chybajuce audio zariadenie po prebudeni

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

chybajuce audio zariadenie po prebudeni

Príspevok od používateľa molnart »

Mam taky problem na firemnom notebooku - umrel mi harddisk a preinstalovali mi windows, a teraz sa mi stava ze po prebudeni kompu zo sleep modu mi nenajde ziadne prehravacie zariadenie, teda nejde mi ani zvuk. ked kliknem na ikonku hlasitosti a vyberien playback devices tak pise ze ziadne zariadenie sa nenaslo. mate nejaky napad ako to fixnut?

odpoved helpdesku je ze standby mode nie je podporovany a nemam ho pouzivat, co neprichadza do uvahy, kedze casto cestujem a notebook len uspim a potom pokracujem v praci inde. a potom ked sa musim pripojit na nejaku videokonferenciu tak 10 ludi na mna caka kym restartnem komp.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
mosqa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Št 09. Dec, 2010, 11:30
Bydlisko: Sliac

Re: chybajuce audio zariadenie po prebudeni

Príspevok od používateľa mosqa »

a keby si tak skusil napisat aspon typ notasu..zjavne nepojde o vseobecnu chybu windowsov, ale skor sprasene ovladace, mozno ked das do google nazov notasu a no sound after sleep, alebo nieco podobne tak sa najde daky patch alebo workaround..

//mozno to pojde aj bez typu notasu> https://www.google.sk/?ion=1&espv=2#q=n ... from+sleep

Návrat na "Operačné Systémy"