Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

Pohladajte si facebookove profily trenerov v posilkach, tam sa radi pochvalia ak maju vystudovanu nejaku skolu.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

materik napísal: Po 04. Feb, 2019, 14:11 Viete odporucit dobreho trenera v BA? Podmienkou je, aby to nebol len sypac, ale studovany clovek.
Potrebujem niekoho, kto zvladne rehabilitaciu po uraze (a deformacii) chrbtice.
cau napis sem http://www.victoryfitness.sk maju aj spickovych rehab. trenerov, super pristup super ludia. Podla toho co potrebujes odporucia trenera a s nim si prejdes co potrebujes a doladite plan. Ja som tam prisiel s tym ze som tlsty a potrebujem sa dostat do formy ale zaroven mam malo casu a este som aj bol vtedy fajciar. Uplne na mieru takmer kazdy trenning a sice som niekedy siel skapat, su to fakt studovany ludia co vedia motivovat profesionalne nie len hucanim atd..
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa materik »

Dik, kuknem aj ich, uz som kecal s ludmi z tejto siete. Zajtra mam pokec s ich fyzioterapeutom, ak by sa mi nepacilo, skusim Victory. Fajn lokalita to je, mam to kusok peso :good:
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Chris »

kolko beru na za hod/trening ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa materik »

prvy trening zdarma, bez zavazkov, potom 25 Eur na osobu (33 za dvoch, ked som dobre pocul v telefone). V piatok tam idem aj so zenou.
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

kokos jake ceny... a bez papira :D chore...

akurat som bilancoval, januar 2018 - 146kg, januar 2019 - 135.5kg ( to som uz aktivne cvicil, cize svalov bolo hodne viac).

teraz druhy tyzden som na krabickach, zena mi pripravuje jedlo (vazi atd..) 5-6x denne + nejaky protein, cize aktualne 130.5kg.

ciel pre tento rok 115kg
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

:good: cize navari jedlo, hodi misku na vahu a tu mas 300 g kuracie prsia, 100 g ryza?
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6646
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa molnart »

tiez sa mi zda byt vela. ale zasa je tam trener ktory sa venuje iba tebe, mne viac vyhovuju skupinove aktivity kde navzajom sa tahame. ja som od novembra prestal jest maso, isiel som z 95 na aktualnych +/- 83, chcel by sa dostat pod 80. a zistil som ze pod tym tukom sa mi schovavali aj nejake svaly, lebo sice dva roky cvicim ale na vahe nebolo vidno nic.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

Hej papek vsetko mi vari a vazi:) 5-6 denne..a hlavne sa snazim vypit aspon 6l vody denne

Keby v tom nebolo tolko jej snahy tak sa uz na to asi vykaslem :D

nakolko to neni dieta v pravom zmysle slova tak nemam ani ziadne vypadky energie/ zmeny nalad, ale proste nieco "dobre" by som zjedol hned boha :) aj ked si dam fajnovy clean food poriadnu porciu, nemam taky vnutorny pocit,ze aaaa jak som sa najedol (if u know what i mean).

v kazdom pripade toto je prvotna faza, potom bude hlavne potrebne vediet si nastavit ten spravny/ vyvazeny styl, aby to bolo dlhodobo udrzatelne :)

odhodlanie neni moja silna stranka takze som zvedavy kolko vydrzim...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa spencer »

Po rokoch som sa zacal trocha zase venovat cviceniu noh vo fitku , nielen kardio sportmi . neviem ale ci to budem stihat regenerovat , redp. Ci sa v treningovi den neprecvicim . testoval som v stredu prvy den co to povie , vymyslel som si totizto fullbody trening natlaceny vo dvoch dnoch v tyzdni kedy budem vo fitku . zatial som bol na druhy den slusne vymlety z toho uvidime co dalsi den , vyhoda je ze mam dost dni na regeneraciu ako taku , ale zas nemozem ist tie cviky do nejakych extremov , lebo tych cvickov je dost v tom dni na mna :D . pre predstavu pripojim aj prilohu ak to pojde nahrat ale az doma . kludne sa k tomu vyjadrite , bola by to mozno fajn zmena po rokoch bez zapajania noh fo treningov
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

ja som teraz po mesiaci z 135.5 na 127.5 ale s tym,ze svaly isli hore... je to haluz,ze po treningu noh natiahnem najblizsi den dva kludne 2kg vody

115 incomming :D (nadej umiera posledna)
ANONYM_a7

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ak si dobre pamatam vo victory som platil v prepocte 50e za 3 treningy hodinove. Ale to bolo mimo kasu priamo trenerovi do vacku :) do leta chcem byt na 90 kg. Momentalne som vypaseny na 102 ale zasa nabral som dost svalov cez zimu, makalo sa hlavne na nohach a kardio :) Lenze sa aj zralo :hysterical:
stanley159
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Ut 09. Jún, 2015, 13:44

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa stanley159 »

kedze sa pomaly otvaraju detske ihriska :D zacal som robit zhyby na workoutovom.. otazka: ma zmysel nechavat oddychovat chrbat 2dni ked nemam vydrz a ma po 4+4+2 vypne? mozem zhybovat denne kym nezosilnie? a potom ked viem rozbit tu partiu ma tych 48h uz zmysel ze?
Audio: Fiio E10K/ HiFiman HE 400 SE/ Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Leon »

Zbyby môžeš robiť úplne bezpečne aj každý deň.
.
tron44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Po 12. Dec, 2016, 00:43

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa tron44 »

Ak ty ako začiatočník začneš zhybovat každý deň tak po takom 3-4 dni na teba príde táka svalovka že nebudeš vedieť ani visieť :D (bavíme sa +- okolo 50zhybov/deň ak si ešte nikdy necvičil). Po čase sa to zlepší samozrejme. Adam Raw zastáva nazor že by si mal cvičiť tak že čo zvladneš dnes mal by si vediet zopakovat aj na další deň, samozrejme v jeho prípade sa ide o extrémy zhyby so 100kg závažím, hlboké drepy s velkými váhami atd.
Ja by som ti navrhoval napr. skúsiť 30 zhybov obdeň aspoň na 7-10 dní a potom uvidíš či môžeš pridávať. A dúfam že techniku mas top,lebo ked len poskakuješ na tej hrazde tak progres bude velmi pomalý a dáš zabrat skor šlachám ako svalom.

Návrat na "Debata o všetkom"