COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Nechali by ste sa zaockovat ruskou vakcinou Sputnik?

Ano
29
39%
Nie
46
61%
 
Celkom hlasov: 75

Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa dendroid »

Tak slusni (pokrytecki) obycajni krestania nechcu prist o poslednych slusnych (pokryteckych) krestanskych volicov. Uz teraz zazili prepad preferencii aky tato republika este nezazila.
Naposledy upravil/-a dendroid v St 31. Mar, 2021, 11:34, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

a dali tu vynimku na navstevu najblizsieho kostola od miesta bydliska? Lebo ak nie... tak :D
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa dendroid »

Tiez sa mi paci, ako zmizli zabky zelene z ulic. Ludia to zacali dodrziavat, uz sa im neoplati postavat po vonku, nevyberu toho vela. Tak sa vozia v autach radsej a chodia na pumpy na kavickn a do supermarketov na sladkosti :D Tipujem, ze cez sviatky znova vylezu.
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Už vyliezli :D som bol teraz v Tescu v Trenčíne a nejako moc policajtov bolo tam. A ľudí ešte viac, sa čakalo v rade pred Tescom, mi príde ako keby covid nebol lebo tam je ľudí...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12190
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

Naco zbytocne provokuju. Detska pozatvarane doma (som neskutocne rad, ze zijeme v RD a na dedine), neucia sa, maju zakazane chodit von, podnikatelia krachuju rad za radom, ale povedat Amen do kostola nie je problem. Teda nebude. Dochadzaju mi slusne slova ohladne tohoto tu co sa deje. Preco sa za podobnych podmiebok nemozu otvorit aj ine prevadzky, napriklad kadernictva, obuv. Naco sedia deti doma uz rok?
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa kllr007 »

No najviac na toto doplatia ľudia čo ešte ako tak dodržiavajú. A začínam mať fakt obavu že už aj tí sa na to vyseru keď vidia čo sa deje. Cirkev First.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa JacobSteven »

HellAngel napísal: St 31. Mar, 2021, 13:01 Naco zbytocne provokuju. Detska pozatvarane doma (som neskutocne rad, ze zijeme v RD a na dedine), neucia sa, maju zakazane chodit von, podnikatelia krachuju rad za radom, ale povedat Amen do kostola nie je problem. Teda nebude. Dochadzaju mi slusne slova ohladne tohoto tu co sa deje. Preco sa za podobnych podmiebok nemozu otvorit aj ine prevadzky, napriklad kadernictva, obuv. Naco sedia deti doma uz rok?
A hlavne tú iminutu voči hocijakým ochoreniam doma strácame. Pravdu poviem, byť stále doma mi už lezie na nervy. Nie som síce taký čo potrebuje ísť každý deň na kávičku do obchoďáku a pobehať si po obchodoch a popozerať sa... to nie. Ale proste človek chce ísť na výlet, dovolenku, wellnes napríklad, atď. niečo čo bolo normálne a zrazu je cudzie a ľudia ťa odsudzujú za to.
Kto chce nech si sedí pre mňa za mňa aj doma 24/7 a žije tak po celý život, ale ja tak žiť určite neplánujem.

S tými deťmi doma tiež sprostosť, hlavne keď aj pustia na chvíľu deti do škôl a to 1. stupeň tak akože je v poriadku keď oni chodia do školy a možno majú doma brata/sestru čo sú na 2. stupni alebo SŠ. Aký to je nezmysel potom? Buď chodia všetci, alebo nikto. Načo potom očkujú učiteľov keď ani nechodia do školy? Keď ani po očkovaní učiteľov deti nenastúpia do škôl... tomu nerozumiem teraz, aký je teda dôvod, že deti nechodia do školy?
kllr007 napísal: St 31. Mar, 2021, 13:39 No najviac na toto doplatia ľudia čo ešte ako tak dodržiavajú. A začínam mať fakt obavu že už aj tí sa na to vyseru keď vidia čo sa deje. Cirkev First.
Veď toto, ja osobne sa snažím dodržiavať ako sa dá, aj keď už mi lezie na nervy celá tá dezinfekcia čo ruky vysušuje a toľko dezinfekcie nie je dobré keď používame, rúška fajn nosme ešte aj rok alebo koľko, ale v INTERIÉRI. Exteriér mi nedáva zmysel, jedine ak si v meste kde je veľa ľudí alebo na takom mieste tak dobre tam hej, ale ak napr. poznám prípad kedy tu v Trenčíne dostal normálne pán ževraj pokutu za to, že vystúpil z auta a nemal rúško nasadené, je toto normálne? To už je buzerácia a trápne zbieranie pokút. Ale stále sa proste snažím dodržiavať opatrenia, ale čo z toho keď to niektorí ich nezodpovednosťou kazia.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa Pietro sk »

co na to chudaci s obchodikmi, butikmi... tych nech aj drbne.. (aj by som potreboval baterku v hodinach vymenit. len nema kto..)
ale hlavne ze kolarove vleky a zvonceky idu prasknut,,
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa bepetko »

Dnes sme boli zahrať futbal. Plné ihrisko detí, rodičov a ľudí. Rúško nikto. Najväčší fail, že park je hneď za policajnov stanicou
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Neskutocne.
.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

mozno je to tym, ze aktualni ministri su v demisii... ked nastupi nova vlada, isto sa to zmeni k lepsiemu
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Nabehnu policajti s obuskami na ihrisko a dotlcu zeny a deti co si dovoli dat vonku na ihrisku dole rusko.
.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa shiro »

a na dochodcov, iducich na velku noc do kostola, sa budu s radostou pozerat...vid posledne "opatrenia" :laugh:
Lebo vraj cirkev tlacila na istych ludi, tak sa to povolilo. To by som sa pozrel, ake "tlaky" tam boli a co im naslubovali. Ze ich vsemohuci ochrani? :laugh:
Demence / kocurkovo tento stat a vlada.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa Pietro sk »

bepetko napísal: St 31. Mar, 2021, 18:11 Dnes sme boli zahrať futbal. Plné ihrisko detí, rodičov a ľudí. Rúško nikto. Najväčší fail, že park je hneď za policajnov stanicou
vykon sportu, netreba ci ?
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa bepetko »

@stiv nejde o to, že nemali rúška. Ide o to ako im nezáleží na zdraví svojom a okolia. Tam bolo aspoň 100+ ľudí na kope. Nabudúce spravím fotku.
Von treba chodiť, aj my s malým chodíme ale aspoň my respirátory, prípadne chodíme sami. Hento vyzeralo akoby žiadna korona neexistovala doslova. Potom ale ľudia nariekajú, že ako je všetko naprd keď sa nakazia ani nevedia kde.
Ktorý debil vymyslel otvorené kostoly, si zaslúži poriadnu kostolnú sviecu do rektumu.
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....

Návrat na "Debata o všetkom"