Aky parfum pouzivate?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
ANONYM_a7

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

dior fahrenheit exluzivne ale hodi sa len na jesen/zimu obcas jar. Cez leto prilis silne.

Kolko vydrzi zalezi od xy veci od aplikacie cez samotnu vonu ci kde si to davas, ochlpenie, potenie atd... je to megaindividualne
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

fahrenheit uz davno nei je co byval, mam novu flasku asi 2-3mes, je to uplne ine ako povodny, jemne prijemne koreniste, nic co by clovek musel skatulkovat ako vylucne zimnu vonavku.

niektore zmeny receptur su nie moc podarene...
ANONYM_a7

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

suhlasim na 100% pamatam si to velmi dobre od malicka, a to ze si vone pamatam asi najviac zo vsetkych vnemov, doslova to vonalo takmer ako nespaleny benzin. Zial ta dnesna verzia je ako pises, taka lajtova.

Nie som moc na vonacky ale ak si dam jedine fahrenheit, je to vona ktora mi dodava sebavedomie a rad ju nosim na narocne meetingy a stretnutia s klientom napr. Z nejakeho dovodu mi vsak na leto fakt pride byt moc agresivna a cez leto si radsej dam old spice deodorant :hysterical: (zabite ma :D )
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ja ťa nezabijem, ja budem len ticho závidieť, ušetríš pekný balík. :D
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

zalezi kolko si jej naspliechas samozrejme,vsetko s mierou ale oproti povodnej verzii je to momentalne prepadak podla mna ... a to som ich pekny pocet vyspliechal.

tento rok mi idu vonavky nejak moc :D pozeram popolicke a asi budem musiet doplnat zopar kuskov
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

No došli obe vône (web hlásil 3-7 dní dostupnosť, odoslali na 9. pracovný deň, balenie nic moc, bublinková fólia tam bola ale krabičky neboli v nej obtočené ale krabičky boli v rohu krabičky a s bublinkovou sa jakžtakž akože snažili vyplniť zvyšok priestoru - nevyšlo im to veľmi, som rád, že prišli v poriadku, mal som pochybnosti) a čakal som, že po toľkom čakaní dostanem niečo tak do 3 mesiacov staré ale nie nie nie,
Intense - 9,5 mesiaca stará
Yves La Nuit Parfum - 1 a pol roka stará.
A budem mať tú nepríjemnú poznámku, že mám pocit, že to vonia celé trošku inak ako v predajni ale to bude asi len paranoia. Neviem, láka ma z Notina vziať tú Intense, ktorá tam je už dlho za 40€ a že schválne, ako stará bude a či to bude voňať rovnako.

Myslím, že Fannke nenechám najpozitívnejšiu recenziu.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

Hmmm zaujimave...nepouzite sa to neda vratit?

Inak mna by ozaj zaujimalo kde predavaju origos...osobne sa ti to vobec nemusi zdat,ze je to ine,rovnaky peoblem som mal z fann / alza .. fann/notino a pod. Holt netusime kde su origo
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

už vám prišli voňavky čo ste objednávali vo Fann keď bola tá 25% akcia? :)
ja čakám a nič, ale ak budu voňavky nejako extra staré tak ich pošlem nerozbalené späť
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Jo, ja som vtedy objednával, web hovoril 3-7 dní, v objednávke som mal pri každom, že odošlú do 25.9., odoslali 24.9 (ale aj to bolo tých 9 pracovných dní - objednával som v piatok večer, prvý pracovný som bral od pondelka).

Vrátiť by sa to dalo, samozrejme, veď ty máš zo zákona právo pri nákupe z eshopu a vrátení do 14 dní otestovať výrobok tak ako by si ho mal možnosť otestovať (t.j. novú krabičku) na predajni. Ja ale premýšľam, že tá Intense pôjde preč, prešla asi hodina (mám jeden strek za každým uchom) a ledva niečo (rozumej vlastne vôbec) cítiť, keď "potrasiem" hlavou, to je hanba a hlavne keď si pomyslím, že na fragnatice to malo dosť hlasov pre long lasting. Veď to aj klasická bottled (Man of today edition) EDT bola dlhšie cítiť.

