kosačka kúpa

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

kosačka kúpa

Príspevok od používateľa spencer »

Zdar chcem sa opýtať či s ami oplati kupovať elektrickú kosačku teraz mimosezony alebo to nebude hrať žiadnú rolu . ak by sa oplatilo teraz v zime tak ju vezmem . ak nie tak ju nevezmem a nechám to na jar , aby mi zbytočne len nebežala záruka .


sekundarna otazka : ma vxznam medzi tymito dvoma modelmi ist do black and deckeru koli tomu systemu manualneho utlacania kosa ? ci to je nevyuzitelna vec plus zataz pre motor ?

https://www.mall.sk/rotacne-elektricke- ... hecht-1844

https://www.mall.sk/rotacne-elektricke- ... er-emax42i
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
klemo25
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 26. Jan, 2018, 13:13

Re: kosačka kúpa

Príspevok od používateľa klemo25 »

k tej prvej otázke, mountfield má teraz veľké výpredaje, určite na tom niečo ušetríš a ten mesiac podľa mňa už v záruke nehrá veľkú rolu
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: kosačka kúpa

Príspevok od používateľa zedolsi »

hecht má ceny +- rovnaké počas celého roka, za tú cenu sú to celkom fajn kosačky, reklamácií sme mali na firme fakt že zopár a keď už niečo bolo, žiadny problém, v rámci "dobrých vzťahov" spravili aj to čo nemuseli :)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: kosačka kúpa

Príspevok od používateľa Papek »

Neviem ci je to zrovna vyhra natlacit do kosa o 30% viac pokosenej travy. Ja mam benzinoveho Hechta (za cca. 5-6 rokov menene lanko a raz cisteny karburator) a ked sa naplni kos, tak som rad ze tam toho nie je viac. Jednak sa horsie manipuluje s kosackou pri plnom kosi a ked to mam trepat do kompostu, tak ho musim dvihat pomaly nad hlavu a poriadne s nim zatriast aby trava zacala vypadavat.

K cenam sa ti velmi neviem vyjadrit, pozri si nejaky model a vyvoj ceny na Heureke a porovnaj. Ja som potreboval pocas sezony nejake veci do bazena a lutoval som, ze som ich nekupil v zime ked sa ich obchody zbavovali za par eur.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9989
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: kosačka kúpa

Príspevok od používateľa stiv »

No vidis. A niekto ma kompost v zemi a kosacku s pojazdom. Vysledok? Ziadne dvihanie kosa nad hlavu ani namahanie s kosackou. Zato maly kos je slusna otrava. Stale vysypovat ako...

V mountfielde su zlavy snad stale okrem leta. Pri tych lacnych by som kupoval az ked ju bude treba. Kazdy mesiac zaruky naviac sa hodi.
.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: kosačka kúpa

Príspevok od používateľa spencer »

diky chlapy je teda rozhodnute berem toho hechta ;) z mall . mountfield ma kosačky drahšie ako táto a nižšie výkony možno kvalita vyššia ale mne bude postačovať do 400m2 aj táto . 100 € za kosačku je pohodička tak aj keĎ sa poberie tak sa kupi druhá , ale rátam , že pri dobrej manipulacii tie 2 -4 roky dožije . to bohate postači .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: kosačka kúpa

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

pockaj do jari, zas sa zacnu vseci predbiehat :-) , budu akcie. ja takto zhanam krovinorez, sledujem ceny a nejak extra lacnejsie to v zime nie je

Návrat na "Debata o všetkom"