BMW premium selection

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

BMW premium selection

Príspevok od používateľa geroswen »

Zdravim,

uvazujem nad kupou jazdeneho BMW (rocnik 2015), ktore ma najazdene skoro 160k km a autorizovany predajca ku nemu dava 2 rocnu premium selection zaruku. Ked som sa ich opytal, co vsetko je v zaruke zahrnute, tak odpoved bola takato:
Fabrická záruka na vozidle uz nie je, keďže je vozidlo ročníku výroby 2015.

Premium Selection záruka je ale platná 2 roky od podpisu zmluvy. Je to poistenie záruky cez firmu Wagas, samozrejme rovnako ako aj fabrická záruka má výluky aj toto poistenie záruky nepokrýva všetky závady.

V prípade ak by sa niečo stalo na vozidle postup je taký, že sa zhodnotí oprava a dá na posúdenie firme a tá to buď scvháli na opravu cez poistku, alebo zamietne.

Poistné podmienky posielam v prílohe.

https://drive.google.com/file/d/0B_jiOf ... sp=sharing
Nemate s tym nahodou niekto skusenosti? Ked som si precital podmienky, tak to vyzera celkom fajn a usudzoval by som, ze zalezitosti, ktorych sa ludia najviac boja (tj. rozvody, prevodovka a motor) su v poisteni zahrnute. Vdaka
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: BMW premium selection

Príspevok od používateľa Papek »

Nemas kontakt priamo na predajcu? Toto vyzera na odpoved od sekretarky... Pripadne viem dat kontakt na kamosa co robi na jazdenkach v Group M v Lamaci, ten by ti vedel dat presnejsie info.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: BMW premium selection

Príspevok od používateľa geroswen »

Toto mi napisala Monika D. (nechcem davat cele meno) z Auto Palace Bratislava. V podpise ma poziciu "Predajca jazdených vozidiel".

Je to toto auto: https://www.autopalacebratislava.sk/pon ... 183#zaklad

Keby si o nom vedel cez kamosa zistit nieco viac, tak budem rad. Osobne som tam este nebol a do mailu mi napisala akurat, ze je to auto z Nemecka a bolo servisovane v autorizovanom servise.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: BMW premium selection

Príspevok od používateľa Snake »

LOCK





.

Návrat na "Debata o všetkom"