Zbrane a strelivo

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

Nájde sa tu nejaký nadšenec práve pre tento koníček? Ak áno aj akú strelnú zbraň vlastníte? :good:
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

ja vlastním K100 Dynamic (9mm Luger) a na zábavku na strelnici na zábavku terčovicu Vostok SM2 (.22LR) :) ale pravdu povedať nestrieľal som už asi rok (akurát pár zajacov čo ušli šéfovi v záhrade), nejako sa nemôžem donútiť vybehnúť na strelnicu, vždy mi do toho niečo príde :(
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

Ja som teraz tiez po dlhom case zacal znova aktivne chodit :)

Bratovi som kupil teraz walthera ppq m2, ja osobne som bol uz rozhodnuty objednat sig sauera p320,ale kvoli us kontraktu su dlhodobo nedostuplne :/

Takze momentalne hladam vhodnu 5palcovu nahradu...dnes som dal nejakych 200 nabojov z beretty f92a1, musim povedat,ze sa mi dost pacila...oproti ppq m2 pocitovo dost tuhsia spust...s ppq som nastrielal o trosku presnejsie,holt ta jemna spust jak pre zeny...

Ak sa nepodari sig tak je v uz vybere sw 1911 tac ops/stx, beretta m9a3...holt len strielat s .45acp je dost drahy spas.... ked sa nahnevam tak si rovno kupil vysneny SW 500 model s long hlavnou;)
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

môj plán je Glock 19 (na nosenie mi zatiaľ najlepšie sadol) síce momentálne zbraň nenosím ale do budúcna to vyzerá tak že začnem.. s G19 som zatiaľ zastrieľal najlepšie a úplne ideálne mi sedí ta pištoľ :) prípadne som pozeral aj nejaký malý SW keď je človek úplne naľahko, niečo maličké s dobrým zastavovacím účinkom..

z SW500 magnum som mal tú česť strieľať a je to teda kúú..va delo, Desert Eagle (ktorý je síce imidžovka vadila mi váha, kamarát mal problém natiahnuť vôbec hlaveň :D )

a strieľať "len tak" na strelnici s .45acp to radšej kúpiť ešte verziu v 9 luger a trénovať s ňou (samozrejme pokiaľ je taká možnosť) ja nemám problém na posedenie vypukať 500+ nábojov a to je tiež už dosť drahý koníček aj pri 9mm a to ešte keď si idem zapukať s kamarátom na holuby tam to tiež vie celkom vysať peňaženku za dve hodinky zábavky :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

ved prave,ze to neni zrovna lacne hoby :D

samozrejme,ze ako tercovka je aj 9mm dost draheee... ale bohuzial niektore su vylucne v .45acp :/ co potom zamrziiii ale skor ci neskor mi jedna doma skonci... ale prvu som si chcel kupit toho siga P320 prave na beznu strelbu a pod + potom nieco serioznejsie :D

nasiel som na inzerate Taurusa .44magnuma... za smiesne peniaze, rozmyslam,ze si ho vezmem, co ked na chate pride medved, s 9mm ho akurat naserem :D
rešeto
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2017, 08:42

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa rešeto »

mne na poličke leží bersa thunder 45, nejako nie je cas na to ist ju prevetrat, ale dostal som znova chut na to :D
quicky daj link na toho taurusa to by sa mi pacilo mat to doma :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

s panom som predbezne dohodnuty, bud si ju ja vezmem alebo brat: https://sport.bazos.sk/inzerat/77164799 ... abojov.php

tato je rezervovana do stredy, predbezne sme za 2K dohodnuti...
https://sport.bazos.sk/inzerat/77033472 ... Center.php

treba si najst konicek :D
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

Tak ten sw500 :good: :good: :good: mat "zbytocne" € tak idem v pondelok pren :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

uz je rezervovana (ak ju nevezme mam ju prislubenu za 2) :( a zatial som si povedal limit 2k/1 zbran... chcem ich viac :D
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

By ma polovicka obesila keby za "pištol" dam 2k :D oni tomu nerozumeju :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

vdaka bohu to moja zena neriesi:))) vie,ze robim dost aby som si mohol spravil radost :D

v kazdom pripade hladaam aku 9mm kupit :/ co sa mi lubi neni skladom :/ ale zaujala ma beretta APX vizual je love or hate it....mna uplne berie ten vizual...

ale padla mi do oka aj SW 1911 scorpion fullsize...1rocna jak nova za 1000eur (1500 na pulte po zlave)...akurat 45acp cize to bude drahy spas na pukanie :D a kupim 9mm aj tak
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

tak uz som kupil Sig Sauera 1911 Scorpion... celkovo mam 4 zasobniky, 2x puzdro( jedno pod pazuchu) a nejakych 140 nabojov, pekneeeee tucne plnokrvniky :D :D vo stvrtok pojdem zapukat na strelnicu, potom ju necham kamosovi na strelnici "zoservisovat" - rozumej do sroba rozobrat vycistit premazat :)

NADHERNY KUS ZBRANE! ta farba je omg... :)
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

:good: nech slúži, 45acp je super jediné čo ma stále odrádza a nemôžem si pomôcť je kapacita zásobníkov
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

su aj predlzene :) otazka je na co to potrebujes...ucinnost acp pri obrannej strelbe je cca 1acp = 2x 9mm luger... cize pri realnom pouziti to je to iste/lepsie...

samozrejme toto neni "tercova" zbran... cize tam tie velke zasobniky nemaju vyuzitie ( a hlavne by sa clovek nedoplatil :D :D :D :D )
ANONYM_a7

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Vzdy ma fascinovali zbrane, no nikdy som z nijakej poriadnej šajby nestrielal. Vzduchovky sa asi nerataju co :D Zaujimavy konicek, mozno sa raz aj ja k tomu dostanem. Otazne skor je ci by bola zbran v mojich rukach dobry napad :D

Návrat na "Debata o všetkom"