Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Blackhawk »

ako sa ti podarilo dostat zo 60 na 120? ci 60 si mal na zakladke?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

60 som mal na strednej. Vymakal som to na 90 kg s cim som odchadzal zo strednej - korba jak kral (na intraku nuda jak kkt tak sme len cvicili a fajcili :D ). Potom vyska - vyzratie na 120 pomaly (vsetka energia do skoly a chlastania), nasledne uvedomenie si ze som tlsty kkt a schudnutie/nabratie svalov na hranicu 95kg. Momentalne pendlujem medzi 90-100 kg nakolko sa neda korculovat chodim len do fitka a tam veru tolko energie nenecham ako ked si dam desiatky km na hrádzi poprípade daky urban skating po blave.

Ciel je 90 kg dlhodobo. Vyzerá to tak, ze tento rok sa to fakt podarí :) Uvidime co na to zdravie ale pre mna bol asi najvacsi blok fajcenie, proste som to nedaval cez pluca a nevedel som skrz ne tak tvrdo trenovat, ako som bol zvyknutý. Ale to je uz za nami :) Tak drzte palce hehe.

Ono to ani tak moc neni o tej konkretnej vahe, skor mam na sebe vyskusane ze v rozmedzi 85-95 kg sa citim najlepsie vo vlastnej kozi, mam silu aku potrebujem a stale som dostatocne obratny na to, aby som sa vedel dalej posuvat v korculovani ;)

Jedno vam poviem, nikdy som neschudol tak rychlo ako ked som siel zo 120 na 110. Toto som spalil doslova za 2 tyzdne...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

prve kila idu rychlo vzdy
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4779
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa hulo92 »

a dolezite je aj v akych hodnotach sa pohybujes
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Fullesh »

Chlopy, opet som sa po X rokoch dal na cvicenie, no teraz som v uplne inej situacii ako na skole kde som si vedel cas pekne zariadit. Vela prace a malo casu, stym sa mi pokaslalo stravovanie. Potrebujem 2 veci. 1. rychlu energiu po praci na cvicenie, 2. doplnok stravy na vyrovnanie vykyvov v pravidelnosti v stravovani. Rozmyslal som klasika glukoza, protein srvatkovy a protein casein. Srvatku s glukozou som braval pri cviceni davno, len co na tu nahradu stravy. Gainer nechcem. Az taky kulturista niesom a bojim sa ze sa mi to s gainerom vymkne z pod kontroly.
Niekto v podobnej situacii so spravnym riesenim.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa spencer »

z roboty chodim tak o 16:00 a keĎ chcem ísť makať tak moc nestiham jesť a traviť tak niekedy v robote kolo tretej zjem nejakú somarinu ovocie alebo kroasant a prídem domov namiešam si BCAA + glukoza + pumpa Vaporx5 . Do pár minút cítim svrbenie tela a o 30-40 minút už makám . Ak nechcem pumpu dám občas kofeinovu tabletu . mne stači aj polovička , keďže nepijem nejako kavy . Ale pumpa je lepšia podľa mňa . Po cvičeni na šatni zhutnem banan a v šejkri čaká druha polka BCAA davky + protein + troška glukozy + klbovka . Dojdem domov a zvalim tanier toho čo je navarené , idealne maso . Kreatin som po zraneniach vysadil , udajne ho kôli klbom neodporučajú ani ortopedi . Ja mu pripisujem mierny nárast sily a tým som sa moc hnal do vyššich váh a bol som premotivovaný , pritom veľké ciele nemám , len byť vo forme a bavi ma to no . od nového roka mám priority viac kardia + vyhybať sa zraneniam( cvičim s podstatne menšími váhami ,ale viac opakovani ) + vyrysovať čosi na sebe a držať sa na 80-82 kg dlhodobo . Váha vyskočila až na rekordných 85 Kg a celkovo s ami to už nepači , čo s atýka aj klbov , aj neohrabanosti a mám taký pocit , že mi je zaťažko sa niekedy len pohnuť :D .... to len k tej tvojej predtreningovej strave :D stručne
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja som zistil ze nerastiem takmer vobec..rovnako to mal otec ked cvicil za mlady
2 roky som v kuse chodil do fitka a pribral som ledva 5kg..sila tiez stagnovala
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa spencer »

mozno treba prejst na ine typy treningov a hodne regenerovat a davat aj pauzy kludne cely tyzden si dat prestavku v mesiaci mne to pomahalo
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5595
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Chris napísal: Pi 24. Nov, 2017, 23:52 Jednoduska: existuje uz aj z toho ludska verzia s certifikaciou, trochu to upravili, zjemnili a samozrejme je to drahsie ale vraj o dost chutnejsie :D
Kaslat certifikaciu, ako davnejsie odporucal SPQX niekomu, rovno na jazyk zaliat to vodou je to v pohode :D

Aj ked dnes som vynechal zabudol som hmmm a to idem vecer na stenu. mozno si dam neskor. je to ozaj menej chutne ale ked to porovnam s hubovymi vyvarmi na uvolnenie hlienov tak to je mnamka :D

Inak broslo, strasne davno som ti ani neodpisal, si sa pytal na moje problemy v vztahu ku fajceniu. a ano, fajcenie bol velky problem, teraz len obcasne ale pluca to citia veru :rolleyes: stale som v ofaze ze 5 minut treningu grcam ale vycisti ma to a potom sa citim dobre cely den.

Popripade cely den lenosenia ako vcera tak to pride vecer. ale to je uz na inu debatu :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

po narodeni maleho navrat (uz ani nepocitam kolky...)... ale chodime s kamosom pravidelne na 7mu rano,celkom som si zvykol, obcas je to masaker ked v noci kvoli malemu spim 4hodiny, ale zvladame... na moje prekvapenie rano davam celkom "vahy"...
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa zedolsi »

ahojte, chcem sa spýtať ohľadne vitamínov ktoré užívate, pravidelne užívam C, Magnezium (M3), D-čko (D3), Omega 3 (O3) a klbovku Triple Blend, Amino, plus on marca po október +- aj B (kvôli kliešťom, slnku a pod.). Čo pravidelne užívate vy? Zaujímajú ma hlavne aj skúsenosti s konkrétnymi značkami.. v poslednej dobe som O3, D3, M3 objednával z Puori.. ďakujem.
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

objednavam z www.namaximum.sk
omega 3 200kps.
tyrosin 400g
kolagen 1Kg
vitC 1Kg

kvalitativne aj cenovo top
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa zedolsi »

popozerám diki ;)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Chris »

Per napísal: St 14. Nov, 2018, 12:10 objednavam z www.namaximum.sk
omega 3 200kps.
tyrosin 400g
kolagen 1Kg
vitC 1Kg

kvalitativne aj cenovo top
naco tyrosin ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

lepsia koncentracia a vykon
"Tyrozín je neesenciálna aminokyselina vhodná na zlepšenie koncentrácie pri fyzickom a psychickom výkone. Pre športovcov je dôležitá tým, že zlepšuje efektivitu cvičenia, urýchlenie regeneráciu a zvyšuje fyzickú výkonnosť. Tyrozín má tiež unikátnu schopnosť predchádzať pretrénovaniu, prispieva k zrýchleniu spaľovania tukov a redukcii váhy. Je prekurzorom pre tvorbu adrenalínu."

Návrat na "Debata o všetkom"