Aky parfum pouzivate?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

to som ras,ze mi to potvrdzujes ;)
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa newmi »

to som rad, ze chapes ironiu :D
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

napodobne :D
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2252
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa materik »

Pridem do officu a nucham... Pytam sa ludi, ze kto vylial avivaz. Nikto nic az som po troch dnoch zistil, ze to je parfum novej kolegyne :facepalm:
Doteraz nechapem kde dokazala kupit tak vyrazny a perzistentny smrad. Cely den, cely posraty den to pachne jak dajaky polsky fake Azuritko v miestnosti rozlohou mozno 120m2. A dokazu to prekryt len kolegovia, ktory sa nekamaratia ani s deodorantom :rolleyes: :facepalm: Zatial som neprisiel na to, ako jej to slusne, ale dorazne vysvetlit...

Aby som nebol OT: Armani Acqua di Gio a Ralph Lauren No. 3
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

Nedavno som zakupil asi najväcsiu klasiku vo svete vonaviek Boss Bottled,ale vo verzii Eau de Parfum,vonia sladsie a o dost intenzivnejsie ako povodna verzia,spolu s Acqua di Gio su to najväcsie klasiky,ktore snad vonaju kazdemu
Na vecer pouzivam Jean Paul Gaultier Ultra male a to je jedna nestutocna vona,velmi silna -vecer do mesta.Je to take spojenie hrusky,skorice a vanilky.
A dnes som riskol a naslepo objednal vsade vychvalovany Sauvage,tak som zvedavy. (tester 100ml z Notino za 70€)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

mne ta BOSSka vobec nevonia :( nemozem si pomoct :( je to velka klasika, ale mne nejak nesadla, tak isto JPG - moc "sladka/hrava", neviem not my type...

som zvedavy co povies na Sauvage... ozaj neviem "akej kvality" vonavky predava notino, ale je to jedna neskutocna letna vona, ktora na mne/veciach vydrzi original vonat cely den :)

ja teraz dominam co mam a potom sa vraciam k overenym :) acqua di gio profumo a sauvage
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2765
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

no a prave tu je velky rozdiel, mne zase nevonia Sauvage, zase by som radsej volil Boss Bottled edP
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD m.2 Samsung 2×1TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLK8-800D4 UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

ved kazdemu podla chuti to je samozrejmost :) ja nehovorim,ze je jedna lepsia ako druha, toto je vyslovene subjektivne :)
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

quicky: Notino funguje od roku 2006 a posobi v 25 krajinach,maju tisice objednavok denne,takze je nemozne aby predavali nejaku nizsiu kvalitu.
A co sa tyka kupovania testerov mam s tym dobre skusenoti,je to to iste,len nemam original krabicku,ale iba taky kartonik a mas usetrene niekedy aj 20€.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

s testermi sam nemam problem vobec...skorej nejak nemam doveru k inym predajcom :O ale notino som este neskusal - to je pravda, preto som pisal,ze neviem...

napr. strasne vela ludi chvalilo katkaparfumery, kupil som odtial chanel allure homme sport ale teda slabota :O a to si pametam,ze ta vonavka bola BEAST... -len tolko som chcel :D
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

ja som zas o nejakej Katkaparfumery nepočul :D objednávam z Notino už niekoľko rokov a nikdy nebol problém, maju dokonca az 90 dnovu lehotu kedy môžeš tovar vrátiť ak sa ti nepozdáva... Mohol si dostať nejaký zlý kus alebo si určite počul že vyrobcovia zvyknú vône reformulovať, teda zmenia zloženie (vo väčšine prípadov k horšiemu) ale obal a názov ostávajú... odporúčam sledovať na youtube tohto týpka pre ďalšie inšpirácie https://youtu.be/vKOqnN3FLKM
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa stiv »

Ja som objednaval z parfums (notino) nejake vzorky a boli ako blsakovy hnoj. To bol moj prvy a posledny internetovy nakup vone. A je mi celkom jedno ze to stoji ovela menej ako vo fannku. Tam mam istotu ze je to original a nemam nejaky kus zo skladu z minuleho desatrocia ci zriedenku.
.
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

No došiel mi ten Sauvage,neviem no,zatial mi to vonia ako nejaky obycajny deodorant Nivea/Axe :(
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

mňa Sauvage tiež nejako neohúril ale skúšal som ho len na papierik vo FANku možno po chvíľke vonia lepšie :)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

Nie nie,nevonia mi to ani po rozvinuti vone,fakt mi to vonia ako obycajny deodorant alebo ako tu niekto spominal stara voda po holeni :D,,,acqua di gio sa mi paci ovela viac.S najväcsou pravdepobodnostou to poslem spät...fakt je to vona ktoru bud milujete alebo nenavidite,nic medzi tym

Návrat na "Debata o všetkom"