spam v maily, žiadajú výkupné

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Rafi87
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 464
Dátum registrácie: St 01. Jún, 2011, 16:12

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa Rafi87 »

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :good:
CPU: Intel i7-4790K, MB: MSI Z97 GAMING 5, RAM: Kingston 16GB KIT DDR3 1866MHz CL10 HyperX Fury, GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G, SSD: Samsung 850 Pro 128GB, HDD: 4TB WD Purple, chladič CPU: SCYTHE Grand Kama Cross 2, 2x FAN: NOCTUA NF-P12 PWM, Power supply: Seasonic S12II-620, TV Tuner: Aver TV 3D Capture HD
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa Leon »

To ste dost smolári s tym vykupnym. Mne chodi kazdy mesiac do posty ze som zdedil 800 tisic eur, heč! :D
.
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa Famous »

Tak, niekto je honimir a niekto je syn rokefelera.
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent
Rafi87
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 464
Dátum registrácie: St 01. Jún, 2011, 16:12

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa Rafi87 »

rozšírenie ktoré ukáže, či vaše heslo k danej stránke bolo hacknuté alebo nie,,, funguje
[zmazane]
CPU: Intel i7-4790K, MB: MSI Z97 GAMING 5, RAM: Kingston 16GB KIT DDR3 1866MHz CL10 HyperX Fury, GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G, SSD: Samsung 850 Pro 128GB, HDD: 4TB WD Purple, chladič CPU: SCYTHE Grand Kama Cross 2, 2x FAN: NOCTUA NF-P12 PWM, Power supply: Seasonic S12II-620, TV Tuner: Aver TV 3D Capture HD
Hexaris

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa Hexaris »

Uz ste asi zabudli na nigerian prince 🙃 ... ale celkom pekna posta chodi ohladom sk bank.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Tiez som dostal podobnu spravu. Na konci mi este starostlivo zdelili,ze mam pouzivat aktualizovany prehliadac..

Zaujimave je,ze na https://haveibeenpwned.com/ to heslo nie je .

(To rozsirenie na kontolu hesiel som pouzival,potom som zistil ze zabera 350MB RAM ..)
Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa VOSR »

Leon napísal: Po 11. Feb, 2019, 14:53 To ste dost smolári s tym vykupnym. Mne chodi kazdy mesiac do posty ze som zdedil 800 tisic eur, heč! :D
Asi nemam stastie :D mne takyto fejkmail este neprisiel :D
Ale tiez mi chodia obcas dake hovadiny. Hackki sme vas mail a poslali sme si od vas mail vam mame vase videa ak nezaplatite v btc xy sumu zverjnime vasim kontaktom vase videa z... Strasne capoviny
Som sa na tom smal ze kto by na to naletel :D
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12224
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa HellAngel »

a predstav si ze naletia :D kolko vystresovanych ludi prislo za mnou ze im toto prislo a ze ci ich niekto spehuje a podobne. v dnesnej dobe si len vravim, ze som malo zaujimavy clovek aby ma mal niekto zaujem spehovat.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa Leon »

Veru. Za mnou tiež prišiel ujo (55), vysoká škola, major, fakt vzdelaný. A išiel im dávať všetky údaje, že čo ked to je nejaká fakt vzdialená rodina o ktorej nevie. Dokonca to bolo v takom štádiu, keď za mnou prišiel, že už mal s nimi vymenených pár mailov. Vraj strašne milý pán :facepalm: tak hej, reku na Teba čaká 500-900 tisíc :D
.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12224
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa HellAngel »

netyka sa to fake mailov, ale maam v rodine clena co poslal takto peniaze. Vytiahli ich z nej pod tym, ze sposobil dorpavnu nehodu a vazne zranil dieta. Ale ak zaplati, nic nenahlasia a bude cisty

