Aky parfum pouzivate?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

teraz na dovolenka ma "toilet-boy" pomaly okúpal v Jean Paul Gaultier Le Male tak som voňal na cely klub jak Mahagarska ku*va, ale tak sa mi ta voňavka zapáčila že som si ju hneď kúpil a keď si človek strekne 3-4 streky na oblečenie je to parádička, momentálne sa stala mojou obľúbenou :)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa stiv »

Male je fajn. Minuly tyzden som rozmyslal ze si ju zase kupim alebo 212 sexy. Mali by byt podobne.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

hodnotenia ma dobre,to je bez debatky :) prave ako klubovy parfem...ja som volakedy mal JPG a take to bolo "gycove" ze som s tym na chate mravce kynozil, ale je pravda,ze to bola este z tych prvych edicii (hadam 10rokov spat), pojdem vyskusat male co to povie.
Používateľov profilový obrázok
zazracnedieta
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Ut 14. Mar, 2017, 22:43

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zazracnedieta »

ako kedy: Carolina Herrera 212 VIP, Hugo boss no.6 a armani acqua di gio pour homme
AMD Threadripper 1950x | ENERMAX LIQTECH TR4 360 | Corsair 400C black | NZXT Hue+ pc lightning | 32GB DDR4 @2666MHz Vegeance LPX red | AORUS GeForce GTX 1080Ti eXtreme edition 11GB GDDR5X + AORUS GeForce GTX 1080Ti eXtreme edition 11GB GDDR5X | Asrock X399 Taichi | SSD Crucial 256GB @systemwin10pro64bit, 2x SAMSUNG 1TB | Samsung S27E500 27" Curved | Logitech illuminated keyboard | Logitech G502 proteus Spectrum | Roccat KANGA XXL | AKASA Pax Mate Plus
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

je to taká klasika, kamarát čo robí s voňavkami v UK v nejakom veľkoobchode spomínal že rovnako ako boss bottled a pod. patrí aj táto k najpredávanejším, voňal som aj druhú (mala čiernu plechovku a tmavšiu fľašku neviem presne ktorá to bola) ale ta už bola moc strašná, polovičke som zobral Jean Paul Gaultier Scandal a spokojnosť :)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Odporúčanie na kúpu stále len Fann (a možno Alza)?
A potom nejaké kamenné predajne, kde sú dostupné nejaké testery, či tam sú len nejaké navoňané papieriky a podobné hlúposti? Tých vôní je milión a nemienim dávať pomerne nezanedbateľnú sumu, čo je vcelku možné, že mi bude dokonca prekážať. Na druhú stranu prvá bude asi Boss 6tka (doteraz som používal jej napodobeninu la rive grey point a mám ju rád ale po hodine už neexistuje), čo vidím, že na Alze je náhodou najpredávanejšia. :facepalm:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa stiv »

V alze idu tie mainstreamy na litre :D tomu by som sa vyhol. Marrionaud je v auparku napriklad.

Ja chcem skusit v blizkej buducnosti Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme a Hermès Terre d'. Len nechcem kupovat len tak z netu, na “blind” a este ked mam ine nespotrebovane. :(
.
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2748
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

priatelke som nedavno zobral Marc Jacobs Decadens OdP a sanka dole, ten kosatec, to nie je v ziadnej inak vonavke..vydrzi cely den
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD m.2 Samsung 2×1TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLK8-800D4 UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

stiv napísal: Št 08. Nov, 2018, 23:07V alze idu tie mainstreamy na litre :D tomu by som sa vyhol.
Ako to myslíš? Či si to myslel tak, že sú tam hlavne také už "tuctové" kúsky? Vidím, že to končí na stovke a na tej Sauvage.

Ale inak, naozaj nerozumiem tým cenám, veď napríklad spomínaná Boss 6 stojí na Alze tretinu (pre 100ml verziu), ako to je možné? Marionnaud a Fann je cenovo približne rovnaké.


Edit: Bol som v Marinnaude, poriadne som to tam oňuchal všetko (nie všetko, možno tak polovicu všetkého), bál som sa, že to bude poväčšinou niečo, čo nebude ladiť môjmu nošteku ale bol som prekvapený, z tých známych tam bolo plno, ktoré voňali výborne (ale nie také, ktoré by som chcel na sebe).

Musím povedať, že som spokojný, mám v podstate troch favoritov:
- Boss Bottled (No. 6) ale skôr vo verzii Man of the day ale nerozumiem, pozerám na nete a to bude asi dopredaj, nevidím to na žiadnom webe u nás...Today
- detto ale Intense verzia (predpokladám, že to znamená, že to je parfúmovaná voda)
- celkom sa mi zapáčil, Stiv, ten Yves Saint Laurent L'Homme L'Intense - ale len ten, tie ostatné mi prišli trošku odlišné
- a asi môj favorit, neviem prečo ale k nemu som sa vracal najviac, aby som si priňuchol znovu, Bottega Veneta Pour Homme (či EDT alebo EDP verzia).

