bude a niekto to nejak zariadi.
Tak nejak to mame aj v hymne (imho, mali by ju zmenit).

cim nejak nevyvraciam tvoj nazor, neovplivnis politiku (pokial do nej nenastupis, a ani vtedy to nemusi vzdy ist) to vieme kazdy, ale zaujimat sa o to co ti politici robia, a pri akejkolvek nespokojnosti svoj nazor davat jasne najavo dovtedy, dokym sa veci (niekam) pohnu.
politici su si vedomi sily verejneho tlaku a mienky a boja sa toho (to si velmi vela ludi stale neuvedomuje), lebo bez hlasov (obcana) nejsu kolace.
ale nebudu nam o tom nikde samozrejme hovorit, pretoze prave pasivny status obcana im vyhovuje najviac.

edit: cim samozrejme nechcem povedat, aby kazdy zacal studovat vsetky tie sracky co sa kade popisu a mal prehlad o kazdej kauze. lebo to je naozaj vycerpavajuce a nie potrebne.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

ako jedinec moc toho nezmoses, skoncis ako saso a spravia z teba debila, nacistu atd.
Tu treba zmenit globalne myslenie ludi, tu budto povstane voci tejto politike masa ludi, alebo ziadna zmena nenastane. Na druhu stranu pozrime sa za hranice, tam ti tiez nie je nijako ruzove a obcas co sa divam, tak Fico je este amater
NB: Asus ROG Zephyrus G14
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

prepac ale uprimne ?

ako co cakas od beznych sluznych ludi? nejaky ucitel, co ma ist teraz do ulic a hadzat zapalne flase ako v bulharsku ci kde to bolo naposledy? proste co sa mam nechat teraz zavriet za prevrat? na druhej strane k comu pomohli pochody ala fico/basternak ? k comu...sak aj v EU sa nam smeju ze fico si chrani kalinaka a on sa tam drzi zubami nechtami...

Na slovensku nefunguje akakolvek sebareflexia, dostojnost proste nic ...

sarada s plavcanom.... fico sa do huby vysmial ludom, ale doslova do huby... on odvola kazdeho ministra kde bude podozrenie ? ako si p.cu robi fakt? som myslel,ze telku doma rozbijem ked som to videl,ze to vypustil z ust bez hanby, ale to,ze kali strapaty boli a su pomaly vo vsetkom po usi,vratane jeho je uplne v poriadku. proste vysmeeeeeeeech... richter to iste....

ako co spravime dalsi pochod? fico si zatvori okno s 5 sklom za 4litre a ma na haku ludi vonku... tak to tu u nas proste funguje...

uprimne si myslim,ze tuto jedine co realne moze pomoct je nejaky doslova "vojensky" prevrat kde sa to vymeni nakomplet, absolutne nema zmysel menit ludi po jednom... ked mas raz dodrbane cele auto,tak ti nepomoze ze vymenis jeden silentblok, proste zosrotujes cele auto a kupis nove / lepsie...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

nemyslel som zapalne flase, ale komplet prevrat ako pises. Ziadny pochod o par ludoch (aj ked par tisic) nepomoze.
To s Plavcanom bola cista tragikomedia a nasratie ludom do tvare. Toto kto mu zozral, tak by nemal pravo slobodne volit a rozhodovat o verejnom diani. Ale tak rychlo sa to prekrylo kapitanom Dankom a jeho protestu voci sucasnej politike. Ale je to hlupost nas obcanov, ved rok co rok kradnu arogantnejsie, seru ludom do tvari a tvaria sa, ze vsetko je OK a oni maju so Slovenskom len najlepsie umysly.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6696
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

sami revolucianari, koho mi to len pripomina...