Minuly tyzden tu bol kamarat a volali mu z policie, ze fokty jeho auta su na internete a niekde ho predava a samozrejme sa nasiel jeden dobrodruh co dopredu poslal peniaze, cca 9000€. Tiez si s nimi vymenil par mailov a ze vsetko vyzeralo seriozne. a ja, ze to mu nebolo podozrive, ze to auto predavali takmer za polovicnu cenu? on ze nie.

smejeme sa na tom, ze to su hluposti takto vymahat peniaze ale par ludi na to skoci a zaplati :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa Leon »

A tu nehodu aj niekedy spôsobil/a ? Pevne dúfam, že niekedy mal/a nejakú búračku, lebo tak blbý snáď nikto nemôže byť, že pošle peniaze za niečo čo sa ani nestalo :D
.
Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa VOSR »

Lenze co je este horsie, v spravach bol pripad, ked pani bola na policii sa pytat a vraj uz zaplatila a jej povedali ze neplatte je to podvod, len vas chcu oklamat. No a potom prisla na policiu zas, lebo ze jej nic napokon neposlali a ona aj po upozorneni policie platila dalej nejake poplatky dozahranicia. To je uz ozaj tak debilita ludi? Neviem, uz teraz by som to asi nenasiel. Ale pocul som toniekde v spravach

zeby realita -- Ludia hlupnu? Ludom j..e / ludom stale jeee (H16)
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12224
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa HellAngel »

nemal, sedel doma so zenou. Nenapadlo ju mu zavolat, proste utekala s peniazmi na postu poslala a az potom sa uvedomila a zavolala. nechapem, ale asi adrenalin spravil svoje. Ono mali to celkom dost odsledovane, vedeli meno jeho bratra, zeny, ze ma dceru atd. Dali jej aj ku telefonu chlapika co sa predstavil jeho menom a ze bol urevany, tak si ani nevsimla, ze ten hlas nie je jeho. No hold ludia sa ucia na vlasnych chybach. A ludska hlupost nema hranice. Mna inac uvedomuje, kolko penazi maji tzto ludia pri sebe

Spet k tomu mailu, kolekina v praci za mnou dobehla ze jej tiez prisiel mail, v ktorom sa pisalo, ze ju sledovali cez webkameru na notebooku a ze maju jej nahe fotky. Ja som jej len s usmevom povedal, ze ak nejake ma nech posle aj mne :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa VOSR »

HellAngel napísal: Po 18. Nov, 2019, 23:38 nemal, sedel doma so zenou. Nenapadlo ju mu zavolat, proste utekala s peniazmi na postu poslala a az potom sa uvedomila a zavolala. nechapem, ale asi adrenalin spravil svoje. Ono mali to celkom dost odsledovane, vedeli meno jeho bratra, zeny, ze ma dceru atd. Dali jej aj ku telefonu chlapika co sa predstavil jeho menom a ze bol urevany, tak si ani nevsimla, ze ten hlas nie je jeho. No hold ludia sa ucia na vlasnych chybach. A ludska hlupost nema hranice. Mna inac uvedomuje, kolko penazi maji tzto ludia pri sebe

Spet k tomu mailu, kolekina v praci za mnou dobehla ze jej tiez prisiel mail, v ktorom sa pisalo, ze ju sledovali cez webkameru na notebooku a ze maju jej nahe fotky. Ja som jej len s usmevom povedal, ze ak nejake ma nech posle aj mne :D
Joooj, ten zaver si zabiiil :D :D :D
Asi aj ja by som reagoval podobne na kolegynu :cool:
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12224
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: spam v maily, žiadajú výkupné

Príspevok od používateľa HellAngel »

povedal som jej prvu odpoved co ma napadla, este k tomu celkom ujde tak som skusil :D v amerike by som uz bol na sude za sex. obtazovanie :D

inac minule prisiel mail ekonomickej riaditelke, ktory sa tvaril ako od generalnej riaditelky, ze nech urgentne posle istu suma na ucet nizsie
NB: Asus ROG Zephyrus G14

Návrat na "Debata o všetkom"