S Yves som zatiaľ spokojný, včera som ju ešte jemne cítil aj po 8 hodinách, čo je príjemná zmena v porovnaní so všetkým ostatným.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

no ja som objednával v sobotu a písali do 26.9 pošlú tak preto sa pýtam, pokiaľ by boli voňavky moc staré tak idú späť a kúpim inde, ale z fannka sa mi to zatiaľ nestalo :)

inak máte skúsenosť s eshopom parfumstar.sk? mám tam vyhliadnuté dve vône čo inde na SR nemôžem nájsť ale neobjednával som z tadiaľ ešte
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

no to veru nemam skusenost...

ja uz teraz vyhliadam nieco nove, inak som na letisku zbehol do duty free a bol tam regal tom ford, akoze odpadol som, neskutocne realne vone :O to sa tieto "lacnejsie" nemozu rovnat...neskutocny zazitok pre moj noštek :D
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

To je bežné na letiskách? Či to niekde v zahraničí? Ja by som osobne rád ovoňal tie Fordoviny aj keď to by som nedokázal kúpiť, ak by som mesačne si nezarábal aspoň 2káčka lebo ak si dobre vybavujem, tak tam 50ml stojí cez 300€.

Mimochodom, nakakal som sa, z Notina som objednal Intensku, rovno som kúpil aj Givenchy Gentlemen Only Absulote, majú tam darčekové balenie 100ml + 15ml a aktuálne aj 20% zľavu na Givenchy, takže som zaplatil nejakých 70€ za 115ml, som spokojný. Ak neuvidím dátum výroby viac ako 2 roky alebo nejaké vystrihnuté kódy, tak budem spokojný.

Na Intensku si ale posvietim, každý jeden detail a pôjdem štýlom ľavé ucho, ľavé predlaktie jedna, pravé ucho, pravé predlaktie druhá a som zvedavý.

Čítal som ešte podmienky pre vrátenie ako sú na na ESCčku
https://esc-sr.sk/otazky/nakupy-online/
a je to také pofidérne, parfumy by nemali spadať do kategórie, že po použití sa nedajú vrátiť s argumentom hygienického problému - to by malo platiť tak pri dámskej kozmetike na štýl makeupu a tak. Každopádne im mailnem, že či nemajú na to extra pohľad a či to nebude skôr potom na reklamáciu.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

v turecku to bolo na letisku, ale zas to je mega letisko (skoro sme zmeskali odlet, uz nas 3x ohlasovali cez rozhlas :D cele zle), ale tie vone stali za to... fordoviny su drahe tam neni o com, ale zalezi aky si vyberies lebo daju sa aj lacnejsie ako to co pises (to su uz specificke top verzie).

neboj aj s 2k+ je to stale dost za spliechacku :-D
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

loleq napíš potom čo ti odpíšu ohľadom toho vrátenia otvoreného parfumu, by ma to zaujímalo, inak ja som práve na Fann čítal lepšie recenzie ako na notino tak uvidíš :)
s týmto ti už myslím fakt nikto negarantuje, fakt už len na kamennej ovoňať, kúpiť a hneď otvoriť balenie a skontrolovať :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 821
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa LeaR »

Chlapi ja neviem ci som paranoidny, nikdy som toto neriesil. Dve rovnake vone Dior Sauvage, bracho si ju kupil cca 4 mesiace dozadu a ja cca pred dvoma mesiacmi tiez z Notina. Nastriekam sa brachovou, citim ju niekolko hodin, krasne vonia. No moja nic. Citim ju tak 20 minut, potom nic. Porovnal som krabicky, vsetko sedi..akurat este musim pozriet kedy bola vycraftena, asi to bude ten dovod.. ako fakt ma to serie :E

Návrat na "Debata o všetkom"