Aky parfum pouzivate?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

od Muglera mal niekto vône ? :)
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2749
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

jasne, pouzivam ho uz roky, takze moja vedela do coho ide

mal som 50ml 4 roky a este tam stale mam :D co som baba? :D
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD m.2 Samsung 2×1TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLK8-800D4 UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Keby si bol baba ako vravíš, tak tej voňafky už dávno niet. :D
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

tak neviem v akom prostredi pracujes ale je to sucast tvojej "prezentacie" :)

inak viktor rolf spicebomb je fakt velka bomba, dnes som si ho po dlhom case dal, bol som u fizlov taka miestnost 8x8m, asi 5 ludi, dosla po pol hodine dalsia policajtka, ze jak vam to tu krasne vonia a vsetci na mna :D ako bolo v jednej recke na tu vonavku (tusim jeremy parfums) je to original taka vona, ze dat si sveter sadnut si pred krb s vianocnym puncom - presne tak na mna posobi :D

ale aj tak som naaaaajviac "komplimentov" dostal na sauvage, nekompromisne.
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

ináč od Muglera som myslel konkrétne Pure Havane,mal ju niekto ?
quicky ak ti dôjde,vymeň ju za extreme verziu :D...Na sauvage iba pozitívne ? :D
Mňa sa nedávno "nevedela dočuchať" večer v meste jedna baba,keď som mal Ultra Male na sebe :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

muglera som muzskeho nikdy nemal veru..

nieeee extreme nebude, uz toto mam problem "dospliechat", kedze je to taka specificka vona, ktorej sa clovek rychlo nasyti, neviem si ju ani predstavit nosit denne, vacsinou si ju dam ako zmenu po inych:)

na sauvage iba iba pozitivne reakcie, neratam itckarov tu z fora co sa spliechaju velkonocnymi vonavkami (joke samozrejme) :)

volakedy som mal od JPG LE MALE, ale strasne mi to nesadlo, extremne sladke to bolo,az tak nechutne... neviem ako sa casom menili,lebo to bolo tak 15 rokov spat (snad moja prva vonavka co som dostal) :D skoncila tak,ze som s nou po par rokoch na chate mravce striekal (prekvapivo pokapali) :D

p.s. mam rad take ciste vone, resp. drevo/koza/korenie... ale vyslovene sladke mi az tak nesmakuju :)
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

no neviem,mne sauvage tiež prišiel ako stará voda po holení :D...Tak to potom ani Muglera nič neskušaj,on má iba sladké- "Gourmand" vône...Ultra Male je taká "mladšia" od Le Male,namiesto Levandule je tam hruška,mne sa strašne páči a drží 12h+...Ináč som zvedavý aké budú ohlasy na Jeremyho 1.vôňu :)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa stiv »

Skoda ze som nemal niekedy taku staru vodu po holeni. Mne sa sauvage tiez paci a vydrzi relativne dlho.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

relativne dlho ? druhy den ho doost vyrazne citim na obleceni.

ozaj neviem toto ma velmi daleko od vody po holeni, ale mozno mali nasi otcovia luxusne vody, dodnes spominam na fahrenheita (a ozaj ju mam mega rad aj dnes)

napr zene som kupil versace dylan blue femme, mne to napr vonia ako ostrekovac na toaletu a ona si to nevie vynachvalit, na druhej strane uz ked to ma na sebe vonia to "inak" a dobre...

prave som bol vo fane zobrat JPG Scandal ,mnam akoze luxusna damska chutovka dpc... asi dam tomu ultra male sancu a obdarujem sa (opat a znova) :D
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

quicky napísal: St 12. Dec, 2018, 10:37 tak neviem v akom prostredi pracujes ale je to sucast tvojej "prezentacie" :)

inak viktor rolf spicebomb je fakt velka bomba, dnes som si ho po dlhom case dal, bol som u fizlov taka miestnost 8x8m, asi 5 ludi, dosla po pol hodine dalsia policajtka, ze jak vam to tu krasne vonia a vsetci na mna :D ako bolo v jednej recke na tu vonavku (tusim jeremy parfums) je to original taka vona, ze dat si sveter sadnut si pred krb s vianocnym puncom - presne tak na mna posobi :D

ale aj tak som naaaaajviac "komplimentov" dostal na sauvage, nekompromisne.
Záleží na tom, ako to berieš, ja napríklad nechcem každému v rádiuse 5m nainjektovať voňavku, to už je potom o tej hranici. Vôňa je samozrejme súčasť tvojej prezentácie ale je to potom asi o tom, či chceš, aby vôňa dočŕtla dojem z teba alebo chceš, aby vôňa načŕtla to, čo sa takto snažíš dať o sebe vedieť. Plus to môže mať aj niečo s lokalitou, tu na východe tak fungujú často rómovia, rádoby podnikatelia a iní malo-guľkoví ľudia.

