Fajcenie,prestavanie,skusenosti

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5228
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa elementar »

no sak dobre na vapingu je ze naplne si vyberas aj podla toho kolko maju nikotinu cize ked fajcis silne a davas si bacha aby si si este zavislost nezhorsil tak usetris hafo
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
darklol
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1512
Dátum registrácie: Št 21. Jan, 2010, 16:25
Bydlisko: Bratislava / Kosice / Presov

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa darklol »

sak toto ja som presiel z ciernych bensoniek 100viek na elektronicku... a postupne sa znizuje nikotin... v konecnom dosledku je to aj tak iba o zvyku a oralnej fixacii... zacinal som na 8mg nikotin aktualne som na 2 za neceleho pol roka
CPU: Intel Core i9-14900K COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 A-RGB MB: ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6800MHz CL34 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4090 GAMING X TRIO 24G SSD SYSTEM: WD BLACK SN850X NVMe 1 TB SSD GAMES: WD BLACK SN850X NVMe 2 TB + Samsung 980 PRO 2TB PSU: ASUS ROG Thor 1200W KEYBOARD: Corsair K95 MOUSE: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed SCREEN 1: LG OLED42C21 SCREEN 2: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD CASE: PHANTEKS Enthoo Evolv X Matt White + 6x ARCTIC P14 PWM PST A-RGB OS: Windows 11 SPEAKERS: Mackie MR624 + Topping E50 HEADPHONES: Bezdrôtové slúchadlá Philips Fidelio L3
NAS: Synology DS920+
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Chlapy, potrebujem poradit. Chceme otcovi, dlhorocnemu fajciarovi kupit iqos. Vraj podla mamy, je aj celkom nakloneny na nejaku elektronicku cigaretu. Co vy na to?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
koomar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 131
Dátum registrácie: Po 17. Jan, 2011, 19:37
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa koomar »

Ja som nad iqos rozmýšlal ale cenovo to je asi tak drahé ako klasické cigarety takže som ostal u vapingu.Výhoda iqos je asi to že to má bližšie k cigaretám kedže je tam normálny tabak.
Spoiler: ukázať
SKRINKA: Thermaltake V4 Black Edition, MB:ASUS TUF GAMING B550-PLUS ,ASUS Z170 PRO GAMING , CPU:AMD Ryzen 5 5600X ,Intel Core i5-6600K ,CHLADENIE: SCYTHE SCNJ-4000 Ninja 4 (SCNJ-4000), RAM:PATRIOT Viper 4 Blackout Series 16GB KIT DDR4 4000MHz ,Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz, GK: ASUS TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING (LHR) ,ASUS DUAL GTX 1070 OC , HDD: SSD Corsair Force Series MP510 960GB, SSD Samsung 850 EVO 500GB, WD320GB BLUE WD3200AAKS, WESTERN DIGITAL Caviar AV Green Power 1000GB 64MB cache, ZDROJ:Corsair RM650x ,MAXCUBE NIRA PSU 500W, ZVUK: Philips SPA5300 / 10, MYŠ: Hama uRage Illuminated, KLÁVESNICA: Genius GX Gaming Manticore CZ + SK
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa zedolsi »

kúp mu hneď novú verziu, myslím že to je 3jka, viem ti dať na ňu svoj kód ktorý mi prišiel, nejaká zľava by mala byť na to (už to nefajčím tak to ani nejako nesledujem len mi prišiel dáky mail so zľavou)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Blackhawk »

ten kod plati iba na tej ich stranke asi, co?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa zedolsi »

hej určite len na ich oficiálnej stránke, z kadiaľ by si chcel objednať? myslím že ceny majú všade rovnaké či sa mýlim?
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Blackhawk »

zatial som to necekoval, ale zdalo sa mi, ze online ani moc moznosti objednat nebolo. ako by skor preferovali predaj v predajniach.

Co ma stve, ze do shopu ma ani bez registracie nechce pustit.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
CL4P-TP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1137
Dátum registrácie: Ut 30. Dec, 2014, 15:56
Bydlisko: Kezmarok

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa CL4P-TP »

Co ja viem taketo "dodge moves" ako ecigy ci iqos, len aby sa clovek nemusel nadobro zbavit zavislosti :D .. potom to zahodi a vrati sa ku klasickym cigaretam :D
CPU: i7 10700KF @stock Cooler: Arctic Freezer 34 Esports Duo MOBO: MSi MEG Z490i Unify RAM: 2x32GB HyperX Fury @ 3200 CL16 GPU: GAINWARD RTX 4070Ti Phoenix, SSD: 2x Samsung 970 Evo 1TB nvme HDD: 3TB WD Blue PSU: Corsair SF750 CASE: CoolerMaster NR200P MONITOR: AOC 34" CU34G2/BK, PERIF: Corsair K65 LUX RGB, Logi MX Master 3S AUDIO: Beyerdynamics DT990
ANONYM_a7

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

no nvm tan iqos ma mrte vyhod - fakt ma to nelaka spat - a je to navrhnute od balenia cez uzivanie ako normalna cigareta cize ti zostava ritualcek aj vsetko. Proste cigy smrdia, - z iqosu nesmrdis vobec = pre mna masivny rozdiel.
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Erazer »

