Prezidentske volby 2019

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Koho budete volit v druhom kole?

Hlasovanie ukončené So 30. Mar, 2019, 23:52

Caputova
41
95%
Sefcovic
2
5%
 
Celkom hlasov: 43

Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3754
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa lezgy »

Jednoduska napísal: Št 07. Feb, 2019, 18:02 Porovnavas jablka z hruskami. a mur uz tam davno maju, je to iba populisticka sracka propagovana. Ale asi sa drzme temy slovensko :)

Inak, doteraz nerozumiem dolezitosti prezidenta. mame na to s manzelkou aj trochu rozdielny nazor. okrem reprezentovania krajiny a prava veta, ktore je v podstate zbytocne tak co robi? co je jeho ulohou? Ma sa podla vas aktivne vyjadrovat a zapajat sa do politiky a verejneho zivota? Aktivnejsie ako napriklad Kiska? Podla mna ano, kedze jeho slovo je slovom ludu, obrazne povedane...
akoze moc ktora je nanic ked sasovia 2x odhlasuju to iste
dobra prax pre asistentov ked mu pisu prejavy :D
tuna hrozi aktualne ze smeraci zvolia iba tych svojich
neviem ale napadlo ma ze ak aj prezident podpise potrebny pocet s vynimkou fica ci sa rad radom tio pajaci nezacnyu vzdavat kandidatury aby bol komanc fico dalsi v poradi
a potom uz kiska nebude ...a ked bude smerak prezident tak fica asi schvali
asi tak mi pride ze tam fico moze dostat....
moze, je taky postup OK?
meciar to uz lexovi raz spravil..
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3322
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa beardie »

Prezident si podľa ústavy vyberá na 9 miest z dvojnásobného počtu kandidátov
Aj keď ich bude 18 a medzi nimi Fico, Kiska ho nevymenovat nemusí, vybral by niekoho iného zo zvyšných, nejde o žiadne poradie, iba o ano/nie ak má dostatočný počet kandidátov

Aktuálne sa ale budú snazit neschválit tých 18tich, aby Kiska nemohol vybrať, budú to predlžovať a dúfať ze prezidentom bude Harabin alebo Sefcovic, ktorý by Fica vymenoval
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa Andrew007 »

stanomx napísal: Št 07. Feb, 2019, 19:35 by ma zaujimalo kto je schopny toho harabina ozančiť
moja voľba je mistrik

Tak ako nechápeme tých 5 hlasov tu na fóre tak isto nechápem 25% obyvateľstva čo by volil smer aktuálne ... V podstate to ani nechcem chápať , som ale rád že väčšina rozmýšľa podľa ankety racionálne .

PS: ako vidím už odovzdali hlasy aj náckovia .
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa geroswen »

Ja som si tiez myslel, ze tu zberbu volia len poloretardovani ludia, ktori vystudovali vysoku skolu zivota... tam by som vedel pochopit, ze im vyhovuje pravny stat v podani Harabina, ze potrebuju voccu, dokazu popierat holokaust, suhlasia s tym, ze Rusko zabralo Krym v sulade s medzinarodnym pravom, maju pocit, ze najviac im skodia imigranti a cigani a pod.

Nedavno k nam do prace vsak pribudol kolega. Cca 30 rocny chalan pracujuci v IT. Pri prilezitosti, ked sme sa odoberali na pochod za slusne Slovensko nam odprezentoval jeho nazor, ze je mu sudruh Fico sympaticky a v podstate ho ma rad. Nepochybujem o tom, ze bude volit Harabina a ak sa nahodou mylim, tak to bude niektory z dalsich dezolatov v ponuke.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

Mistrík je novšia verzia daňového podvodníka a úžerníka Kisku, už len čakám kedy mu bude zo zadku trčať Americká vlajka.
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa geroswen »

V Kiskovom pripade islo pri daniach o pomerne malu sumu za prezidentsku kampan, kde nie je iste, ci to bol umysel alebo neschopna uctovnicka a na rozdiel od inych to v jeho pripade hned zacali riesit daniari, takze DPH doplatil a dostal aj pokutu. V pripade jeho pozemkov tiez plati, ze to aspon niekto riesi, prehral sud so zubarom a dalej sa v tom vrataju. Ak ho zavru za podvody, tak nech. Ale aspon reprezentuje normalne hodnoty, nerobi hanbu a na rozdiel od jeho predchodcu neasistuje koalicii v rozkradani statu. Nenazyval by som ho uzernikom kvoli tomu, ze si niekto kupil chladnicku na splatky, ktoru nedokazal splacat.

