Politická debata 2

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11463
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Andre »

ak si prekonal, budes mat v krvi protilatky
otocim, ako ty dokazes, ze si nenakazil? :D
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Galo Erik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Ne 04. Júl, 2021, 14:46

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Galo Erik »

Mozem, ale nemusim, ono je to velmi narocne zistit, a u kazdeho je hladina rozna (mne malo moze stacit, tebe nie, alebo naopak tebe moze stacit, ale mne nie, alebo naopak). Myslis si, ze mozu byt protilatky vytvorene skor, nez sa jedinec stane infekcnym ?
PS: rozbor krvi je diskutabilny - telo vyrovnava hladiny v krvi roznym sposobom, tak, aby neohrozilo zvysok tela. Napr.. toxiny z krvi nie je mozne zistit, ale z vlasov daleko lahsie zistit, co kto v sebe nosi. (to neplati na protilatky, to len vseobecne, aby ludia falosne neverili vysledkom krvi, "mam v krvi tazke kovy alebo nemam"

EDIT:
dobra otazka, ako ja dokazem, ze som nenakazil. Dobre -
1. ako dokazem, ze neexistuje lietajuci slon?
2. moj priklad bol, a ja sa cely zivot hybem takto "som FIT, idem von, nie som FIT, zostanem doma" - nie pre to, aby som chranil okolie* ale preto, aby som chorobu podchytil hned v pociatkoch, to mam daleko lepsiu sancu na prekonanie bez plneho priebehu, plati o chripke nadche herpes prakticky cokolvek. Nepojdem do 2C vody sa ochladit, ked sa na to necitim. To je hazard.
*okolie, hm, no , dobre, a teraz dam mimo temu, ale toto ma zaujima, vezmi si priklad, zoberiem si hypoteku na byt, a moj sused ma dymi cigaretovym smradom. Co mam robit? Nuti ma pasivne fajcit, aky mas na to nazor?
Aby sme si rozumeli, nerypem, len sa normalne chcem rozpravat o zivote, a ako to vnima iny clovek. preto ten priklad s bytom susedom a fajcenim. To je zo skutocneho zivota.
Intel i5 760 2.8GHz, 12GB RAM, ATI5550, SSD+HDD.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11463
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Andre »

uz dost bolo :D
posledne co pisem:
bud mas protilatky, prekonal si, bol si infekcny
alebo nemas protilatky, neprekonal si za poslednych neviem +-5mes, nebol si infekcny
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3303
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa beardie »

aj zaockovani covid siria
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11463
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Andre »

samozrejme pisal som o nezaockovanych
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Hexaris
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 781
Dátum registrácie: Št 11. Júl, 2019, 19:35
Bydlisko: Nekde na zahori

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Hexaris »

Chalani toto je pol. debata, na covid mate druhe vlakno ... pliiiis, dakovala ... (:
Aspon tu mi nechte necovidove citanie :D
Your value does not decrease because of someone's inability to see your worth.
BOOK: MB Air M1 2020 AMP: Topping DX3Pro+ HEADPHONES: HiFiMAN HE400SE
Galo Erik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Ne 04. Júl, 2021, 14:46

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Galo Erik »

ok a ten fajciar co? budem teraz nadavat na fajciarov? lebo mi smrdia do bytu ? alebo co mam robit, pani mudri ?
Intel i5 760 2.8GHz, 12GB RAM, ATI5550, SSD+HDD.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5222
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa SKiLEX »

ja som susedovi siel slusne povedat ze ma to obtazuje, a potom zapenil ventilaciu od neho pur penou
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Galo Erik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Ne 04. Júl, 2021, 14:46

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Galo Erik »

No to je trestny cin poskodzovania spolocnej veci. To je fakt super riesenie. A necital si pozorne - pisal som ze smrad ide cez okno. A slusne som poprosil aj ja, a nie len raz a nepomohlo to. Preto sa opytam este raz - ma niekto z vas, mudrejsich ako som ja, riesenie, prosim ? Dakujem
Intel i5 760 2.8GHz, 12GB RAM, ATI5550, SSD+HDD.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3303
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa beardie »

spolocenstvo vlastnikov jednotiek
Galo Erik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Ne 04. Júl, 2021, 14:46

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Galo Erik »

A ako mu spolocenstvo zakaze fajcit vo vlastnom byte ?
Intel i5 760 2.8GHz, 12GB RAM, ATI5550, SSD+HDD.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Pietro sk »

nijak.
ostava len zneprijemnit zivot. napr rozprasenim balkonu niecoho chemicky neskodneho a ku*evsky smradlaveho.
https://www.zmesicarp.sk/produkt/kyseli ... cid-50-ml/ :hysterical:
Galo Erik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Ne 04. Júl, 2021, 14:46

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Galo Erik »

Pietro sk napísal: Št 22. Júl, 2021, 21:06 nijak.
ostava len zneprijemnit zivot. napr rozprasenim balkonu niecoho chemicky neskodneho a ku*evsky smradlaveho.
https://www.zmesicarp.sk/produkt/kyseli ... cid-50-ml/ :hysterical:
To su tie zlte bombicky? Na tie sa pamatam, ak je to ono, na to na co myslim, tak to je ina sila..
No ja som to vyriesil tak, ze som z bytu utiekol, prestahoval sa. Kedze to mi poradil pravnik (nezartujem). A toto nebola "exoticka lokalita", ale centrum urcitej mestskej casti v BA. Ludia podedili byty, dali do prenajmu, a nestaraju sa komu. A kde je nocny pokoj, uff... Skoda reci.
Ale viem presne, ako by zareagoval - prisiel by vyvalit dvere. To urobil susedovi, ktory mu na hlavu nasypal trochu, ak sa nemylim tak zeminy alebo nieco take.. Dvere mu nevyvalil, avsak uz to vypoveda o inteligencii "robim ti zle, ale ty mi to nemozes vratit"..
Ono tu ide aj o to, ze nie kazdy je single, kto zabuchne dvere a ide von - v bytoch ziju aj deti a to uz prestava byt sranda s tym smradom z cigariet.
PS: nemam nic proti fajciarom, ale nemam rad, ked mi niekto fajci do bytu, pretoze byt je povazovany za "bezpecne utocisko" a kam mam potom utiect z utociska?
To mal byt priklad, ak ideme trestat neockovanych, tak podme trestat aj fajciarov v okne, ludi co jazdia 50+ (80+ 100+) v obci na vedlajsej ulici - policia nepride merat rychlost, pokial to nedostanu prikazom, takze rady tipu "daj im tip" nepomozu - nefunguju (aspon nie v roku 2019/2020).

PS: kolko tych protikoronovych ruskov skoncilo v lese, prrirode a vode? Hm.. Ale podme trestat neockovanych, pausalne, lebo su haj..trolovia..

Preto som sa pustil do tejto debaty, ludia pre strom nevidia les. Ja len nechapem, preco tie vakciny potrebuju tak masivnu kampan.. Mna ucili na skole, ze dobry produkt sa predava sam :)
Intel i5 760 2.8GHz, 12GB RAM, ATI5550, SSD+HDD.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1928
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Miso122 »

zavri si okno
ITX >>> ATX
Galo Erik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Ne 04. Júl, 2021, 14:46

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Galo Erik »

Miso122 napísal: Št 22. Júl, 2021, 21:25 zavri si okno
Ano, a budem ho mat zatvorene cely zivot, dik za taku radu ;)
Bol si v takej situacii, aku som opisal ?
Intel i5 760 2.8GHz, 12GB RAM, ATI5550, SSD+HDD.

Návrat na "Debata o všetkom"