Tovar zadarmo

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
FoboSVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: Pi 28. Jún, 2013, 13:19
Bydlisko: Bratislava

Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa FoboSVK »

Na jednom eshope som našiel pár produktov zadarmo, asi niečo pokazili :D. Hodím do košíku a výsledná cena je 0€ + 4,5€ pošta :D . Myslíte že mi to pošlú zadarmo? :D
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa lacika »

pochybujem.. ale pri zmene ceny ta musia upozornit ;)
urob si screen pre istotu.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa shiro »

ako milionu inych ludi, pride ti pekny mail, ze mali chybu a ze sa ospravedlnuju a ziadny kseft nebude. Myslis, ze svet je ozaj tak sprosty?
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa felipe25 »

No, na Slovensku je to tak.. V Cesku ale viem o pripade, ked predavali Nokie v cene 9 999KC za 99Kc omylom, a ludom ich realne poslali... Islo o Vodafone CZ myslim. Priznali si chybu, ale dodrzali to, co ma dodrzat zakaznik ale aj predavajuci - ak raz kliknem objednat, ma to prevziat, a realne to chce. Slo o mobily bez pausalu...
Tak si ma e-shop strazit ceny, a tiez dodrzat to, co na stranke pise. :)
Lenze na Slovensku sa nikdy nedockame toho, ze niekomu niekto nieco posle za chybne ceny...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1966
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa Gumkac »

ale v podmienkach mozu kludne mat, ze plati az po zaveznom potvrdeni objednavky... treba citat...
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa molnart »

manzelke sa realne stalo ze objednavala nejaku blbost z nejakeho eshopu, kvoli postovnemu dala platby predom, doslo potvrdenie, ale cislo uctu nikde. napisala mail ze nevie kde ma zaplatit cenu, nech napisu cislo uctu, odpoved ziadna a zrazu to ta vec nam dosla domov :D
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa shiro »

felipe25 napísal: Lenze na Slovensku sa nikdy nedockame toho, ze niekomu niekto nieco posle za chybne ceny...
A preco by mal? Tebe by sa ako pacilo, keby si par kliknutimi prisiel o X stovak euro? To mi je logika toto...
Typicky slovenske, vsetko mat najlepsie zadarmo, co najviac oj*bat druheho a viac ma netrapi. Aj ked budem za debila, ved obchodnik to ustoji. A potom ze preco stadeto kazdy uteka a firmy idu doprdele.

Ludia maju mat dost sebakazne, aby automaticky vedeli, ze:
1. je to somarina a je s tym webom nejaky problem
2. nieje to realne, a ked si myslia, ze im to fakt niekto preda, tak su hoooodne naivni.

Na druhej strane, ked obchodnik mavne rukou, sposobi si stratu a ludom to tak necha, tak uz je potom jeho vec, ze bude financnu stratu niest len preto, aby si udrzal dobre meno...co v tomto pripade skorej znamena "nechal som sa odrbat lebo seriem na kontrolu a clovek zodpovedny za nahodenie cien by mi to mal zaplatit"

Suhlasim, ludom treba vychadzat v ustrety, ale vsetko ma svoje hranice. Rozhodne nenecham firmu zruinovat kvoli par chytrakom a kvoli neschopakovi, ktory pokakal nahodenie cien.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa felipe25 »

http://www.pravoit.cz/article/chyba-v-c ... ho-obchodu

http://mobil.idnes.cz/obchod-kasa-cz-om ... ndy-nb_hro
O tisíce levnější telefony Sony Ericsson, Nokia a Samsung nabízel dopoledne internetový obchod kasa.cz. Zákazníkům, kteří si levné přístroje objednali, ale odmítal zboží dodat. Nakonec chybu uznal a slíbil, že původně zamítnuté objednávky vyřídí kladně.


http://www.lupa.cz/clanky/televize-za-3 ... tl-v-cene/

http://mobil.idnes.cz/chybne-ceny-vodaf ... ratori_hro
Operátor Vodafone dnes ráno prodával prostřednictvím svého e-shopu Nokii N97 za 7 777 korun, a to bez jakéhokoli závazku. V pátek zas bylo možné zakoupit nový iPhone za tisícovku. Chyby v elektronickém obchodě operátora umožnily vybraným zákazníkům ušetřit několik tisíc korun.
Zákazníci na tom jen vydělají, telefony jim prodáme za ceny, za které si je objednají,"


