World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2252
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa materik »

cize Hellcat a M26 Pershing sa tam tiez vyskytuje? umm... tak tie by som si skusil
pripadne nejaky Hetzer od nemcurov
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa galen »

materik napísal:cize Hellcat a M26 Pershing sa tam tiez vyskytuje? umm... tak tie by som si skusil
pripadne nejaky Hetzer od nemcurov
M26ka tam tusim je ... ale ci aj hellcat? to uz neviem
americke stromy tankov som nestudoval

a hetzer tam je ... ako low-tier TD ... takze s tym vacsine tankov iba lak opryskavas ... a co sa tyka TD ... asi u nemcov ... hmm .. najvacsi nicitel nervov (pokial na nom sedis) ... taka pomala korytnacka, co neublizi ...
zato Stug III, to uz je ine svinstvo

(Ferdinanda a jagdtigera radsej nespominam)
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

hellcat by tam mal byt tiez, bud tam uz je alebo je v plane

hetzer je spatny, strasne...ale raz som s nim rozbil jagdpanzer 4 :D som odrazil vsetky strely, co na mna pustil...
stug uz je lepsi ale ma papierove pasy, jagd 4 je fajn, jagdpanther je super, ferdinand...che to si zvyknut, ale hra sa s nim paradne, jagdtiger bol zly, ked som hraval este, neviem, aky je teraz
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

Vcera som to nainstaloval, dost ma to chytilo :laugh: darilo sa mi zatial najviac s panzer 35t ale rozhodol som sa ze idem hrat s US vozidlami, len mi dost chybaju TDcka u nich, taky M36 keby tam bol :good:
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa galen »

nie vsetky vozitka uz su naimplementovane (je to iba BETA), robia ich priebezne ... teraz doladuju klanove bitky ...a potom asi bude FinalRelease ...

v kazdom pripade stromy vozidiel:
nemecke: http://www.markeedragon.com/screenshots ... l_eng_.jpg
ruske: http://www.markeedragon.com/screenshots ... l_eng_.jpg
americke: http://www.markeedragon.com/screenshots ... l_eng_.jpg
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2252
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa materik »

ja som to dnes rano rozbehol na notase... kua, asi si vezmem desktop na intrak :)

inac, nemal som vela casu, to zo zaciatku mam len tie tri "tanky"? Tak akurat som poskrabal jeden tank
ale rychlo som letel :(
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa galen »

materik napísal:ja som to dnes rano rozbehol na notase... kua, asi si vezmem desktop na intrak :)

inac, nemal som vela casu, to zo zaciatku mam len tie tri "tanky"? Tak akurat som poskrabal jeden tank
ale rychlo som letel :(
ano, presne tak
mas k dispozicii 3 zakladne tanky, tier 1

ked pozries stromy v tank-tree, tak prides na to, co z coho sa da vyskumat a ktorym smerom sa zobrat pri jazdeni
.. a ano, tiez mi to na intel-grafic-de-accelerator neslape, potrebujem na to desktop

alebo ak si kupis "premium tank" tak ten mozes pouzivat tusim okamzite, nemusis ho skumat (resp. nemusis skumat pre-requisities)

goldy momentalne dostavas "zadarmo" 250/den
dalej treba mat na mysli, ze teraz je BETA, a pri prechode na FinalRelease spravia nieco ako "reset". tzn co teraz nahrate, tak vam to zmazu (ale pravdepodobne dostanete nejaky bonus za testovanie)
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

valentine treba predať, aby si mal striebro a mohol si kúpiť aj camo-net (kamuflážnu sieť na tank) - tú vieš prenášať na všetci tanky čo kúpiš (veci kde nie je zámok)

inak, krátke porovnanie Tier10 tankov, aby ste sa vedeli lepšie rozhodnúť:

T30 (USA) - heavytank, má najlepšie delo, zato striela pomaly a má slabé pancierovanie
Maus (Nemecko) - ultraheavy tank, doslova pevnosť na pásoch - neskutočné pancierovanie a dosť dobré delo, ale nič pre nejaké "väčšie prechádzky"
IS-7 (Ussr) - imho najlepšia kombinácia, lepšie delo ako Maus, lepšie pancierovanie ako T30 a veľké časti má šikmé, je nízky, relatívne rýchly a pohyblivý

arty a TDs neporovnával, možno je to tam inak. Momentálne mám KV, dal som ho za nejaké ~3 dni hrania, takže to na začiatku ide celkom rýchlo. Ďalej to už nejde tak rýchlo.