Na druhu stranu sa pozrime napriklad na reprezentantov SNS, ktori len na dotaciach na vedu za tento rok ukradli 100 nasobne viac, nez Kiska za cely jeho zivot. Zhodou okolnosti islo pri vsetkych "chybach" o pribuznych a zname firmy. Tvaria sa, ze nic a nikto to neriesi. A navyse to spravili hned po tom, ako im stopli eurofondy za rovnaku vec.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3754
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa lezgy »

na mitrika sa komunisticka centrala bude snazit nieco najst cim skorej
ak nenajdu, nieco si vymyslia..sak hlupakov je tu do aleluja, vid poniektore komenty
co sa tyka percentualnej volby smeru.... no hold eurofondy ich drzia v stave musim volit smer lebo sa chcem mat dobre, lebo budu eurofondy, lebo bez statneho cecku neprezijem, taky som skvely podnikatel....
otazka je co bude ked pridu novi ku valovu...logika nepusti, budu sa musiet najorv nazrat
a kruh sa uzavre
tier percenta pre smer budu celkom stabilne kym budu svojim prihravat eurofondy...nejak vrazda ich nepolozi
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5610
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Veru tiez mi je Kiska malo sympaticky ale ako pisete, neda sa porovnavat jeho biznis model s biznis modelom koalicie, to radsej 100x Kiska ako to co tu funguje.

Inak pri sumach, Harabina casto nicia za to, kolko mu stat plati koli vyhranym sudom. a tiez su to drobne oproti tomu, co napriklad Rasi schvali ako IT projekt za jeden den.

Nechcem obranovat Harabina, len sa cudujem ze sa berie ako kamos s Ficom, sak on prave Fica dost hejtoval (aj ked to moze byt pretvarka, comu uz dnes clovek ma verit...).

Veru dufam v toho Mistrika. popripade kludne Caputova, paci sa mi, ze nepouziva svoje pohlavie ako gro kampane kedze na dnesny svet pretlacajuci rovnost pohlavia som alergicky.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12245
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa HellAngel »

Harabin prezlieka plaste, tak ako mu to vyhovuje. na zaciatku HZDS, nedavno Smer. Teraz akoze hejtuje smer, ale to je len cisty populizmus. Je to len siritel hoaxov a polopravd. Velmi sa mi podoba na Meciara. Velmi vyrecny clovek a hovori naozaj presvedcivo. Problem nastava, ked sa mu postavi niekto, kto mu vie argumentovat v tych jeho blaboloch. Harabin urcite nie. Vela ludi uz zabudlo co ten clovek stvaral a kolko mal kauz a preslapov. To ze vyhral par sudov so statom, je len kvapka mori.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa geroswen »

Pozeram, ze niekto presunul svoj hlas z Harabina na Bugara... pred 3 rokmi by som to vedel pochopit ale odvtedy uz velmi vela krat ukazal aky je "charakter" a aktualne ho povazujem za rovnaky odpad ako Danka. Aj spolu s jeho Irenou, ktora mala na papieri napisane ze 13,5 = 15.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa Andrew007 »

nezabúdaj 13,5 is the new 15 ...Irenka dostala obalocku aby presedela 45 minut naucena s vetou "vyjadrujem sa predmetne k veci" a na konci zdvihla ruku ako v skolke ked sme sa pytali na cikanie . Irenka nemdobre ani po slovensky ale fajn, teraz uz pecie doma kolace pre rodinu a misia bola pslnena .. :)
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5822
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa wingo »

K Harabinovi len toľko:
https://www.aktuality.sk/clanok/654989/ ... 150-tisic/

Finančný mág :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6715
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa molnart »

harabin je hlavne arogantny hajzel. aj keby bol najlepsi odbornik s hlbokou demokratickou orientaciou tato jeho vlastnost ho absolutne diskvalifikuje aj na poziciu straznika. vobec nechapem ako niekto moze uvazovat o volbe takeho cloveka, ja ked vidim jeho ksicht sa mi otrvara nozik vo vrecku
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa materik »

HerdaPeter napísal: Pi 08. Feb, 2019, 01:05 Mistrík je novšia verzia daňového podvodníka a úžerníka Kisku, už len čakám kedy mu bude zo zadku trčať Americká vlajka.
Daj dokaz. Inac tvoja domienka nema cenu :bye:
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

materik napísal: Pi 08. Feb, 2019, 13:42
HerdaPeter napísal: Pi 08. Feb, 2019, 01:05 Mistrík je novšia verzia daňového podvodníka a úžerníka Kisku, už len čakám kedy mu bude zo zadku trčať Americká vlajka.
Daj dokaz. Inac tvoja domienka nema cenu :bye:
Čo más teraz na mysli? Ze sa Mistrík podobá na Kisku alebo ze je Kiska podvodník?

https://www.hlavnespravy.sk/kandidat-na ... m/1436652#

A k tomu danovemu podvodnikovi? Áno uplatnila jeho firma inštitút účinnej ľútosti a daň spatne doplatila, tým sa defacto priznala k spáchaniu Trestného činu.

Návrat na "Debata o všetkom"