Pockaj kamarade... vydrz. O ziadnom odrbovani tu nehovorim. A naopak, Ti to nevadi? Ty ako zakaznik musis toto hento tamto, musis tovar prevziat ak si si ho objednal atd. Ale obchod uz nemusi dodat? Ja hovorim len o zakone, ze ked ja musim dodrzat podmienky "obchodu" ktory som uzavrel kliknutim, aj predajca nieco dodrzat musi nie? Precitaj si tie clanky hore, a pochopis.

Nech si obchod najme 2-3 ludi ktori budu zodpovednost za tie polozky, ked s tym ma problem.

nehadz to na odrby, pises, ako keby obchody neodrbavali zakaznikov...


K tomu ze typicky Slovenske, ja niesom ten pripad, ze sa snazim zarobit na ukor obchodnika. Priklad: este min tyzden som si objednal prislusenstvo na iPhone 5 v mall.sk, za 11€. Ihned po mojom objednani klesla cena na 7,11€. Mohol som si tamtu zasielku neprevziat, a objednat dalsiu, lacnejsiu, a usetril by som 4€. Smiesne, ale aj to su peniaze. Ale nie, neurobil som to. Nepotrebujem byt na nejakom blackliste e-shopu, aby som mal potom problem nieco objednat. Ja si svoje kliknutie na objednat rozmyslim, a momentom kliknutia beriem, ze som dal cash za ten tovar /aj ked je to na dobierku/. Ano, ked si idem daco objednat, pozriem ceny v e-shopoch, a ked niekde stoji rovnaka vec 175€ a inde zacina na 201€, tak to jasne ze objednam za 175€. Samozrejme to niesu obchody, ktore su nezname, ale overene shopy. Ale, ked jeden shop vie dodat to iste za 175 a dalsie za 201, nastava otazka, za kolko oni vlastne ten tovar kupuju. Ja som si isty, ze ked mall.sk vie bez problemov davat zlavy 10€ pri nakupe nad 50€ zakaznikom jedneho operatora, tak jeho rabat na vsetkom je viac ako 30%, ak nie viac. Si pamatam, ako mi raz davno hovoril dobry kamos, aky rabat ma nay.sk. Ze beru veci za 30-35% ceny, a predavaju to za 3x vyssie ceny. A to som sa cudoval. Nezda sa mi, zeby e-shopy na tom boli tak zle, aby im pripadne chybal rabat na par produktoch kde daju zlu cenu. Samozrejme sa bavim o tych velkoshopoch, tam su zisky v pre nas isto nepredstavitelnych hodnotach.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa shiro »

ako som pisal....ked sa obchod rozhodne z nejakeho dovodu to nechat tak a zakaznikom to predat za taku cenu, tak v poriadku, je to jeho volba.

No clovek v prvom rade nema co ocakavat, ze takyto obchod prebehne a tovar bude mat aj dodany. Pretoze ta cena krici, ze je nerealna.
felipe25 napísal:Pockaj kamarade... vydrz. O ziadnom odrbovani tu nehovorim. A naopak, Ti to nevadi? Ty ako zakaznik musis toto hento tamto, musis tovar prevziat ak si si ho objednal atd. Ale obchod uz nemusi dodat? Ja hovorim len o zakone, ze ked ja musim dodrzat podmienky "obchodu" ktory som uzavrel kliknutim, aj predajca nieco dodrzat musi nie? Precitaj si tie clanky hore, a pochopis.
Preco by som mal nieco dodavat, ked nakup toho tovaru bol zapricineny chybou, za ktoru je niekto zodpovedny? Toto musi byt nejako v zakone osetrene. Z moralneho hladiska je to jasne, no presne neviem, ako z pravneho hladiska, priznam sa. Predajca by tiez mal mat daco tykajuce sa takehoto pripadu vo svojich obch. podmienkach, aby sa mohol chranit. Proste obe strany by mali mat poistku.
Jasne, ze ty ako zakaznik musis hento a tamto...kde by sme boli keby sa kazdy rozhodol, ze pri dodani tovaru chce iba 3/4 obsahu zasielky a zvysnu stvrtinu uz nechce...sak by tu bol bordel ako u Borata doma :D