btw: za mesiac sa aj tak končí beta a všetci budú musieť začať od začiatku (Tier 1). Takže na "zahriatie" je beta dobrá, ale skutočná hra začne až s final...
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2252
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa materik »

.. a ano, tiez mi to na intel-grafic-de-accelerator neslape, potrebujem na to desktop
ja mam na notase HD3650 ale tak zvykol som si na vyssi standard :D

inac, kedy sa tam nachadzate? vecer asi budem mastit
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa galen »

materik napísal:
...
inac, kedy sa tam nachadzate? vecer asi budem mastit
ja vecer budem mastit telefonnu ustrednu v allianzi ... a nie tanciky
v kazdom pripade skus http://www.csarmy.eu/forum/ - je to CZ/SK komunita 140+ aktivnych hracov, najdes tam i link na teamspeak, bezne sa hrava v platoonoch (az 3ja ludia z party v jednej bitve)
forum je sice take ... hmm ... protibotovske, ze sa musis prihlasit celkovo v 2-3 threadoch, ze halo, tu som ... aj ja chcem dnu ... ale nic lepsieho na sprostych botov nevymysleli (plus spamovaci thread, kedze potrebujes aspon 3 prispevky na neviemco)...
a inac sa tam nachadzam nahodne (podla toho, ci ma nasere NavyField, alebo tanciky, ci malinky spinka, alebo mam robotu, a ci nahodou sedim doma a nie v meste na pive)
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Thunderbolt
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 338
Dátum registrácie: Št 02. Apr, 2009, 18:55
Bydlisko: Košice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Thunderbolt »

tak od teraz to hrám aj ja :D Som zvedavý či ma to pochití :-)
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPU Cooler: Scythe Fuma 2 MB: MSI MPG B550 Gaming Edge WIFI GPU: SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 6900XT 16GB RAM: Crucial Ballistix 4x32GB 3200 Mhz Cl 16 SDD1: Samsung 980 Pro 1TB SSD2: Samsung 980 Pro 2TB PSU: Corsair RMx 750 CASE: Fractal Design Meshify S2 Dark TG LCD1: LG 34GN850 LCD2: EIZO EV2450-BK OS: Windows 10 Pro 64-bit DAC/Amp: Schiit Hel
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2252
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa materik »

no uz som sa do toho dostal viac, a je to chytlava vec.. :good:
tie research body sa nedaju presuvat? celkom by sa mi to zislo

prvykrat sa mi ale stalo, ze sa notas vypol kvoli prehriatu :facepalm:
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

dajú sa presunúť za gold, musíš mať ale najprv daný tank na elite = všetko unlocknuté pre daný tank :)
s elite súvisí aj ďalšia výhoda = rýchle školenie, ale to by som využil, až pri vyšších Tieroch

btw: materik, videl som, že si mi písal SS cez WoT stránku, keď chceš zahrať, tak bude najlepšie ak ma addneš do friend-listu a napíšeš mi, keď budem online ;)

KV-3 je asi trochu mimo tvoj Tier, ale mám aj BT-7 :-D
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

!! rychle skolenie je super, + ked prechadzas na vyssi tier, treba si dat retrain crew.
ked dosiahnu 100%, mozes si vybrat ability, ked dosiahne ability 100%, mozes vybrat dalsiu..myslim az tri idu, neviem presne, no ja som mal na tanku u kazdeho aj po dve, ci som sa dostal na tri, neviem, no urcite om nebol daleko

je to dost dolezita vec, lepsi crew = lepsie im to vsetko ide, abilities davaju znacne vyhody (rychlejsie opravy, kamuflaz...)
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Fullesh »

ked presunem posadku z tanku kde maju uz 70% skill do noveho tanku ktory som kupil bez posadky, budem mat vyhody posadky ? Kedze po presunuti su cerveny a pise, ze su robeny na iny tank :red:
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"