Potom tie iné ako Sauvage (nie zlé, špecifická vôňa), Acqua di Gio Profumo (nie zlé ale nechcel by som na seba), Allure Homme Sport (osobne sa mi páčila asi najmenej). Potom neviem, ktorá to bola ale jedna bola...no proste akoby šiel nejaký cigáň, ktorý sa hrá na Al Pacina...neviem, či to nebola jedna z tých od Yves Saint Lauren.

A za ten čas, čo som tam bol som toľkokrát počul predavačky omieľať vernostnú kartu...tie ceny na štítkoch sú asi naozaj len pro forma.Myslím, že to bolo v súvislosti s "akciou" 20% na všetko z webu.
Som myslel, že to nebudem musieť riešiť ale pozrel som aj na Alzu a tam naozaj nie je ani jedno z toho, čo by som aj chcel kúpiť... :facepalm:
Čo Vivantis.sk? Aj Mall.sk len reselluje Vivantisu, ten obchod bol ak v linku od quickyho, že "kde pozerať voňafky".

Edit2: Tak som už aj bol kúpiť, pozrel som ceny na Fann aj Marionnaud - Fann vždy o pár eur lacnejší, no osobne som zistil, že vo Fann by som mal -10% ale v Marionnaud som mal teraz (ale to je nejaká časovo obmedzená zľava) -20€, takže ako Bottega Veneta Pour Homme, tak aj Boss Botled Man of Today za 74€/ks (ale ako úprimne, nerozumiem prečo majú tak nechutne predražené Bossky, aj na Alze stoja 55€ za 200ml...neviem, asi mi prdlo v hlave alebo som mal chuť asi naschvál zaplatiť veľa, aby keď ma sklame, tak nech to zabolí poriadne :D).

Overil som aj dátum výroby:
Veneta Homme - 30.8.2018, takže starý necelé tri mesiace - super.
Boss MoT - 21.7.2017 - rovno mi tam aj vypľuvlo, že shelf life je 36m - toto ma trošku sklamalo, rok a 4 mesiace stará voňavka v kamennej predajni, toto by som čakal skôr od nejakého lacného eshopu...neviem, mal by som to riešiť, či neriešiť? Zabalený bol v celofláne, verím, že možno celú dobu bol tam u nich, takže bez kontaktu so slnkom a v cca konzistentnej teplote.

Taktiež aj to, že odkiaľ to majú, sirowa.com, polski bracia puškarski - v budúcnosti by ma zaujímalo, v ktorom každom eshope sa objavia vône od toho istého dodávateľa a že či budú tiež také staré (ako MoT).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa stiv »

Ta allure sa mi tiez vobec nepacila. Dnes som skusal Terre d Hermes - nie je zla, ale nechcel by som ju na sebe a rovnako vonaju niektore veci za cca 10 eur. Dylan blue taktiez.

ysl intense vydrzi vraj ovela menej oproti normalnej. Inac som medzicasom kupil Ultra Male. Prijemnejsia sladka verzia povodnej le male z 95 (presne ta s ciernou krabickou zedolsi) :D. Tu Bottega skusim najblizsie.

A k tym datumom - ja som to nikdy neriesil. Zase ked je shelf life 36 mesiacov tak pohoda.
.
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

Ultra Male je totálna pecka,HB Bottled Intense,síce príjemná,ale už taká obyčajná (nemá Wááu efekt),,Acqua di Gio bude asi večná klasika na leto,ktorou sa nič nepokazí,,Sauvage mi pripomínal starú vodu po holení :D...odporúčam otestovať vône Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme,D&G The One for Men,CH Men...ešte k tým dátumom,tých 36 mesiacov sa "počíta" až po otvorení
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Inak po čase...no mne Boss 6tka fakt len o trošku silnejšia ako ten fejk La Rive Grey Point a výdrž? Tú voňavku po hodine-dvoch cítim, len keď si prejdem rukou za uchom a ovoniam ruku, inak v podstate vôbec. Nehovoriac o tom, že po dvoch strieknutiach cítiť prvotne taký alkoholový zápach (podobne aj u toho fejku). Je to skôr intímčo vôňa (výhovorka pre slabú vôňu? asi), no takto mi to vyhovuje, že vôňa je len v mojom "osobnom" priestore a "nešikanujem" ostatných ľudí a nemusia ma dýchať.

Inak vidím, že Marionnaud má celkom dobré akcie. Niektoré vône ešte lacnejšie ako na Notine (ktorý paradoxne nič nerobí, len tlačí reklamy v TV, že aké majú zľavy ale inak...nič pravda, ak akcia, tak úbohá).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2748
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

ja som dostal teraz 100ml Chanel Bleu de Chanel OdP, takze som vybaveny na par rokov
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD m.2 Samsung 2×1TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLK8-800D4 UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Dostal si? A aj ti sadla vôňa? Dosť odvážny obdarujúci, ja by som mal neskutočný strach niekomu kúpiť vôňu a trafiť sa do preferencie toho druhého.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

ja kupujem pravidelne a este sa mi nestalo,ze by sa to niekomu nepacilo :) tak ale odhad mame kazdy iny...

s jednou 100ml si vybaveny na par rokov ? :D zavidim

Návrat na "Debata o všetkom"