Fajcenie,prestavanie,skusenosti

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

hovori ti nieco prohibicia alkoholu v amerike ? nic nevyriesiela..pilo sa dalej

a mas to dost tazke..najlahsie asi bude vymenit kamosov,frajerku,mamu :D
ANONYM_a7

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ziaden zakaz nic neporiesi prave naopak, legalizacia vsetkeho vyriesi problem cierneho trhu a kvalitu tovaru - just a fact. Kto je zavisly cestu si najde. vzdy
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5228
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa elementar »

pred rokom ste mi tu odporucili elektronicku cigaretu a od vtedy nefajcim. bolo to lahke proste vzdy ked som mal chut na cigaretu par krat som si poriadne potiahol zacinal som na 9mg a bolo po probleme. hned som presiel na 6mg po pol roku na 3mg a obcas si potaham uz len tak pre pocit... nikotin na mna ma ucinky trochu nakopne(podobne ako kofein) aj ked to moze zniet divne. s tym svinstvom co je v cigaretach to clovek ani nepociti lebo mu to rozbije tlak tep a neviem co este :D... teraz ked si niekto zapali pri mne LMku napr. tak mi to smrdi fakt ako cista chemia... pekna vona tabaku uz sa z tychto obycajnych cigariet pekne davno vytratila... ked som fajcil tak som nemal tucha ako strasne to smrdi
hlavne spanok bol hned lepsi. keby som si nikotin nedal spalo by sa mi zle. slabe abstaky boli ked som nemal. pre mna bolo prijatelnejsie odvykat si pomaly.... uz po mesiaci som pri behani citil strasne zlepsenie atd atd... pre mna :good: za vaping... stastie ze mame taketo vymozenosti ;)

cigaretu som si braval do baru k pivu a proste som si siel s ostatnymi "zapalit" ked prisla chut... inak by nebola sanca ze by som odolal nefajcit...

bojim sa aj vapingu z dlhodobeho hladiska ale rozhodne to je 100x zdravsie zlepsenie bolo u mna proste obrovske a to som nebol silny fajciar
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
ANONYM_a7

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

iqos robi podobne veci ako vape. fakt je to ciste a fakt to citit aj pri vykone masivna zmena zacnu sa ti normalne cistit pluca co je obrovske plus. A cigy smrdia jak pes jedine to necitis ked si fajciar ale ako nefajciar masivny smrad. Nikdy som netusil ako moc to pachne pokial som neprestal kks. A tiez som bol megasilny tahac, akoze megasilny, lolecko, a 500 cigaret :D to bolo moje. aj vape aj iqos mozes tahat aj doma trocha to pachne ale to je nic
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa dave1979 »

Si pamatam ako som nenavidel fajciarov.Ked som byval s nasimi to bolo peklo.Kazde rano hadky že prečo nefajčia na balkone len.Ze v kuchyni ako smrdia zaclony atd.Doteraz si nevedia od huby odtrhnut jedinu cigaretu a ani to obmedzit.Sestra už ani k našim nechodí lebo ekd mala male babo tak foter fajcil v kuchyni ajtak.A teraz som ja fajciar.V robote čo nas bolo len 8 ludi nikto nefajcil len ja a sef.Nadavali mi že smrdim atd no cista potupa :D co vadilo mne vadi zrazu iným :D Aj ked sa 2 x denne sprchujem a prezliekam aj navoniam ten kto nefajci to ajtak citi,stači ked si 3 cigarety denne zapalim )))
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5228
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa elementar »

ja som vapoval v dome a jedine co sa ludia pytali bolo "co ti to tu vonia?" - cucoriedky :D dobry pocit ked nesmrdis jak fas
dave daj sa na cistejsiu cestu ked je moznost jednoznacne odporucam
nedavno som kukal historiu objednavok a cele ma to stalo 150euro za rok...urcite menej ako cigarety
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
ANONYM_a7

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

pohravam sa s vapom ale to su zasa dake kese navrch ten iqos mi zatial staci a ako som uz pisal aj to ma prestava bavit cize snad pojdem uplne na sucho soon. Ale s vape je fakt sranda :)
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa dave1979 »

to ano ale pasivne fajcenie skodi viac ako fajcit sam.ked prestanem tak vsetci naokolo mna hulia.Co mam vsetkych kamaratov opustit :D :D asi budem musiet ked nechcem skapat v 50 ke :D
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5228
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa elementar »

pasivne fajcenie nemoze skodit viac to je proti logike :D
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa dave1979 »

2.den nefajčím :D ale tak ze jednu som mal vcera a jednu predvčerom (len jednu !!!!) :D Zatial bez abstinenčných priznakov )) vcera som dokonca popijal víno a chytala ma strasna chut na cigaretu ale nekupil som si tak nebolo čo fajčit.Najlepsie to je tak,nekupit si škatulku a hotovo.Ak by som ju mal položenu na stole a nudil sa určite by ma to pokúšalo )) tu jednu denne zoberem mame ked chodi na navstevu )) ale tá si naštastie šúla vlastne a je to hnus ten tabak tak vyhodne premna ze ma nelaka zapalit si ))))
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

to mas fuk ci fajcis 1 alebo 50
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa zedolsi »

presne tak buď nefajčíš vôbec alebo fajčíš ;) ja som ich od piatku do nedele buchol ale 50 a od vtedy zase ani jednu nedám kým nepríde nejaká akcia jak napr teraz :(
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
CL4P-TP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1137
Dátum registrácie: Ut 30. Dec, 2014, 15:56
Bydlisko: Kezmarok

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa CL4P-TP »

Quitol som Zaciatkom jula s fajcenim a ako motivaciu som si zaobstaral HTC Vive :D

Zatial mi to drzi tak dufam ze uz nafurt :D

( Fajcil som 8 rokov )
CPU: i7 10700KF @stock Cooler: Arctic Freezer 34 Esports Duo MOBO: MSi MEG Z490i Unify RAM: 2x32GB HyperX Fury @ 3200 CL16 GPU: GAINWARD RTX 4070Ti Phoenix, SSD: 2x Samsung 970 Evo 1TB nvme HDD: 3TB WD Blue PSU: Corsair SF750 CASE: CoolerMaster NR200P MONITOR: AOC 34" CU34G2/BK, PERIF: Corsair K65 LUX RGB, Logi MX Master 3S AUDIO: Beyerdynamics DT990
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Pekne. To uz das. Drz sa a nestracaj voci cigam respekt
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Fajcenie,prestavanie,skusenosti

Príspevok od používateľa zedolsi »

inak čo napísať do dotazníku kde je otázka koľko cigariet denne vyfajčíte? :D teraz som také niečo vypĺňal keď som prestupoval k druhému zubárovi tak po vážnejšej úvahe uviedol: 0-20 :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)

Návrat na "Debata o všetkom"