Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale preco by sa nedali?
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Andre »

lebo ustava
ale ak mas stroj casu, tak by to slo :D
(a co si napisal a zmazal, ze parlament moze zrusit aj prezidenta, ak im to odobri ustavny sud... no commet :rolleyes: )

molnart - tychto pravnikov si myslel?
https://youtu.be/5daJC2H3HGY?t=2968

ano, som volic SaS (lebo tu nic lepsie realne nie je), ale zas im netreba vsetko slepo verit ;)
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6664
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

mozno si nevedel, ale parlament ma pravomoc ustavu novelizovat, takze parlament sa moze explicitne rozhodnut ze tie a tie amestie na tie konkretne skutky udelene vtedy a vtedy su neplatne. uplne rovnako ako sa moze rozhodnut ze statnym znakom bude od zajtra obrazok nejakej macky na ciernom podklade a hymnou bude nejaky vypalovak od martina jakubca. na toto ma vsetko parlament pravo, ale ocividne v zilinskych senkoch vedia vsetko najlepsie
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Hexaris

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Hexaris »

Nojo, ja som zvedavy ci budu potrestane obe strany ak budu zrusenie amnestie, mam skorej pocit, ze za to zaplatime este vysoku dan ... tento stat je chobotnica a nie je to len o par ludoch. Inak cisto teoreticky, unosom juniora Kovaca mu zachranili krk, aj by som veril, ze jeho otec mal prsty v unose tiez ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

2andrej hej mazol som, ale je to tak NR SR ma najvyssiu pravomoc a mozu viacmenej hocico o tom je ta tzv. ustavna vacsina
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6664
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

ale je jasne ze navrhovane riesenie nepomoze, akurat fico moze povedat ze on pre to vsetko urobil. ustavny sud je plny mumii z cias meciara, oni to neodsuhlasia a aj keby stale su tu ludia typu kovacik ktori budu trestne stihania viest do stratena
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Tahaju vas za nos a vy ich este predbiehate....

Meciar je hovno to vsetci vedia tak nezabudajte ze ine hovna vam idu hovorit ake velke je to meciarove...

BTW tiez SAS, nic lepsie nie je. aj ked silno dufam ze poliacik a zbytok ultra lavicovej lavice sa oddeli. Sulik straca koli nim.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ja netusim este koho, sulika urcite nie

mozno nieco rozumne vznikne do volieb
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

este je daleko do volieb. ja si pockam co bude z progresivne slovensko
sas som daval naposledy tiez, aj ked sulika som nekruzkoval.
on hnedne do krasy kazdym dnom.
Spoiler: ukázať
::: ...
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

stale mi pride byt sulik jeden z mála racionálne zmýšlajúcich politikov a s jeho mentalitou a prístupom k riešeniu celoeurópskych problémov sa plne stotožnujem
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6664
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

sulik ziadny celoeuropsky problem neriesi, iba zastupne problemy typu vykon vysavacov ktore by chcel regulovat dobre ze nie na urovni okresov a chodi sa hrat na frajera do nemeckych diskusii kde ho velmi rychlo uzemnia. skoda ho, lebo mal talent a este ako miklosov poradca vyrazne prispel k ekonomickemu uspechu slovenska, zial je to sice vyborny odbornik, clovek ktory nepodlahne korupcii, zial na politiku to nestaci. hodil by sa mozno ako staty tajomnik na min. financii ale mat ho za premiera by som ho nechcel. sice po ficovy je takmer nemozne podliezt latku, neznamena to mame byt spokojny s hocikym.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

o ktorych rieseniach je rec?
Spoiler: ukázať
::: ...
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

dobre molnart dobre ak si to myslíš neberiem ti to ale pravdu nemáš. Nvm koľko diskusií si videl a koľko jeho výstupov či príspevkov pre európske fórum si čítal/počul ale ak si zachytil len vysavače gratulujem ti fakt máš prehľad o tomto pánovi :D
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6664
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

nemam potrebu sledovat jeho kazdy prd, na to sa u mna odpisal uz prilis davno, ale ak mi niekde unikol jeho prispevok ktory spasi cely svet kludne ho sem hod.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12192
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

nikto nespasi cely svet, to ani nejde, ale pre mna je zatial jediny poilitik co sa vie prezentovat aj v zahranici normalne a je celkom uznavany.

btw amnestie: som za to aby amnestie boli zrusene, ale len v pripade, ak neboli pravne v poriadku. Nepaci sa mi moc to, ze parlament si odsuhlasi, ze moze priamo menit taketo veci a dodatocne vetovat taketo rozhodnutia. Podla mna sa hodne za tieto amnestie schovalo a k pravde sa momentalne aj tak nedostaneme, akruat sa otvori pandorina skrinka

edit: cele mi to este k tomu pride, ze niekto chce z tohto nieco vytlct, dat vlade vyzsie pravomoci ako ma
NB: Asus ROG Zephyrus G14

Návrat na "Debata o všetkom"