LANPARTY #2, malacky [ 20-22 jul ]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

no cena je celkom dobra na to ze v tom je aj jedlo a pitie len to poriadne preratajte lebo som uz zazil ze sa to zle zratalo a chudaci ludia nedostali najest alebo napit :D

akoze o desiatej spat?
tak mozno cracken lebo ma 13 rokof ale ludia ideme tam drtit parit hrat a nie spat!

postele su len pre odpadlikov ktori to nevydrzia od unavy.

co tak NHL aj ked je to vlastne len pre dvoch ale mohol by sa dajaky turnaj v NHL2006 dat nie? len nie NHL07 lebo to odmietam.

jedlo doporucuje nieco nie az tak tazke aby sme nemuseli zavriet WC pre nedostatok hygieny. Spekacky na ohen slaninka tiez nejake rozky chleba atd. Mineralka, kofola (kolca mam overene chuti skoro rovnako a stoji asi 10sk) ladovu kavu dajaku.

uz ma nic nenapada akurat aby tam bolo dost stoliciek.

A hlavne ako bude zabezpecena ochrana veci? nechcel by som sa nahodou zobudit a zistit ze mi daco zmizlo.

zatim...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

scarinko napísal:akoze o desiatej spat?
tak mozno cracken lebo ma 13 rokof ale ludia ideme tam drtit parit hrat a nie spat!
Tak toto si serife vyprosim. Ti, co boli na predchadzajucej lanke vedia, ze ako prvy poodpadavali dospeli, ako som povedal, tahali sme non-stop v kuse 60 hodin. Ak to co len 25% z vas vydrzi, tak potom ok. Tento rok to bude podobne, to, co som spomenul vyssie bolo pre pobavenie, keDze minuly rok uz podaktori nemali kde spat. A okrem ineho mam 16. :wink:

Stoliciek tam je asi 60 kusov, takze nie je o com. Ochrana veci je jednoducha, zamkne sa bocny vchod, hlavny sa necha otvoreny, nakolko sme chodili aj o 3 rano von, pozemok je oploteny a brana sa zamykala uz po prichode vsetkych ucastnikov.
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

sak aj ja som to myslel zo srandy, hups uz mas 16 no tak to som sa sekol. sorry. spanok je len zbytocne zabijanie casu. no snad pokorim svoj posledny rekord v hrani co bolo 47,5h v kuse

HH problem asik.

je to moc naprd ked om kupil UTP kabel mieto FTP kabla?
budem to moct pouzit na lanke alebo mam kupit ten FTP?
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

CrakeN napísal:
Diablo1st napísal:kua chalani a vy sa idete na LAN party vyspat alebo co?
Ja s tym pocitam, ze do takej 4.00 hrame a potom kde padnem tam spim. Rano o 8.00 sa zobudime a ideme hrat.

Ale radsej si zoberem aj spacak. :D
(a liter paleneho na zaspatie)
Ehm, nejdeme spat, len viem, ako to dopadlo minuly rok. Ja, Matlo, Wizo a MBG sme tahali nonstop 60 hodin v kuse. A mozem povedat, ze tentokrat sa radsej trochu prespim. :wink:

Hmm zabudol si na mna .... :cry:
Teda tak je radsej sa trosku prespim.....
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- je este plac?
- mal by som mat volny vykend, tak by som aj prisiel

T. :?:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Uff, hlasili sa uz viaceri, dohodli sme sa vsak s Matlom, ze Dalsich uz neberieme. Ak chces, mozes nas prist pozriet, ale miesto uz nie je. :(
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Sak sadne na zem s pc, pripoji kabel a hra...alebo ked je tam 60stoliciek...np :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Pozeram ze tu uz je to v plnom prude. Vidim to vazne na peknu akciu

Thief, zatial predbezne ten piatok pri zimnom stadione v Dubravke plati? Strategie budu neboj, hoc aj stary starcraft mozeme :)
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4575
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

CrakeN napísal:Uff, hlasili sa uz viaceri, dohodli sme sa vsak s Matlom, ze Dalsich uz neberieme. Ak chces, mozes nas prist pozriet, ale miesto uz nie je. :(
no tak Vam musim s polutovanim oznamit, ze moja pritomnost je vazne ohrozena. bohuzial mi do toho nieco prislo a na 85% nepridem.
radsej to spravme tak, ze moju ucast oficialne rusim, aby sa vcas nasiel nahradnik (TAMY, Toman) a popripade vas pridem len pozdravit, ak sa bude dat.

je mi to luto, ze vas (a ten srobovaci strom) zase po roku neuvidim. ( boze moj. uz pisem jak 13-ka na pokeci... :lol: )
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1168
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

l0k2: to vies, ze plati ;) ja uz davam auto dokopy. Radio nahodene, zajtra idem pre vyskac a zacinam nahadzovat aj tapacir na svoje dvere :o A az budem mat cas idem zavarit napravu a moze sa ist na lanku :wink:
Nejak som to naposledy s tym gumovanim a jazdou dverami prehnal no ...

BTW: uz je nahodena X1650pro 256MB GDDR3 :o) , takze horsa na lanku....
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: Asus VG278HE, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Ak mozem za killa tak sa hlasim.. Ale dajde vediet co najskor ci je miesto, lebo v piatok rano odchadzam s holkou na chatu do cca stvrtka :roll:
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1168
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

Nechce sa mi odznova studovat vlakno, ale sa mi zda, ze tu niekto potreboval grafaren do AGP. Este to plati? Lebo ja som kupil novu a na lanku by som teoreticky mohol poskytnut R9800pro.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: Asus VG278HE, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Keby sa nahodou nepredala tak mozem poskytnut N6600 na PCIe samozrejme ak mi dojdu dovtedy money na HD2600XT
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

-TAMY- napísal:Ak mozem za killa tak sa hlasim.. Ale dajde vediet co najskor ci je miesto, lebo v piatok rano odchadzam s holkou na chatu do cca stvrtka :roll:
kludne prid..
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Tomanovi dam miesto ja :roll:
Nasi sa teraz rozhodli ist do prec a ja bohuzial nemozem ist na 3 dni prec. Mozno v sobotu pridem pozriet :roll:
Hadam mi to do tretice vyjde :roll:

Návrat na "Debata o všetkom"