Ako na preclenie zasielky?

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa felipe25 »

stiv napísal:Alebo ten disk ukradol?

Vidis keby si napisal viac mohol si mat disk za 25,- :D

ale len dovtedy kym by som ho nemusel doniest na policiu ze? :D

pozname pripady, ako zaklopala policia a kupeny mobil majitelovi vzala s tym, ze pochadza z trest. cinnosti, lupeze atd,
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa Leon »

tak ext. disk asi podľa imei veľmi nevystopujú :D
.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa felipe25 »

to je sice pravda, ale keby som dalej komunikoval, tak ten policajt by to presne vedel /kedze vedel, co a kedy som mu poslal ako prvu sms../, nemyslis? :)
urcite mal v ruke komplet vypis komunikacie kazdeho s tym cislom z bazosu... a keby bol ten clovek obvineny z nejakej kradeze, prisla by otazka kde je ta kradnuta vec - on predana - a teraz policajt mne - ano, kupili ste kradnuty disk - vratte ho ( a tych 25€ si rieste s tym, co vam kradnutu vec predal)?! ci?
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa Leon »

tak môžeš komunikovať aj cez mail, tam si môžu pískať ... a aj keby cez SMS tak : rozbil sa mi, vyhodil som ho, prepáčte ...
.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3638
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa fobos »

mna nenapadlo to ze do formulara bazosu sa da vlastne napisat hocico :facepalm: no newa, za otazku som nic nedal..

este jedna vec, colnici mi stopli jeden balik, ktory mal dojst ako dva samostatne - kazdy v cene 26e. Ked chodili samostatne tak mi to pustali, ale dementni cinani mi dali dva do jedneho..

chcem sa spytat mensia uprava PDFka (vypis z Aliexpressu) ktore im davam vzdy ked preclievaju z 26 na 21 e (koli clovemu limitu od 22e vyssie) bude to nejaky problem ? to pdfko im vzdy stacilo len ked zapytaju vypis z banky tak som nahraty.. lebo to nebude siediet co potom ? upravoval niekto uz tie pdfka ? :D

jedna sa mi o to, ze tento tovar tak isto objedavam pravidelne a ked zistia teraz jeho hodnotu (nad 22e) tak mi ho mozu preclievat uz aj ked to pride ako jeden kus.. :wallbash:
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa stiv »

Ved aj vypis z banky mozes upravit nie?
.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa LordKJ »

zas danove podvody na verejnom fore? :D
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3638
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa fobos »

ale no tak chlapi jedna sa o 5 eur :D preclit mi to preclia tak ci tak

// mne nejde v podstate ani o tych 5 eur, ale o to ze mi to budu preclievat aj samostane a zdrzovat baliky :rolleyes:
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa Famous »

Mili pani kupujuci, urcite ste zachytili spravy ohladom noveho colneho konania cez elektronicky system, neviem ci niekto z vas ma s tym skusenosti (narazam na turba, on je na colnici castejsie nez v kostole), ale tento clanok ma celkom "pobavil". Ak je toto slovenska realita, tak je to na plac.
Ak mate chvilu cas, tak si to precitajte, stoji to za to.

https://dennikn.sk/blog/prezil-som-elek ... y-paskvil/
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12191
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa HellAngel »

LOL

k tomu telefonatu. Mohol colnikovi ale ten colnik s tym nic neurobi, je to len vykonavac. To ze ministerstvo nasadilo nefunkcny system, za to ziadny uradnik nemoze, a mozno by najradsej povedal ze je to pico*ina nefunkcna, ale nemoze. To iste bolo pri elektroniskom systeme na nade a v podstate skoro vsetky statne systemy pri spusteni boli katastrofoum kym sa to ako tak vyladilo. Mne napriklad vadi, ze pri vyuzivani statnych elektrockych systemoch sa musi casto pouzivat iba IE.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa felipe25 »

keby to stalo 140 tisic € a fungovalo v obmedzenom rezime iba v EU - super.

ale za 15 milionov €? ved to cele je jak jeden nedorobeny studentsky projekt ktory je polroka pred finalnym odovdzanim. za co 15 mil €? ked neviem co mam zle vyplnene, a typek na hotline nevie co ktora chyba znamena?? really,? :D lol dementos muchachos.. akokeby podnikatelom z tovarom z ciny vadilo, ze sa vieme k mnohemu dostat za par centov miesto za par eur, a chceli nas odstavit od china zasielok.. neviem no .. PS: ja nad 22€ neobjednam nic kym to nedaju dokopy
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa Marek125 »

foboss napísal:mna nenapadlo to ze do formulara bazosu sa da vlastne napisat hocico :facepalm: no newa, za otazku som nic nedal..

este jedna vec, colnici mi stopli jeden balik, ktory mal dojst ako dva samostatne - kazdy v cene 26e. Ked chodili samostatne tak mi to pustali, ale dementni cinani mi dali dva do jedneho..

chcem sa spytat mensia uprava PDFka (vypis z Aliexpressu) ktore im davam vzdy ked preclievaju z 26 na 21 e (koli clovemu limitu od 22e vyssie) bude to nejaky problem ? to pdfko im vzdy stacilo len ked zapytaju vypis z banky tak som nahraty.. lebo to nebude siediet co potom ? upravoval niekto uz tie pdfka ? :D

jedna sa mi o to, ze tento tovar tak isto objedavam pravidelne a ked zistia teraz jeho hodnotu (nad 22e) tak mi ho mozu preclievat uz aj ked to pride ako jeden kus.. :wallbash:
Toto robia Číňania mne bežné zaplatím dve pošty a oni to dajú do jedného balíka ako kde sme :D kebyže sa to stane jeden krát ale toto mi spravili už viac krat, vďaka bohu vždy to prešlo.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12191
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa HellAngel »

navod na ten super formular od colnikov:
http://www.zive.sk/clanok/125718/ako-po ... aign=cross

len otazka, treba obciansky s cipom?
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa Papek »

Áno, inak sa nemáš ako prihlásiť do elektronickej schránky ani nemôžeš podpísať dokument
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Ako na preclenie zasielky?

Príspevok od používateľa molnart »

najlepsia je rada pouzivajte zdrojovy kod stranky :D inac ked nemam obciansky preukaz s cipom tak to nema zmysel ani skusat,ci?
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"