Otvorenie BARU/Herňe

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Eddy »

Zdravím, potreboval by som nejakú radu ako a načo si mam dať pozor chcem znovu otvorenie predtým tam bola pizzeria no ja to chcem odkúpiť a otvoriť BAR spolu s herňou no dopočul som sa že herňa nesmie byť blízkosti školy kedže od tej budovy kde by som chcel ten bar je asi cca 100m stredná škola bude to problémom ?
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Eddy »

UP
Plus tam ešte chcem robiť disco party také menšie cca 100 ľudí +- a prenajať DOXXBET na stavkovanie
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa materik »

Nastuduj si zakony a vyhlasky, co vsetko prevadzkovanie obnasa. V tomto pripade sa urcite nespoliehaj na to, co ti niekto povie, ale co si realne precitas v zakone/vyhlaske. Plus si over, ako to reguluje samosprava, na mieste, kde to chces otvorit (KE tipujem).
Zákon o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Novela zakona o hazardnych hrach
Nevyherne hracie zariadenia (pocitace, konzoly, sipky...) riesi samosprava a priprav sa, ze to bude poctivo zdanovat a pokutovat, ak by si nahodou nezdanil. No kedze tam chces stavkovanie, uz si proste hazard :-)

K organizacii party, opat samosprava a to v zavislosti od blizkosti k obydliam. Moze byt, ze narazis na odpor, ak bude party dlhsie ako do 22:00. V tom pripade sa priprav na caste navstevy mestskej policie, ktora bude riesit staznosti na rusenie nocneho pokoja. A to ani nemusi byt pocut von hudbu, staci, ze sa tvoji navstevnici budu hlasno rozpravat, ked si pojdu von zafajcit :good:
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1806
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Ivko »

Vyser na to, bol by z teba len další neúspešný podnikatel

Herna + stavkovanie a party nejak nejdú k sebe, totálne rozdielna klientela ludí. Párty pre 100 ludí? Vela šťastia - to dlho nepôjde, dnes to mladých nebaví, ked už tak niečo velké ale tiež to nesmie byť často, lebo sa toho velmi rýchlo prejedia a koniec.

Fakt si zisti čo obnáša prevádzkovať podnik kde sa nalieva alkohol

Urob serioznu reštiku kde sa budú ludia radi vracať = nie lakomé porcie, dobré ceny, príjemné priestory
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9989
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa stiv »

Ked si mu tu napisal a o restike tak to bude disco herna aj s kebabom / trojuholnikmi pizze. 😀
.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Eddy »

:D :D Končene mi niekto odpísal .... nebude to v KE bude to v dedine Kecerovce obec ma cca 3500 obyvateľov a plánujem urobiť niečo na štýl luxusný bar so sedačkami mam veľa predstav herňu asi vynechám to sa mi tiež nepáči ale ako celkovo ako som spomínal Doxxbet, šipky, stolný futbal ...
Tie discoparty budu iba raz do mesiaca samozrejme počítam s políciou viete mi poradiť ako ich obist aby nechodili otravovať raz do mesiaca si myslím ľudia zvládnu vydržať ..
Najviac ma trápi ta stredná škola ktorá je o do m§a cca 100m
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Leon »

Mno tak to GZ v Kecerovciach kde je z 3300 ľudí 2900 cigánov :P
.
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1806
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Ivko »

Ak niekto zavolána políciu tak musí prísť na obhliadku. Kludne tam môže bývať niekto kto bude volať len tak z princípu aby urobil peklo

Na tie párty sa vykašli, na dedinách to nemá úroven a pre 100 kusov sú to iba starosti navyše. Kto ti bude hrať? Aparatúru vlastnú či si donesie DJ, alebo požičiavať. Tu na západe si DJ čisto za hranie vypýta kludne aj 50-100€, podla toho kde a aké má meno... Aparatúra (zvuk + svetlá) dalších 150€
Tak si spočítaj aby sa ti to vôbec vyplatilo. To nevravím že ked poriadaš takúto akciu, tak by si to mal nahlásiť hasičom, polícii a tak -to pre prípad že by sa niečo náhodou stalo tak hned vedia kam majú letieť.
Tak isto to treba nahlásiť na SOZU a zaplatiť im za poriadanie akcie (si daj pozor aby ti nedali pokutu - skôr či neskôr sa im to dostane do uší)
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Eddy »

LEON presne ved 3000 romov to je presne dôvod prečo to chcem urobiť a 90% ľudí pracuje s dediny čiže nejaký zmysel by to malo :)
Ivko vďaka za radu :) žiadneho DJ klasika počitač zosik a reproduktory nič viac a 100 som povedal iba orientačne bolo by to cca 400-600 ludi :) +-
to SOZU si čeknem čo to vlastne je
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8556
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa shiro »

Skratka, akonahle robis verejnu produkciu hudby, je fuk ci dedinska zabava, svadba ci diskoteka, musis platit za autorske prava.
Moze ti dojst kontrola, pokuty niesu male a mozes rychlo skoncit.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5597
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Jednoduska »

degesi ti tam prestavkuju celu vyplatu.

otvarat hernu a tlacit hlupemu slovacu moznost stavkovania, je ti jasne ze cez teba sa rozpadne zopar rodin?...

verim ze ta to netrapi ale z podnikatelskeho hladiska si davaj pozor na nahnevane rodiny, (opravnene) budes za cloveka vdaka ktoremu niekto skonci na prednej hore.
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa yesper »

Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2224
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa mirjak »

no len prave kvoli tom mnohi zmenili krcmu s par automatmi na hernu s podavanim chlastu
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa CageJ »

Maly počet potenciálnych zákazníkov = neuživiš to.
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Otvorenie BARU/Herňe

Príspevok od používateľa Lithil »

Riesil som podobny "koncept" asi rok dozadu. Akurát som nechcel v ziadnom pripade hazard, len daku spolocensku aktivitu ako bowling. Zistoval som info, cital zakony, regulacie, prava a vyslo mi z toho jedine. Ak nemas prave teraz v kapse minimalne pat stoviek na steaky z angusa ked sedis za PC, tak si to este raz dobre premysli. Nepozeraj na tych co bary uz maju, pozeraj co mali predtým nez ten bar zalozili. Pri prenajme priestoru, si tak rok-dva v strate, prinajlepsom na 0,00. Ak toto prezijes, caka ta najpravdepodobnejsie upadok prestize podniku. Potom je to o tvojom reálnom skille a schopnosti sebaobetovania sa. Ak vlastnis nehnutelnost bez dlhu v ktorej to mozes spravit...smelo do toho- vychadza z toho takmer nulova sanca straty penazi, vacsinou ides "hned" do zarobku a aj pri sinusoide strat a zarobkov to mozes prevadzkovat do smrti - samozrejme, bentley si z toho nekupis, stale treba mysliet na to ze to otvaras na dedine+ dalsie faktory uroven podniku a pod. K automatom .. ak niekto vo vasej dedine ma "sadu" automatov, tak nadtym nepremyslaj. Poplatky a najomne rocne za automat su horibilne + musis premysliet povodny "koncept" kedze dnes uz nemozes mat bar/restiku/hernu v jednej miestnosti aj s pisoarom. treba mat budget hned do zaciatku na vyplaty "vyhercov"..mohol by si sa cudovat ked budu u teba podavat polmetrove tikety za euro a o dva dni po zajtrajsku pride cavo vysmiaty s vyhernym na 2000e. Ale nechcem ta odradzat... ak si silna povaha (rozumej viac ako dost silna) tak to skus. :good:

Návrat na "Debata o všetkom"