Azet po novom žiada číslo mobilu?!

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
zeleny_vlk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2012, 07:44

Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa zeleny_vlk »

Ahojte! V minulosti som zvykol chodievať na Azet. Potom som na to už nemal čas a naposledy som tam bol asi pred 6 rokmi. Teraz som rozmýšlal, že by som si znova otvoril účet a trochu pokecal a na moje prekvapenie po mne pýtajú číslo mobilného telefónu. Má vôbec Azet na niečo také právo? Rozhodne tam nemienim uvádzať mobil na to, aby ma Azet otravoval svojími ********** reklamami a pod. Zaujímajú ma názory vás ostatných.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa LordKJ »

eh?, nema to tam ako bezpecnostnu feature?
zeleny_vlk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2012, 07:44

Re: Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa zeleny_vlk »

Pokiaľ by to bolo čisto kvôli bezpečnosti tak by bolo seriózne, aby som mohol odmietnuť nie? Pravdou však je, že bez uvedenia čísla mobilného telefónu sa nemôžem zaregistrovať...btw. naozaj si myslíš, že je to kvôli bezpečnosti? Osobne som toho názoru, že tzv. "bezpečnosť" s tým nič nemá spoločné. Oklamú tým akurát naivných ľudí...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa LordKJ »

ja som toho nazoru, ze som dostatocne nezaujimavy takze mi je jedno ci na mna kontakt maju alebo nie, a ked by som bol zaujimavy tak by si ho ziskali tak ci tak :D

.. k teme
Overenie cez mobil je najvyššou formou aktívnej ochrany vášho konta pred zneužitím!

Ak nechcete použiť mobil, uveďte váš najčastejšie používaný email alebo vyplňte 2 kontrolné otázky. Tie vám budú položené v prípade straty hesla.
zeleny_vlk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2012, 07:44

Re: Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa zeleny_vlk »

Áno e-mail aj obe otázky som vyplnil a hádaj čo. Stále sa nemôžem zaregistrovať a pýtajú po mne číslo mobilu...Ty si tam svoje číslo napísal? Odkedy to takto funguje na Azete?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa LordKJ »

nesranduj
Gratulujeme

Vaša registrácia prebehla úspešne.
Vaše Azet konto môžete použiť na prístup do Pokecu, do vašej e-mailovej schránky testovaciacc123@azet.sk, ako aj do celej siete produktov Azet a Ringier.
heslo:
testovaciacc123

Normalne som to regol bez cisla, neviem co robis zle :laugh:

Azet nepouzivam takze no.
zeleny_vlk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2012, 07:44

Re: Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa zeleny_vlk »

Mne to tam vyhadzuje túto hlášku:
Overenie registrácie
Pre dokončenie registrácie je potrebné overiť si mobilné číslo.
Overením mobilného čísla zvýšite bezpečnosť vášho konta.
a ešte túto:
Táto registrácia vyžaduje povinné overenie telefónnym číslom.

Kliknutím na „Získať overovací kód“ sa odošle na uvedené číslo SMS s kódom, ktorý treba prepísať do políčka nižšie a potvrdiť kliknutím na „Overiť telefónne číslo“.

Kód má obmedzenú dobu platnosti, preto sa uistite, že tento mobil máte pri sebe.
Používateľov profilový obrázok
Jaccobinho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ut 31. Aug, 2010, 16:38
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa Jaccobinho »

Overenie mobilom sa nanúti len v prípade, ak sa z daného PC / IP v poslednom čase už niekto na Azet registroval, ako ochrana pred vytváraním veľkého počtu nových účtov jednou osobou. Po registrácii si vieš telefónne číslo v nastaveniach účtu zmazať.
HP Pavilion dv6-2170ec
CPU: Intel Core i5-430M RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX VGA: nVidia GeForce GT 320M 1GB DDR3 HDD: WESTERN DIGITAL Scorpio Black 750GB 16MB cache @ 7200 rpm PAD: Logitech Cooling Pad N120 OS: Windows 7 Home Premium SK
Skinzone.sk customized skin
darjeling
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 14. Okt, 2018, 21:23

Re: Azet po novom žiada číslo mobilu?!

Príspevok od používateľa darjeling »

Azet mi uz asi pol roka vnucoval zadanie mobilu. Po dnesnej zmene hesla sa nemozem prihlasit, vyhadzuje nespravne udaje, a support mi oznamil, ze bezpecnostnu otazku, ktoru ma zadanu od registracie, mozem odpovedat len telefonicky.

Návrat na "Debata o všetkom"