Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa quicky »

my ideme po svadbe teraz do kalabrie (tropea) pre zmenu :) este som tam nebol tak sa velmi tesim, taliansko mozem a toto je myslim velmi pekna cast :)
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa Leon »

quicky a rozlúčku kedy robíme? :D kamarátov z pretaktovania nevoláš? :D
.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa stefan222 »

alebo nekamaratom kolace aspon. svadobny dar more fiatik bol. som bop dole v sorente pod neqpolom a za mna italy tak skoro nebude. my zase myslime turecko asi v sept alebo egyptik ale tonsa bojime s malou ze aj dlhy let a tie ich faraoniky, mala ma skoro20mes.
hry- ps5
doma-HP probook
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa quicky »

Nebude rozlucka :D tak ja sa ciganom v turecku a egypte budem zatial vyhybat nemam moc doveru:)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa stefan222 »

sak to ma tiez hneva ist k indianom ale pre malu pozerame teple more a to tu v EU neni nikde, jedine an tunisko som pcoul same zle reci ze mega vela pedofilov tam je.
hry- ps5
doma-HP probook
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa quicky »

tunisko urcite nie , turecko detto... ked tak este egypt... ale hovorim,ze proste momentalne sa na tuto destinaciu "necitim"...
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa molnart »

stefan.koval napísal:jedine an tunisko som pcoul same zle reci ze mega vela pedofilov tam je.
:hmmm: aj keby to bola pravda planujes dvojrocnu dceru pustat samu na diskoteky vecer?
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
fejky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Št 18. Máj, 2017, 15:19

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa fejky »

Skor si myslim ze sa mu nepaci ked bude s dcerou na plazi lezat a bude na nu zizat 10 spotenych dochodcov a nebodaj si ju nenapadne fotit ;)
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa molnart »

tak to zasa nejsu tunisania ale turisti a ti ze by explicitne vyberali tunisko ako lokalitu? nevidim dovod preco by malo byt zrovna v tunisku a nie v chorvatsku alebo hocikde inde. to mi pripada ako rovnaka logika ze npojdem lietadlom lebo padne, nepojdem na sardiniu lebo utecenci, do turecka lebo erdogan a do chorvatska lebo vladna kriza.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa stefan222 »

ved to appa, kazdy pojde kde nakoniec sam zuna za vhodne. ja hladam teple more a budget. nerad si poziciavam
hry- ps5
doma-HP probook
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

poziciavat si na dovolenku je dobra konina
Používateľov profilový obrázok
LtK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 649
Dátum registrácie: Ut 09. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa LtK »

Broslowski napísal:Tiež začínam uvažovať čo toto leto a či vôbec. Nikdy som nebol v HR. Skôr ma lákajú destinácie na severe (swe, norsko, fínsko, dánsko) poprípade belgicko som bol tento rok a super! (teda vsetko okrem hlavneho mesta super to je odpad bordel hnus, strasne som bol šokovaný...).

Celkom ale nerozumiem prečo sa bojíme lietadla? Teroristi? Rly? :D par dni po udalostiach vo FR sme leteli dokonca do belgicka ktoré malo špeciálny stav a všade boli chlapci s nabitými automatickými puškami :D Samozrejme sa nič nestalo, letenky boli krásne lacné a celý týždňový trip nás stál asi 300e na osobu. Veď umreť môžeš aj v tescu pri čakaní na pokladňu :D

K ubytku: Ak chcete skúmať určite odporúčam B and B. Spolieham sa dlhodobo na booking.com a ešte som nikdy nemal problém.

Čo amsterdam? Boli ste? Kamarát tam šiel s priateľkou a strašne si vychvalovali. Hlavne ten sex turizmus :hysterical: že to tam bol masaker ale viac neprezradím lebo by to bolo fakt asi v rozpore s pravidlami fóra :D

Q: ak nemáš nič proti premenujem to na dovolenka? Dáka všeobecná diskusia?
Asi si nebol v belgicku minuly rok pred velkou nocou, ked to tam buchalo o 107. Ja som bol. Zavreli letiska, zeleznice, metro. Autobusy kazdy piaty, taxi tak na 20%. Restiky zavrete...
Ja som zazil vybuch metra v priamom prenose, ale to som bol hore na ceste, len som videl ako to dymi zo vstupov.
A potom ani do nakupneho centra si nemohol vojst aby ta nekontroloval policat s pipacom, druhy so psom a minimalne dvaja vojaci so samopalmi. A ked inde uz kupit coi zjest.
Navyse pred velkou nocou, takze vlada rozhodla vsetko zavriet, kym sa to neporiesi. Keby som nemal brata, ktory ma odtail zobral autom, tak neviem...
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa mp3turbo »

akoze ano, len totok mas supervynimocnu situaciu. Taketo sa nestava kazdy den, ani kazdy druhy a ani kazdemu tretiemu.
Ja som mal styroch kolegov minule leto v Mnichove ked tam bola ta prestrelka v Olympii, a ? Semtam cirkus, dosli domov, nemali tam nikoho.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Amesterdam je fajn na vikend ale dlhsie by som nesiel, sa clovek prehuli prezerie kolacikov, das si plavbu kanalom a koniec. ozaj vikendik viac nic.

Ono vsade sa da ist. vsade. pokial vyslovene niesme dve feministky co idu do islamskeho statu ukazat ako sa tam dobre zije a nechaju si nalozit od zopar lokalnych spredu zozadu lebo feminizmus tak sa nemame coho bat :) minuly rok ci kedy boli celkom slavne tie dve slecny :D vratili sa uz?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka v chorvatsku - ubytovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

co ja viem amsterdam bol pekny, a ked nehulis tak tam mas aj dost atrakcii :D

Návrat na "Debata o všetkom"