felipe25 napísal:K tomu ze typicky Slovenske, ja niesom ten pripad, ze sa snazim zarobit na ukor obchodnika.....atd.
Presne tak to ma byt, spravny pristup
felipe25 napísal:Ale, ked jeden shop vie dodat to iste za 175 a dalsie za 201, nastava otazka, za kolko oni vlastne ten tovar kupuju....atd
To teba ako zakaznika trapit nemusi, beztak to neovplyvnis. Proste nie kazdy shop moze mat dodavatela s tak dobrymi cenami. Jeden shop si vymysli akciu, kde nizku cenu dotuje predajom ineho tovaru, takze nejde do straty. Dalsi si hodi vyssiu marzu. Ceny si moze kazdy stanovit ako chce. Ak si zakaznik vie najst lacnejsi shop, jasne ze nakupi tam. Obchod ta moze "obrabrat" vzdy len vyskou marze, o ktoru dviha cenu. Svojho casu som takto kupil iphone 5 na mp3.sk za 570, a v tom case vsade inde stal 630-680. Bol to novy kus, funglovka so zarukou, nerozbaleny, ziadna finta v tom nebola. Schvalne som sa na to pytal. Proste mali nizku cenu, tak som kupoval.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa felipe25 »

K poslednemu odstavcu:

nebola v tom ziadna finta, to isto, ale otocim to takto: nakup tych fonov bol mozno za 530-540. mp3 sk si na tom vzal iba 30e, kdezto zvysok 100e. To je "ta finta".


Musia predsa pokryt aj pripadne riziko, ze ten tovar sa im vrati, a uz bude rozbaleny, a uz ide dole s cenou. Prave pri tovare, kde je cena nizsie ako vsade inde vznika riziko, ze to cloveka nalaka uz len kvoli cene: uu tu to stoji 210 a inde zacina cena 270. A kupi to, a zisti, ze to nechce, alebo ze mu to netreba a vrati to.

Takze neverim ze ktokolvek predava tovar bez marze, to nieje mozne. Mozno vo vypredaji daco co je na sklade 1-2roky - to beriem, tam musi prist o marzu, ale v pripade noviniek, alebo tovaru ktory isto na sklade nestoji ma pri akejkolvek cene istu marzu...

Ja to beriem tak, ze prichodom e-shopov sa tam vonku nic nezmenilo... AKo to myslim? Ze ked v kamennom shope v auparku stoji puzdro na mobil 10€, a na nete uplne to iste 2,50€ (realny priklad toho ako to je), tak marze v obchode v auparku ostali take ake boli pred e-shopmi - vysoka uroven, az niekolkonasobok ceny. Zato e-shopy maju marzu velmi nizku, ale viac predaju...ale opat sa vratime k tomu: za kolko to vlastne nakupuju, ked jeden to predava za 10€ a druhy to dokaze predat za 2,50€? Isto nema marzu 20centov... Takze by som tie shopy az tak nelutoval. Ale skor vo vztahu k tomu ze ked daju zle cenu, maju to za nu aj predat, nemyslim tym, ze ich ludia odrbavaju, vezmu tovar a vratia ho a pod. a ze tak im treba. To isto nie.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa icefire »

Mne sa podarilo nedavno nakupit z US veci kvoli chybe cien. Predajca vsetko dodrzal a aj takto objednany tovar mi dodal, cize z tejto strany velka spokojnost. Viem, ze napr. jeden velky obchodny retazec mal chybu v cene jedneho mobilu (bol nie vyrazne, ale iba trosku zlacneny od najlacnejsej ceny na nete) a ludom, co si objednali tieto pristroje potom posielal email, v ktorom bolo, ze mali nehodu v sklade a ze ten mobil bol zniceny (toto je cisty facepalm) a ze ho nevedia dodat.