Mne ako bývalému fajčiarovi ten iqos z pohľadu pasívneho "čuchania" smrdí oveľa horšie ako cigarety. To je jak 100-ročné ponožky.
Aký je z toho dojem na opačnej strane cigarety neviem. Neskúšal som naštastie.
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
ANONYM_a7

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

jj pasivne to smrdi jak fas lenze ten smrad vydrzi minutku dve/ poo cige smrdis 5 hodin
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Nak to tu uplne nedochne..

dnes 862 den bez cigy
za ten cas nevyfajcenycg 11211 cigariet :OO=
vraj usetrene 1738€

:cool:
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1634
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa werwest »

Fajcenie je len o hlave, a ako s nou vybabres. Aspon podla mna.
Ja som fajcil, a obcas fajcim len kvoli (volakedy) partii, teraz kolegom lebo fajciarska prestavka a pokecat (aj to nastastie uz len vaping, vacsinou bez nikotinu, len obcas si prilejem do tanku ked citim zeby som potreboval viac rozmyslat a dostal nikotinovy "boost").
Ale nikdy som necitil zavislost. Nikdy som nemal a nemam potrebu si zapalit ci pofajcit elektroniku doma, ked som na dovolenke alebo mimo roboty (a to prestavok je niekolko a denne). Aj teraz ked nemam cas na prestavocky v robote tak nemam najmensiu chut si ist pofajcit. Za to som ale zavisly na jedle, ale to je na inu temu :D

Kazdopadne mam 3 pribehy. Dva su z rozpravania, preto neviem zarucit ze to tak urcite je. Jeden je original.

Oco zvykol rozpravat, ze ako mlady tiez fajcil, ved za komancov snad fajcil kazdi a vsade. A v skratke jeho pribeh je, ze si jedneho dna uvedomil, ze mu to nic nedava, tak zahasil rozfajcenu cigaretu, a viac si nezapalil. Ziadne postupne prestavanie alebo podobne. Proste seknutie. Ci to bolo presne takto, zarucit neviem.

Tak isto moj dedo fajcieval, pamatam si ako som mu nosieval cigarety do dielne ako maly chalan. Kazdopadne po tom ako mu operovali oko, kedze mal rakovinu oka(?), prestal tiez fajcit, rovnako seknutim, ziadne postupne prestavanie. Ale to som mal tak 5-6 rokov, takze si to prilis nepamatam, nemozem dat za to ruku do ohna.

Kazdopadne, ako dedo, tak fajcila aj starka. On sice prestal, ona nie, fajcila vela, a ani nechcela prestat, nevedela si predstavit ako by mala svoju kavicku s kamaratkami a pritom si nezapalila. Ale my sme chceli aby prestala, no presvedcit ju bolo beznadejne.
Kazdopadne u nas v meste je, nazvime to alternativna liecitelka, kedze ju nechcem nazvat doktorka, aj ked doktorka papierovo je, ale homeopatika a podobne kraviny (kvoli tomu co sa stalo so starkou sme skusili alternativnu liecbu mojej alergie, co bolo prd platne, poviem vam hrknut si 5 guliciek "cukru" aka homeopatika ked skapinate od alergie je original zazitok, ale zase to je iny pribeh a ina tema)
Udajne ona dokaze odnaucit ludi fajcit. Znie to super nie? Tak sme ju do toho tlacili dlho dlho. Nakoniec podvolila, a sla sa tam pozriet, ale jej plan bol ze sa pride len objednat a viac sa neukaze. Tak tam teda sla, pripravena objednat sa, ked "doktorka" pozera ze nikto nie je v cakarni tak jej vravi ze ju zobere hned. No chcela nechcela, uz musela dnu.
Postup bol taky, ze si sla zapalit poslednu cigaretu, nejake vysetrenie, a potom si sadla na take specialne kreslo, do ruky zelezny valcek, do ktoreho nejaky stroj pustal elektricke impulzy, polhodinku sa rozpravali o nahodnych veciach a bum, hotovo.
Starka si odvtedy nezapalila ani jednu cigaretu. Ani jednu jedinu. Dokonca jej ani neprisla chut na ne ked bola kavicka s kamaratkami a oni fajcili pri nej. Ked to aj tak po sebe citam, znie to neuveritelne. Ale bol som pri tom. A stale som. A jej kamaratkam chodime zial zapalovat sviecky.
Este sme tam dotiahli jednu vzdialenu rodinu, ale nie som si isty ci prestala fajcit nastale, pamat mi hovori ze ano, ale kedze sa nestretavame, neviem zarucit.
Kazdopadne nechcem velmi odporucat dotycnu, kedze neviem ci to naozaj funguje, mohol to byt jeden clovek z tisicky. Plus zla skusenost ako mi "liecili" alergiu. Kazdopadne co som tym chcel povedat je ze ked sa chce, prestat neni problem. A ked sa nechce, tak ta musi niekto oklamat :D
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Leon »

Ja zase k fajčeniu - a tým nechcem odcudzovať iných, lebo nech si každý robí čo chce, napíšem to proste narovinu z môjho pohľadu - stále nedokážem pochopiť ako si normálny zdravo rozmýšľajúci človek dokáže slobodne ničiť vlastné zdravie, to mi fakt rozum neberie ...
.

Návrat na "Debata o všetkom"