Vodné fajky

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

Zdravím

No koľko z Vás fajčí pravidelne alebo dakedy mal vodnú fajkú? Čo si o tom myslíte?
Ja to fajčím asi mesiac a pol /pre noobov -jasné že nie vkuse :D / a veľmi ma to chytilo. Ježiško prinesie novú faju /zatiaľ mám iba požičanú/ aj tabak značky El-Nakhla..na SVK klasika.

Ako ste vy na tom? :smoke:
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa MBG »

Vynález vodná fajka poznám už dlho, a vďaka mojim super spolužiakom, ktorý mi na posledné narodky jednu kúpili ju už mám aj ja doma...v lete som fajčil pravidelne teraz už oveľa menej - logicky menej akcií, menej príležitostí...Nakhla sú skutočne dobré tabaky, v septembri som si doniesol z Turecka dáke nové turecké- sú oveľa jemnejšie, ale majú aj menej výraznú chuť...ono na SVK kupovať niečo iné ako Nakhla asi ani zmysel nemá...

A aký mám na to názor ? Super vec jednoducho...lepšie ako cigarety, a je to aj vcelku "kolektív utužujúci" nástroj (viď. posledná lanka, že chlapci ? :D )...
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Fester182 »

MBG napísal:... viď. posledná lanka, že chlapci ? :D )...
presne tak :D :cool:
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa materik »

super vec, na intraku na tom cast ficime.... doma este nemam, ale planujem kupit. Ale nieco poriadne a nie zo Slovenska... :cool:

Pridam otazku k teme: Ktoru prichut mate najradsej?
Mne zatial najviac chutil banan a sladke drievko.
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Wizik »

Mam doma jednu takuto meter vysoku fesandu, nedam na nu dopustit, vodnicu milujem, skoda ze u nas su take drahe tabaky a do egypta sa clovek tak casto nedostane, u nas velky tabak stoji 10 nasobne viac :-(
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3689
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Krutibrko »

NO ja doma zatial nemam ziadnu, ale minimalne raz za tyzden ( streda ) chodievam do cajovne s kamaratmi ...... :)
ALe planujem kupit aj ja nejaku, nemate nejake rady kde su naj? Popripadne nejde niekto do nejakej Arabskej krajiny zeby mi nejaku doviezol a ja by som mu zaplatil + dodal nejaku tu korunku naviac/cokoladu? :)

A najviac mi zatial chutil asi melon/hrozno.

Araba nejako nemusim, raz sme mali citron arab a to ma tak tocilo ze som cca 2 hodiny iba bol oprety o kamaratku a nic nerobil .... :hysterical:

Tot vse :)
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa MBG »

Ak objednávať zo Slovenska tak smokeshop.sk ;)

A k tým tabakom, ja radšej Two Apples...
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

->co sa tyka prichuti tak mne zatial smakovalo Mango, Marhula, Ovo Mix. Konecne mi prisli/vcera/ aj dvojite jablcka, mata, visna, banan tak sa na ne tesim. okolo noveho roka mi zase pride sladke drievko potom daco s nazvom "Fakhfakhina" a estee co sa velmi tesim mi pride tabak znacky Al-Sultan co ma byt udajne NAJ co sa tyka chute. z Toho mi pride mata, visna, melonik a dvojite jabko.

->ohladom objednavania vramci SVK. ja som si fajku aj prislusenstvo objednal z vodne-fajky.eu . Akoby som to zhrnul. Very fast shipping and perfect communication. A+++ /sory ale degeneracia z ebayu :laugh: / Velmi som bol spokojny aj s cenami porovnatelnymi vramci SR.

->tabak a ich cena.nechcem predbiehat ale okolo noveho roka ma mozete kontaktovat. 50g el nakhla budem mat za 90 a menej sk resp 3 a menej euro :good:

-> vodne fajky a ich kvalita. medzi klasickymi znackovymi by som bral asi Topmark. u nas na SVK som nevidel, v cechach ano. ja som si objednal Aladin. taky stred. na zaciatok staci. osobne som si zobral 63cm fajku lebo ma lepsie chladiace ucinky /vyplyvajuce z velkosti/ a vyzera o trosku lepsie ako dajaka malinka 40tka :mrcool:
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Gogi »

jaaaj vodne fajocky, neni nad to
skoda ze to je jedina vec(rozumej: fajcenie vseho druhu(nie nie, ziadnych kamaratov)) o co ma frajerka poprosila aby som nerobil, taze to prevadzkujem len raz za uhorsky rok ked sa podari, s kamaratmi nemozem oficialne(to by sa velmi tazko ututlavalo(predsalen nie som politik)), sam si na tajnasa kupit? :laugh:
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

aj moja frajerka je proti fajceniu vsetkeho druhu pri ktorom vychadza z ust dym :crazy: ALE som jej povedal. moja vyber si. ja + cigarety alebo ja+ VF. no a k dnesnemu dnu je stav asi taky ze ma prosi aby som na silvestra doniesol VF ze si dame s partiou. :good:

a rodicia. ked som fajcil VF prvykrat bolo to s mojou spoluziackou u nas doma. a samozrejme ked to moze fajcit take slusne a pekne dievca ako je ona tak preco potom by som nemohol ja. milujem rodicovsku logiku :)
Používateľov profilový obrázok
Danix64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1081
Dátum registrácie: Po 12. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice (04011)

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Danix64 »

btw a neškodí to zdraviu??tak ako klasicke fajcenie cigariet? (vo vodných fajkách sa nevyznám, ani neviem poriadne čo to je :D )
Spoiler: ukázať
fanless PC: Ryzen 5 5600G, 32GB RAM, 2x2TB SSD (12-15W idle)
fanless secondary miniPC: Intel N6005, 16GB RAM, 2TB SSD (<5W idle)
fanless small home server: Odroid H3 (Unraid), Raspberry Pi 4 (Debian/DietPi)
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

jedni hovoria ze nie druhi ze dokonca viac ako cigarety. jedno je iste. nevznika pri nich fyzicka zavislost od nikotinu/tabak do VF ho samozrejme obsahuje v mensom mnozstve,vynimkov su herbalne tzv. soex tabak/ ale zavislost psychicka -> oblubis si to a fajcis pravidelne, nie preto ze by si telo pytalo.

este sa chcem spytat. Ake uhliky pouzivate?
ja som mal 33mm samorozpalovacie lenze to sa mi zdalo slabe. mam teraz 40mm samosky a to je zase vela. musim ich rozdelit na casti, cely uhlik je moc. mal som aj kokosovy prirodny uhlik a co ja viem. podla mna slaba vyhrevnost takze aspon 2 nabuduce si dam.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Wizik »

Pouzivam samorozpalovacie uhliky tie 33mm a su v pohodicke, len ho musis dobre rozpalit, potom je to vsetko OK, a doma mam momentalne Fakhfakhina tabak (to je vlastne mangovy tabak znacky Nakhla)este mam nakhla banan, ten je nic moc, ale mango nema chybu, mango a dvojite jablko mi najviac chutia ...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa agrashi »

samorozpalovaci uhlik sa rozpali sam predsa ;) . staci ho nahriat kym nezacne prskat, cely sa zapali, minutku dve nechass tak,obcas fuknes aby sa rozpalil rychlejsie a ked je cerveny..voala :) moze sa fajcit.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Vodné fajky

Príspevok od používateľa Wizik »

Tak tym mojim sa akosi nechce, ten zakladny "obal" sa zpali uz pocas prvych 5 sekund nad ohnom, ale potom sa mu akosi nechce tak ho na tom ohni vzdy este chvilku necham a je to OK :-)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Debata o všetkom"