Ale asi to je aj o "táboroch", jeden kolega má tiež takú špecifickú (skôr korenistú, korenisto-sviežu), ale nešikanuje priestor, môžem byť 2m od neho a neudiera to do nosa, keď som už bližšie, že s ním rozprávam, tak už cítim - ja to tiež mám rád tak.
Potom je tu ale druhý, tiež super chalan, ten používa Valenino Uomo a on má okolo seba cca 5m rádius, 30s v miestnosti, odíde a ešte pár minút ho cítiť. Ešteže to je taká sladká vôňa, to sa dá vydržať ale nejakú old-school korenistú/drevitú by som už asi nerozchodil.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

quicky napísal: St 12. Dec, 2018, 12:11 relativne dlho ? druhy den ho doost vyrazne citim na obleceni.

ozaj neviem toto ma velmi daleko od vody po holeni, ale mozno mali nasi otcovia luxusne vody, dodnes spominam na fahrenheita (a ozaj ju mam mega rad aj dnes)

napr zene som kupil versace dylan blue femme, mne to napr vonia ako ostrekovac na toaletu a ona si to nevie vynachvalit, na druhej strane uz ked to ma na sebe vonia to "inak" a dobre...

prave som bol vo fane zobrat JPG Scandal ,mnam akoze luxusna damska chutovka dpc... asi dam tomu ultra male sancu a obdarujem sa (opat a znova) :D
Chcem proste povedať,ze Sauvage nie je typ vône,ktorá zapáči 90tim zo 100 ľudí,je to dosť rozporuplná vôňa,buď ti vonia brutálne alebo doslova smrdí :D (viď komentáre na fragrantica),treba ju určite otestovať,nie je to univerzálna klasika ako HB Bottled, Acqua dio Gio alebo D&G The One,nemôžem si pomôcť,ale mne voniala lacno,až veľmi synteticky...
quicky: choď niekde otestovať niekde ten Ultra male,som zvedavý čo povieš :D
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

loleqboleq napísal: St 12. Dec, 2018, 13:32
quicky napísal: St 12. Dec, 2018, 10:37 tak neviem v akom prostredi pracujes ale je to sucast tvojej "prezentacie" :)

inak viktor rolf spicebomb je fakt velka bomba, dnes som si ho po dlhom case dal, bol som u fizlov taka miestnost 8x8m, asi 5 ludi, dosla po pol hodine dalsia policajtka, ze jak vam to tu krasne vonia a vsetci na mna :D ako bolo v jednej recke na tu vonavku (tusim jeremy parfums) je to original taka vona, ze dat si sveter sadnut si pred krb s vianocnym puncom - presne tak na mna posobi :D

ale aj tak som naaaaajviac "komplimentov" dostal na sauvage, nekompromisne.
Záleží na tom, ako to berieš, ja napríklad nechcem každému v rádiuse 5m nainjektovať voňavku, to už je potom o tej hranici. Vôňa je samozrejme súčasť tvojej prezentácie ale je to potom asi o tom, či chceš, aby vôňa dočŕtla dojem z teba alebo chceš, aby vôňa načŕtla to, čo sa takto snažíš dať o sebe vedieť. Plus to môže mať aj niečo s lokalitou, tu na východe tak fungujú často rómovia, rádoby podnikatelia a iní malo-guľkoví ľudia.

Ale asi to je aj o "táboroch", jeden kolega má tiež takú špecifickú (skôr korenistú, korenisto-sviežu), ale nešikanuje priestor, môžem byť 2m od neho a neudiera to do nosa, keď som už bližšie, že s ním rozprávam, tak už cítim - ja to tiež mám rád tak.
Potom je tu ale druhý, tiež super chalan, ten používa Valenino Uomo a on má okolo seba cca 5m rádius, 30s v miestnosti, odíde a ešte pár minút ho cítiť. Ešteže to je taká sladká vôňa, to sa dá vydržať ale nejakú old-school korenistú/drevitú by som už asi nerozchodil.
Menej je niekedy viac,ja osobne používam MAX 3 vstreky
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

Maloktora ma projekciu 5m po viac ako hodine od pouzitia,ked sa niekto oblieva vonavkou to extrem a nie standard pouzitie.samozrejme chapem co chces povedat, vo vseobecnosti vzdy radsej vonat ako smrdet :D

No sauvage je velka topka medzi zenami,zle hodnotenia su najma z muzskej strany...

Male ultra nebudem skusat a rovno ju kupim :D
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

S ultra male budu ešte lepšie komplimenty ako so Sauvage ! :D
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Tie Ultra male a mega male, to sú tie dosť sladké (ale menej ako 1 milión), dobre pamätám?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Debata o všetkom"