mozes toho vela urobit aj ako jedinec. napriklad tym ze veci okolo seba sledujes, reagujes na ne, vysvetlujes, pises blogy, edukujes svoje okolie a beries dotycnych na zodpovednost. samozrejme musis zacat zdola, vo svojom okoli, chodit na zasadnutia meststkeho zastupitelstva, pytat sa preco, ako, na co boli minute peniaze a pod. aby moc si zvykla na to ze je kontrolovana a nemoze si dovolit cokolvek.
a ano, musis sa tomu venovat systematicky, dlhe roky, niekolko hodin denne, celit ohovaraniu apod., ale zasa vysokoskolsky titul si tiez neziskal cez noc, ze? kazdy by chcel zmenu, ale velka cast ludi nie je schopnych ani sa vybrat do volebnej miestnosti, a ked sa uz vyberu tak volia presne tych ktory by chceli veci riesenit hadzanim zapalnych flias zo dna den
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5816
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Však ono pasivita nie je sama o sebe škodlivá ak by sa to premietlo do preferencií, ale máme tu vysoké percento ľudí čo jednoducho budú Ficobandu voliť nech kradne akokoľvek. Toto je ten skutočný problém, ako ľudia volia, politici pri kormidle sú len symptóm. Najradšej počúvam mudrlantov ako hovoria že však každý politik kradne tak je jedno kto tam je, potom sa nečudovať že si nechajú skákať súčasnou bandou po hlave alebo rovno hľadajú extrémne riešenia. Ale ťažko ľuďom vysvetliť, pre nich čo politik to klamár a zlodej, Matovič je šašo, Sulík je šašo, a ten Danko aspoň pekne národne myslí a Fico pekne sociálne cíti, kradnúť budú aj tak všetci rovnako. Ozaj aby som nezabudol, Kiska zbohatol na úžere a okrádaní ľudí a teraz robí poskoka USA/Sorošovi... :facepalm:
Potom fakt ako chceme docieliť zmenu, a hlavne aby tá zmena bola trvalá a nie iba dočasná?
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

molnart to je jasne, v srdci asi kazdy ma tuzbu sa "Vzburit"... otazka je kolko ludi to realne spravi... ja za seba priamo poviem,ze ja urcite nebudem ten co bude poskakovat s transparentami a pod. tak isto sa nebudem pridruzovat k vselijakym "spolocenstvam" (minimalne nie verejne) dovod ? lebo to uskodi mojmu povolani a teda aj mojej rodine. 90% ludi s ktorymi sa stretavam su podnikatelia, ktori samozrejme trosku inak vnimaju situaciu kedze nie su priamo zavisli na minimalnej mzde a podobne (proste fakt).

na druhej strane ma to velmi vytaca ako to tu funguje ale proste ja si karieru a zivot nezabijem kvoli inym (hrdina nie som ani nemam v plane byt:) proste mna sa priamo tie ich "sracky" nedotykaju (znie to blbo ja viem,ale pisem to priamo)... ano mohlo by tu byt lepsie podnikatelske prostredie,zmazat celu socialnu "rovnost", zmenit system odvodov/poistenia/ sluzieb, atd atd atd...proste solidarne sr... nie su pre mna a nikdy ich podporovat nebudem, tak isto mi vyslovene vadi socialna "rovnost" parazitov v tomto state.

nevies sa postavit na nohy? okej dostanes sancu... prepasnes ju? okej tvoj problem dalej sa staraj sam...

stat podla mojho nazoru nema sluzit ako dojnica pre prizivnikov ale ako "podpora (nie neobmedzena) a poskytovat prilezitosti" pre svojich obcanov

solidarne blaho spolocnosti - jdu blejt velebnosti.


https://www.aktuality.sk/clanok/522505/ ... aj-na-dph/

ak je toto pravda,tak obhajoba aka omylom zauctovanych 155k je cisty vysmech ludom do huby... musim sa smiat... :) este raz budem tvrdit,ze na takomto levely neexistuju nahody a omyly tohto typu...
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

Par slov od Stevea o Andrewovi :
https://www.youtube.com/watch?v=C7ju3hlKOTY
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9986
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa stiv »

.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

tldr;
fico rok vedel, ze kiska je podovnik a AZ TERAZ si spomenul, ze je to nutne vytiahnut a vysetrit. kde bol rf, vo chvili, ked sa to dozvedel nevedno.
(inak zamlciavanie faktov, ktore by priamo alebo nepriamo viedli k odhaleniu trestneho cinu sa povazuje za spoluucast. afaik.)
kiska sa zdoveril ficovi, ako robil podvody v kampani v ktorej ho porazil. seems legit.
Spoiler: ukázať
::: ...

Návrat na "Debata o všetkom"