Aky parfum pouzivate?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

casteil velmi siroko si zadal. vobec nemame sajnu co sa ti pozdava, fresh, sladke, drevene, korenene? atd...

https://www.notino.sk/prada/lhomme-inte ... gL-lvD_BwE

trosku si priplat, mam doma asi 15+ kuskov, ale toto je uz dlho moja topka, neskutocna vonavka fresh, jemne sladka, mega na urovni luxusna vona, aj totalna socka by sa zrazu citila, ze ma vonku novy maybach :D
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa castelL »

hej jasné.. skôr by som potreboval niečo fresh, lacnejšie na použitie keď človek ide vonku sa prejsť, športovať

tú pradu mám vo výhľade ako kúpu no1, ale beriem to skôr tak ako už serióznejšiu voňavku, nie niečo čo by som dával na sebe za každou bežnou činnosťou

aj tie vyššie spomínané ma zaujali čo linkovali chalani :)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa stiv »

sauvage :D
.
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

Sauvage by som osobne na seba uz nedal, aj ked je to pekna vona pride mi uz strasne gycovo 😁

Pripadne na taketo pouzitie ja mam JPG le male Essence alebo clinique happy for men toto su take co si streknem na seba ked idem napr len do garaze, do obchodu a pod, take jednoduche pekne, hrave 😁
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
pawiel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Po 09. Feb, 2015, 17:00

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa pawiel »

castelL napísal: Po 11. Máj, 2020, 16:27 hej jasné.. skôr by som potreboval niečo fresh, lacnejšie na použitie keď človek ide vonku sa prejsť, športovať

tú pradu mám vo výhľade ako kúpu no1, ale beriem to skôr tak ako už serióznejšiu voňavku, nie niečo čo by som dával na sebe za každou bežnou činnosťou

aj tie vyššie spomínané ma zaujali čo linkovali chalani :)
fresh, lacnejsie = davidoff cool water
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa BlackAngel »

Ak letna, svieza a cenovo dostupa, tak za mna kludne aj versace pour homme.
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

ako pisali chalani, ale kludne joop jump, davidoff cool water, dokonca na alze tie lacne vonavky jaguar (prekvapivo fajn a dlho vonia, doslova spliechacka) - tieto mam aj doma do fitka,okolo domu a tak.. odporucam aj znacku Issey Miyake - nie drahe, pekne a dlho vonajuce :) hocijaku bvlgari, hugo boss taky standard za tie koruny. sialenost znacka: Rasasi -osobne mam La Yuqawam - zena ma s nou vyhodila z domu, po 3 streknutiach to "smrdi" na 5 metrov a 3 dni :D ale udajne ma ta znacka aj fresh variantu nieco na styl invictus, tj fresh, urcite by som skusil.

len radit vonavky je ozaj terno, co vonia jednemu nevonia druhemu, ja osobne ked si nieco vycihnem pozeram fragnaticu recenzie :good: v podstate mi nevadi mat hocijaku vonavku, paci sa mi to terno,ze nieco objednas a nevies ako konkretne bude vonat :P verzia otvor si svoje kinderko pre dospelych :)
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa castelL »

je tu už hodne tipov, vďaka, popozerám, aj recenzie, možno niekde skočím niečo osobne pozrieť :)
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 817
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa LeaR »

názor na toto? https://www.notino.sk/yves-saint-lauren ... #tabAnchor

je to také tuctové, že už ju má každý ako sauvage?
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

či to je taká gýčovina neviem ale skôr by som ju riešil do chladnejšieho počasia ako na leto :)
ja rozmýšľam momentálne nad kúpou Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli skôr na jeseň, no predtým som sa s Van Cleff.. značkou moc nestretol, máte niekto skúsenosti? výdrž aj intenzita bola fajn, vôňa nie tak tuctová, priateľka hovorila že jej strašne pripomína nejakú ženskú Chloe :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Ja mám už druhé leto toto: https://www.fragrantica.com/perfume/Gue ... 14180.html
Tento rok to ale bol problém zohnať, netuším prečo (možno to prestávajú vyrábať).

Každopádne lacná a pekná citrusovo-drevitá vôňa s nadpriemernou výdržou.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Inak mňa fascinujete s tým triedením na ročné obdobia, ak máš viacero vôní, nechceš tú, na ktorú máš práve chuť? Nie je absolútne jedno, ako naprd je práve teraz von?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Na leto mám radšej také citrusové, ľahšie vône. Je to ale individuálne :)
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

loleqboleq napísal: St 01. Júl, 2020, 15:43 Inak mňa fascinujete s tým triedením na ročné obdobia, ak máš viacero vôní, nechceš tú, na ktorú máš práve chuť? Nie je absolútne jedno, ako naprd je práve teraz von?
čo ti ja viem :rolleyes: na teple počasie mám radšej svieže vône, do chladného počasia mám radšej korenene, orientálnejšie vône, jasné že to je na každom čo si dá na seba, ja skôr hlavne podľa situácie napr. určite si na kúpalisko nehodím na seba nasomatto black afgano čo je relatívne ťažšia vôňa skôr na večer do baru a pod. a zas na nejaké firemné stretnutie, prípadne nejakú vážnejšiu večeru si nedám na seba nejakú sviežu, citrusovú vônu alebo napr. guerlain l'homme idéal cologne, tá sa mi napr. vôbec nehodí na zimu, na chladnejšie počasie mám najradšej yves saint laurent y edp tá bude spolu s van cleef & arpels moonlight patchouli (ktorú ešte len idem kupovať) moja vôňa na jeseň/zimu :D

ale 100 ľudí 100 chutí, každý nech si dá na seba čo mu voní :)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

Objednal som lacnú Antonio Banderas Blue Seduction,za 12€ totálna kópia Versace Eau Fraiche,Banderas je o niečo sladší...a povedal by som mužská verzia ženskej D&G Light Blue (všetky vône miešal ten istý parfumér) a neskutočne príjemne to vonia,na tú cenu bomba !!! 👌

Návrat na "Debata o všetkom"