Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
VeronikaB
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Ut 05. Dec, 2017, 17:32

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od užívateľa VeronikaB » Ut 05. Dec, 2017, 18:19

Ahojte tak pridavam sa aj ja :) Mozno sa postasti a tento bicykel skonci v Spanielsku. Momentalne zijem s mojim manzelom na juhu Spanielska, hned vedla GIbraltaru. Myslim si ze prave preto by som vedela dat tejto recenzii uplne iny a zaujimavy "spin". Miesto kde zijeme je totiz velmi zauijimave a to hlavne pre vyuzitie dopravnych prostriedkov.

Mame celorocne velmi prijemnu, skoro africku klimu, takze sezona na bicykle je tu prakticky nonstop.

Dalsie specifikum sa tyka krajiny kde vacsina ludi z toho regionu pracuje, Gibraltaru. Navzdory mnohym mytom to nieje ostrov, je to polostrov spojeny so Spanielskom jednou cestou. Navyse tuto cestu krizuje letisko. A tu je jadro problemu. Kazdy den sa tisice ludi usiluju dostat z a na Gibraltar. Ci uz za pracou, v ramci turizmu, alebo kvoli nakupom. Cesta sem ale vie byt strastiplna. V hodinach spicky sa tvori zapcha a pre auta su hranice takmer neprejazdne. Mnoho ludi preto voli ist pesi. To ale tiez nieje riesenie, priemerna dlzka trate z domu do prace je 4km a to uz rozhodne ide do casu.

Dobrym riesenim by bol moped, ale na to treba SPZ a administrativu. To je problem hlavne pre sezonnych pracovnikov.

Bicykel sa javi ako uzasne riesenie. Samozrejme, ako je zname, Spanielsko je ale pomerne leniva krajina a tu naraza kosa na kamen. Malokomu sa chce potit a slapat do pedalov.

Vyzera ze staci len pridat elektrinu a dostaneme asi nejlepsie mozne riesenie vsetkych vyssie spominanych problemov. A presne na to by som sa chcela pozriet.

Rada by som vyskusala usetreny cas v porovnani s cestou autom/pesi. Vyspovedala niekolko znamych ohladne toho ako sa im to paci. Sama by som chcela prejst trasu na vytypovane miesta, kde pracuje vela ludi a otestovat dojazd a spolahlivost. Idealne by bolo vediet sa dostat do a z prace na jedno nabitie.

Mame tu tiez dalsiu zaujimavu dominantu a tou je Rock of Gibraltar. Je to skala ktora sa vynima nad celou krajinou. O co lepsie, vedie priamo na nu cesta. A tu by som chcela otestovat jazdu dokopca ako aj z kopca a vplyv na dojazd.

Taktiez tu mame cestu, ktora vedie okolo celeho Gibraltaru. Je tu niekolko dlhych tunelov. Stupanie, klesanie. Skratka idealna trasa na test.
gfibpariaso2.jpg
Rozmyslali sme presne nad nejakym elektrickym bicyklom, s ktorym by to bolo omnoho jednoduchsie. Takze keby vyhram tento bicykel zoberiem ho na testovaciu jazdu okolo celeho Gibraltaru, kde je aj dost velke stupanie do kopca. Ktovie ci by to vobec ten bicykel zvladol :D Moja recenzia by obsahovala mna velmi stastnu s novym bicyklom na ceste okolo Gibraltaru. Tento bicykel by mal sancu ist na unikatnej pristavacej/odlitacej drahe. Gibraltar ma letisko, ktoreho pristavaciu drahu krizuje dvojprudova cesta. Takze vzdy ked pristava/vzlieta lietadlo, cela premavka sa musi zastavit.
GibraltarAirportrunway_368662_6936.jpg
Tu je odkaz na moj Quora profil kde by som tiez urcite napisala zmienku o mojej novej hracke :) https://www.quora.com/profile/Veronika-Brazdil
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Užívateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00

Príspevok od užívateľa RP » St 06. Dec, 2017, 19:19

Kratka pripomienka. Ostava uz len poslednych par hodin sutaze.

Navrhy na recenzie mozete posielat do dnesnej polnoci.

RP
Administrátor
Administrátor
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00

Príspevok od užívateľa RP » Ne 10. Dec, 2017, 20:19

Rozhodovanie bolo tentoraz náročné. Výsledky boli naozaj tesné. Ďakujeme všetkým zúčastneným za zapojenie sa do súťaže.

Víťazom súťaže sa stal Papek.

Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Papek » Ne 10. Dec, 2017, 22:53

oooo dakovala yahooo no som velmi zvedavy co to bude zac, dufam ze sa mi podari napisat citatelnu recenziu
flylo... you gotta help me man.

Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14

Príspevok od užívateľa Andrew007 » Ut 23. Jan, 2018, 15:23

Kedy bude recka ?
Spoiler: ukázať
ego si nehonim

Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Papek » Ut 23. Jan, 2018, 18:57

Keď príde bike :-D v decembri som si vravel že ako dobre že je ešte celkom teplo. Začiatkom januára som si stále vravel že je ti stále v pohode počasie na bajk. Teraz už trochu pritvrdzuje ale kým nie je nakydana súvislá vrstva snehu v BA, tak to hádam zvládnem

Tibor26
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Pi 16. Mar, 2012, 08:38

Príspevok od užívateľa Tibor26 » Po 14. Máj, 2018, 13:34

Maximalka 20kmh ? To rychlejsie pobezim :D
A co tak si takyto elektricky bike vyrobit ? :)
i7 8700K@5GHz, Asus Rog Z370-F, 16GB DDR4 2800MHz, EVGA GTX 1080Ti FTW3, 3TB HDD + 256GB SSD M2, Corsair 850W, Cooler Master ML240L RGB, NZXT 450 case...

Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Papek » St 16. Máj, 2018, 00:21

Maximalka je 30 km/h. Iba prvých 10km je obmedzená na 20km/h aby sa s tým človek oťukal.

Napísať odpoveď

Návrat na "Debata o všetkom"