MYS vratenie

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
proficek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut 22. Dec, 2015, 13:40

MYS vratenie

Príspevok od používateľa proficek »

Zdravím, objednaval som myšku logitech z alzy vcera a pride mi mozno zajtra alebo az okolo 30.12, ale o to nejde, ide o to zesom objednaval logitech g402ku, no dneska som nasiel náhodou v jednom kamennom obchode v jednom obchodnom centre logitech g502 s cenou 55e... hned som ju bral , kedze za tu cenu som objednal g402ku, no a teraz vlastne budem mat z apar dni aj tu g402ku, takze tu g402ku chcem vratit do 14dni naspet do alzy bez udania dovodu, precital som si na webe u ich ze ako mozem towar vratit a nasiel som tam ze jumozem vratit aj na ktorukolvek pobocku alza.sk co ma trocha zaskocilo kedze som to objednaval cez eshop.... , je to možne ze mi to tam zoberu naspet a vratia mi aj peniaze priamo na pobocke? robil to uz niekto tak?aspon by som to nemusel riesit cez postu
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: MYS vratenie

Príspevok od používateľa felipe25 »

prides do alzy, donesies tovar, blocek, a povies, ze chces vratit tovar - nevyhovuje ti.
Len treba trvat na hotovosti, lebo to radi menia na kredit na alza ucet, dobropis pouzitelny pri dalsom nakupe, vrateni penazi na ucet /zevraj ked nemaju cash, co je nezmysel/.
Ak si pouzil zlavovy kupon, a suma po vrateni klesne pod danu min. sumu pre kupon, z vratenej sumy ti kupon odcitaju.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
proficek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut 22. Dec, 2015, 13:40

Re: MYS vratenie

Príspevok od používateľa proficek »

a diki moc, takze v pohode, zbehhnem tam , a zapllatim to na dobierku hotovost ked pride kurier, asi ani nejdem otvarat krabicu kde je myš, aj ked to bude odveci ze ani som neodskusal a :D:D poviem ze mi nevyhovuje
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: MYS vratenie

Príspevok od používateľa Sky »

Skus objednavku stornovat ak ju este nemas expedovanu.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
proficek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut 22. Dec, 2015, 13:40

Re: MYS vratenie

Príspevok od používateľa proficek »

Som skusal,ale o asi2 hodky mi prisiel email potok ze to expedovali a na to moje stornovanie nereagovali
proficek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut 22. Dec, 2015, 13:40

Re: MYS vratenie

Príspevok od používateľa proficek »

A otvorit a ocheckovat mozem tu mysku nie? To je v pohode

Ok vratil som to na pobocke v BB bez problemov

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"