Co sa tyka cenotvorby, tam je to dost specificke, ak su tie veci z Ciny, tak je to uplne normalne pri kupe na desiatky kil az kontajnery.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa felipe25 »

V skratke nejak tak: obchodnici v zahranici, si na svojom renome davaju dost zalezat. ak raz nieco uvedu, drzia sa toho, aj ked pojdu do minusu. ale spokojny zakaznik je spokojny zakaznik.
na slovensku naopak. ked nemusim, zakaznikovi nedam ani o 1euro viac ako musim, nech ide dopr.ele.

funguje to tak roky, to vie kazdy.

akasi kultura firiem voci zakaznikovi tu nefunguje, a nikdy nefungovala.
mozme snivat o vybavovani reklamacii ako v UK, alebo vracani pouzivaneho tovaru... to ako tam funguje tu v zivote fungovat nebude. pritom tam takisto ziju ludia ako tu, tiez sa tam najdu spekulanti, napriek tomu obchod nevymysla.
tu obchodnici nejake pravidla a pod. zvaluju ze aaa sak potom to tu bude sami spekulant, atd.

to sa proste vsetko odvija od jednej zakladnej veci: ci je zakaznik pre obchodnika Zakaznik s velkym Z, alebo len dalsi kusok co vosiel do predajne/e-shopu.

Napr. taky Lidl, Tesco uz aj tu funguju sposobom, ze tovar na 90% vymienaju kus za kus, zakupeny nieje problem vratit /aj pouzity..., ale nechapte to ze pouzivany.../.
A to niesu obchody ktore maju povinnost aby zakaznikovi vzali naspat tovar do 14dni ako to musia robit e-shopy.

Proste, samozrejme ze velakrat ide tato sluzba proti nim, a taky tovar po dokladnom skumani uz nemozu predat za 100%, ale kaslu na to. Asi nieco ako sef RegioJet, ktory vyhlasil, ze jedlo vo vlakoch je u nich lacne preto, a casto idu do minusu /nieco kupia za 20Kc a predavaju to za 16Kc, a z 500ks 50ks vyhodia kvoli koncu zaruky/, pretoze prenich to nieje polozka s ktorou idu podnikat, ale naopak - pridana sluzba, ktorou chcu cestujucich presvedcit, ze treba cestovat s nimi.
Nieco ako, ked si obchod ako TESCO povie, ze ok, vezmeme tovar naspat, aj ked je casto jasne, ze na tom okamzite stracame nejake €.

Preco sa tak nevedia chovat aj ine obchody? To iste sa tyka aj pripadu, ked uvidim cenu 0,09€ a realne to stoji 99,90€. Proste, ten obchod ked si ma vazi, mi to ma predat a bodka.

Vezmit si v Tescu tovar, pri ktorom je uvedene 5,99€ a malo byt 45,99€. Oni Vam to proste za tych 5,99 predaju, taka je politika spolocnosti. Zazil som to na vlastnej skusenosti, sice som zaplatil full sumu, ale na Info mi vratili rozdiel na zaklade cenovky uvedenej na predajni. Ved som sa rozhodol ze tuto vec si kupim na zaklade ceny 5,99€, tak preco by mi tu cenu nemali dat?
Ale sme na Slovensku....
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa icefire »

Je to dost neuveritelne, ale s Tescom mam tu istu skusenost. Mali mat fotak z ich eshop-u v akcii, na predajni ho nemali v akcii a predsa mi ho predali za ich e-shop cenu. Som neveril (riesene 3 tyzdne dozadu).
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
ANONYM_a7

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tiez mam podobnu skusenost s tescom, kedy som kupil uplne novy xbox(360) asi za 100e (bolo to o nieco viac uz si presne nepamatam bolo to davnejsie ) :hysterical: - zla cena na predajni
macejd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: So 06. Jún, 2009, 20:20
Bydlisko: Žilina

Re: Tovar zadarmo

Príspevok od používateľa macejd »

Dnes mi prišlo: vrtáky v cene 0,00 €. Je to tak aj na faktúre, ale v objednávke som mal aj ďalšie veci, za ktoré som platil, tak to možno neriešili.

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"