Broslo a jeho tema

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Broslo a jeho tema

Príspevok od používateľa mp3turbo »

podavam staznost voci Broslowi, ktory v jeho teme zmazal nielen moj prispevok ale aj nejake ine pretoze si nekriticky myslel ze su offtopic. Tvrdim ze neboli. Nabuduce budem vsetko screenshotovat jak taky pako (tak ako som to spravil teraz, ked bude chciet zase tvrdit ze to bolo offtopic).

Ach ano, je to jeho tema.

Broslo, uvedom sa : jednadva nie je zaciatok ani koniec sveta a tvoje tvrdenia ze sa nezabavis inac na masinach ktore maju viac hrncov nez tvoj zazrak a nasobky koni su totalne mimo. Za to ze niekto si dovoli nesuhlasit si musis vylievat silu spocivajucu v dvoch gombikoch navyse ktore ja nemam ?

Zaujimave je ze si vymazal prispevok na strane 8 ktory bol ABSOLUTNE k teme (rozpraval o rychlostiach ktore dosiahnes, na ktorom prevode, aku maximalku dosiahnes atd, s nejakym drobnym prejavom nesuhlasu ze sa neda zabavat inak ako na tvojej UberMasine)... a na strane sedem je zopar prispevkov doteraz ktore su viac mimo misu nez bol moj.

Ok.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Broslo a jeho tema

Príspevok od používateľa Jednoduska »

wut da fcuk.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Broslo a jeho tema

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aj tento prispevok bol vymazany - mohol by som vediet preco ?

http://imageshost.eu/images/2017/05/26/off.png

mame nejaky problem ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Broslo a jeho tema

Príspevok od používateľa mp3turbo »

okej, mame, Broslo si proste nezela aby som cokolvek prispel do jeho temy. Vobec. Niekto by povedal diktatura, sila moci, ja nepoviem.

Zrejme ma fesak osobny problem s mojou prezyvkou. Ani neziadam o nejake vysvetlenie ze preco je screenshotovany prispevok offtopic.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Broslo a jeho tema

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nemam s tebou problem, myslim ze je uplne normalne v pripade personalizovanej temy moct diskutovat s ludmi s ktorými chcem diskutovať. Nie je to všeobecná diskusia a tvoja OT specializacia vzdy zaserie kazde vlakno, ktore sa automaticky meni na siahlodlhe prispevky bez ladu a skladu. preco sa to vlastne globálne toleruje, neviem. Mohol by sa k tomu pokojne vyjadrit nejaky admin.

Ty ako dospely clovek by si mohol tuto poziadavku akceptovat a neriešiť.

Problemom je, ze je skutocne narocne moderovat forum v ktorom prispievas. Vies lebo tvoje prispevky su dlhe, vela krat o nicom, ale dlhe, a ty jednu vetu, ktora nie je OT, obalis dalsimi 50timi vetami, ktore su OT. A toto je problem vies? Pretoze to vzdy v rámci témy, ktorá je jednoznačne daná, zvádza k OT diskusiam, ktore ak človek nesleduje vlákno, pokojne narastie na 6 strán shitu, ktorý potom treba upratať. Robíme to zadarmo, a ver mi ze to zerie niekedy sakra vela casu.

Tak ta verejne slusne ziadam aby si to akceptoval fakt, ze si skutocne nezelam tvoje prispevky v teme o ktorej diskutujeme, opakovane si sa tam napriek upozorneniam vracal k OT, tak boli tvoje prispevky vymazane. Mohli byt dokonca bodovane, keby tomu tak bolo urcite by to vyzeralo inak. Ja nemam potrebu nikomu skodit, rad si precitam aj tvoje siahlodlhe somariny lebo ma to pobavi, ale tieto veci patria maximalne do nejakych vseobecnych diskusii, nie do personalizovanej temy.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Broslo a jeho tema

Príspevok od používateľa mp3turbo »

we got a deal : slubene ze nebudem do tvojej prispievat - proste to tak chces. Ale tie prispevky co si vymazal neboli offtopic :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Broslo a jeho tema

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ďakujem

mas pravdu nebol, ani som ho necital hned som ho zmazal.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Broslo a jeho tema

Príspevok od používateľa Snake »

Doriesime interne. LOCK





.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"